Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

PARKARIA Mała Architektura Paweł Dziki

Żuków 3, Cieszanów (podkarpackie)

Nasze produkty nie tylko są trwałe i solidne, ale również stanowią estetyczny dodatek do otoczenia. Pozwól naszej firmie Parkaria uczynić Twoje przestrzenie publiczne jeszcze bardziej funkcjonalnymi i przyjemnymi dla mieszkańców. Jesteśmy firmą Parkaria - liderem w dostarczaniu wysokiej jakości małej architektury do przestrzeni publicznych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także piękne i trwałe. Od koszy betonowych po stojaki rowerowe, od ławek parkowych po donice miejskie - mamy ws ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2024 09:41

👁 8

SZAR S.A.

Druciana 1, Cieszanów (podkarpackie)

Firma SZAR S.A. z Częstochowy zajmuje się produkcją nowoczesnych oraz ekologicznych kotłów FOTOVOLTA. Rozwiązania proponowane przez przedsiębiorstwo znajdują zastosowanie w budynkach ogrzewanych elektrycznie, mogą być więc dofinansowane w ramach programu Czyste Powietrze bądź „Mój Prąd”. Kotły są też kompatybilne z instalacją fotowoltaiczną, zapewniając wysoką efektywność ekonomiczną i długotrwałe, bezproblemowe działanie. Wszystkie produkty są łatwe w obsłudze, bezawaryjne i wyposażone w prakty ...... więcej »

Dodano 16 listopada 2021 15:33

👁 148 (0,18 dziennie)

ROVET Sp. z o. o.

Jeża 5, Cieszanów (podkarpackie)

Rozwijamy internetowy sklep z obuwiem sportowym, a także odzieżą i akcesoriami przydatnymi w męskiej, czy damskiej garderobie. Dzięki nam dopasujecie Państwo buty w charakterze lifestyle, bardzo wygodne, czasami futurystyczne modele. Mamy buty do biegania z odpowiednią amortyzacją, filtrami sprawdzającymi się na asfalcie oraz podczas uprawiania aktywności fizycznej w innym, otwartym środowisku. Nasze buty sportowe to absolutna czołówka branżowa.... więcej »

Dodano 13 października 2020 06:40

👁 214 (0,17 dziennie)

WILO POLSKA Sp. z o.o.

Jedności 5, Cieszanów (podkarpackie)

Zastanawiasz się, jaka pompa do przepompowni ścieków? W Wilo znamy odpowiedź! Zapewniamy najwyższą jakość produktów, które z powodzeniem wykorzystasz w rozwiązywaniu swoich problemów. Kompleksowość naszych usług opiera się na: projektowaniu, wsparciu, obsłudze technicznej, a także montażu, uruchomieniu i profesjonalnym serwisie oraz gwarancji! Wilo to nieocenione wsparcie.... więcej »

Dodano 18 marca 2020 05:48

👁 251 (0,17 dziennie)

Firma Usługowo Handlowa OKej Krzysztof Zarębski

Mickiewicza 33, Cieszanów (podkarpackie)

Firma prowadzi wynajem sprzętu budowlanego. Dodatkowe usługi to: naprawa komputerów, pielęgnacja terenów zielonych, sprzedaż artykułów elektrycznych.


Firma zajmuje się głównie wynajmem sprzętu budowlanego. W ofercie posiadamy elektronarzędzia, ubijarkę, trabiny, rusztowania warszawskie, sprzęt ogrodniczy, kosiarki, pilarki.Dodatkowo świadczymy usługi pielęgnacji terenów zielonych: koszenie trawy, przycinanie żywopłotów, itp.Firma OKej to również sprzedaż artykułów elektrycznych (żarówk ...... więcej »

Dodano 28 stycznia 2010 20:05

👁 2174 (0,42 dziennie)