Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Znak, oznaczenie, certyfikacja CE - CE-MARK

Akacjowa 6, Dębica (podkarpackie)

Firma zajmująca się tylko profesjonalnym doradztwem w zakresie oznakowania ce oraz wprowadzania produktów na rynek europejski to bez wątpienia CE - MARK. To szereg usług doradczych, obejmujących wymogi prawne i normatywne, dotyczących dostosowania maszyn do minimalnych wymagań. CE - MARK to specjalista w tematyce oznaczeń CE dla produktów różnego typu. Firma pomaga przejść przez cały proces oceny zgodności produktu z dyrektywami, który zakończony zostaje nadaniem znaku CE maszynie i wystawieniem ...... więcej »

Dodano 16 września 2022 11:48

👁 58

GEONEO Pracownia Geologiczna Alicja Jurczyk

Robotnicza 6/19, Dębica​, Dębica (podkarpackie)

Jesteśmy pracownią geologiczną z Dębicy.

Wykonujemy badania gruntu oraz opracowania w sprawie ustalania geotechnicznych warunków posadowienia
obiektów budowlanych.

Ponadto posiadane kwalifikacje oraz sprzęt specjalistyczny gwarantuje naszym Klientom solidne i profesjonalne wykonanie zleceń na każdym etapie inwestycji.

Każde zadanie rozpatrujemy indywidualnie, dzięki temu możemy dostosować zakres naszych prac.... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2022 13:56

👁 61

Remost sp. z o.o.

Remost sp. z o.o.

Przemysłowa 10, Dębica (podkarpackie)

Ofertę budowy mostów oraz wiaduktów przygotowali dla Was doświadczeni eksperci z firmy Remost. Zajmujemy się także remontami tego typu konstrukcji. Jeżeli potrzebujesz naszej fachowej pomocy, to koniecznie skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie informacje na temat możliwości współpracy. Formularz kontaktowy dostępny jest na naszej stronie internetowej.... więcej »

Dodano 6 maja 2022 08:48

👁 74

Suret sp. z o.o. - Relokacje

Suret sp. z o.o.

Fabryczna 12, Dębica (podkarpackie)

Suret to profesjonalna firma, która w sprawny i bezpieczny sposób wykona przenoszenie maszyn i całych linii produkcyjnych. Specjaliści wielu branż zajmują się relokacją na rynku europejski, azjatyckim i amerykańskim - dlatego przeniesienie fabryki z Polski do Meksyku jest możliwe! Usługa jest oferowana kompleksowo - od stworzenia projektu przenosin po realizację zadania pod względem logistycznym.... więcej »

Dodano 3 lutego 2022 16:07

👁 103 (0,34 dziennie)

Lerg SA

Pustków-Osiedle 59D, Pustków, Dębica (podkarpackie)

Firma Lerg SA działa w Internecie pod nazwą Polfill. Jej siedziba znajduje się w Pustkowie w województwie podkarpackim. Przedsiębiorstwo od 2005 roku zajmuje się produkcją żywic syntetycznych. W sprzedaży ma duży wybór artykułów przeznaczonych do renowacji karoserii samochodów, łodzi oraz jachtów. Wyroby oferowane przez firmę charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością, łatwością nakładania oraz bogatą paletą barw. Co dokładnie znajduje się w asortymencie? Dostępne są żywice poliestrowe, wyroby ...... więcej »

Dodano 21 grudnia 2021 12:05

👁 72

AMITO - nowinki elektroniczne na każdą kieszeń

Firma Handlowo-Usługowa AMITO Mikołaj Boś

Osiedle Matejki 6a/12, Dębica (podkarpackie)

Amito to sklep internetowy z nowoczesną elektroniką, która ułatwi Ci życie! Tutaj można zamówić sprzęt i akcesoria do masażu, higieny jamy ustnej, niezawodne urządzenia medyczne, roboty kuchenne, blendery, gofrownice, kuchenki przenośne, a także oświetlenie, suszarki, smartfony i akcesoria do telefonów. W ofercie nie zabrakło także akcesoriów, na przykład fotograficznych i do telefonów komórkowych, oświetlenia do domu oraz grilli gazowych.

Firma Handlowo-Usługowa AMITO Mikołaj Boś
ul. Osiedle ...... więcej »

Dodano 3 listopada 2021 01:18

👁 106 (0,27 dziennie)

Drąg Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Góra Motyczna 96a, Góra Motyczna, Dębica (podkarpackie)

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Drąg mieści się w Górze Motycznej i produkuje smakowite wyroby z wysokiej jakości polskiego mięsa. Oferujemy różnorodne rodzaje kiełbas, tradycyjne przetwory mięsne w tym wędzone, pieczone i podrobowe. Historia naszych tradycyjnych wyrobów mięsnych sięga lat osiemdziesiątych, w których specjalizowaliśmy się w wyrobie swojskiej kiełbasy. Obecnie mamy własną ubojnię oraz prowadzimy skup trzody. Opracowane naturalne receptury powodują niezwykły smak naszych wyrobów, dz ...... więcej »

Dodano 28 października 2021 10:20

👁 91

Okna Dębica

Dariusz Szymaszek PROFIL

Rzeszowska 141, Dębica (podkarpackie)

Często wpisujesz w wyszukiwarce hasło Dębica okna, lecz wyniki Cię nie zadowalają? Jeśli tak, to odwiedź stronę firmy Profil Okna i Drzwi. Znajdziesz tam bogatą ofertę, której podstawą jest stolarka otworowa. Do wyboru są estetyczne i solidne okna Dębica z ramami wykonanymi z aluminium lub PCV. Z takich samych surowców produkowane są drzwi Dębica. Dostępne są też wewnętrzne i wewnętrzne rolety Dębica. Dopełnienie propozycji przedsiębiorstwa to bramy garażowe Dębica.... więcej »

Dodano 29 lipca 2021 10:47

👁 111 (0,22 dziennie)

Kancelaria Finansowa

Usługi Finansowe Natalia Roch

ul. Fabryczna 1, I piętro, pokój 8, Debica, Dębica (podkarpackie)

Niezawodna pomoc eksperta finansowego to w stu procentach zdanie, które w pełni opisuje działalność firmy. Pomagamy nie tylko klientom biznesowym ale także indywidualnym. Jeśli chcecie Państwo uzyskać pomoc z zakresu pozyskania kredytu to właśnie jako eksperci finansowi wspieramy Państwa na każdym etapie procesu starania się o pozyskanie środków finansowych. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Każdy bowiem jest inny niezależnie czy to oso... więcej »

Dodano 23 lipca 2021 10:30

👁 159 (0,32 dziennie)

Firma Handlowo-Usługowa "Art-Pol" Artur Pająk

Drogowców 7, Dębica (podkarpackie)

Używane Kompresory to dystrybutor wysokiej jakości urządzeń do zastosowania zarówno przemysłowego, jak i domowego. Używane kompresory tłokowe oraz śrubowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie maszyny muszą pracować w trybie ciągłym lub gdzie potrzebne jest uzyskanie wysokiego ciśnienia. Z kolei sprężarki łopatkowe wyróżniają się energooszczędnością, cichą pracą, dlatego są chętnie wybierane przez klientów chcących korzystać z nich w pomieszczeniach. Dodatkowo firma oferuje osuszacze powietrza o różn ...... więcej »

Dodano 21 czerwca 2021 14:57

👁 126 (0,24 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia