Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

AgroWrap

Producent folii do sianokiszonki

ul. Innowacyjna 10, Głogów Małopolski (podkarpackie)

AgroWrap to wiodący nie tylko w Polsce, lecz również i w świecie lider w produkcji folii do sianokiszonki. Nasze ultranowoczesne zakłady produkcyjne posiadają linie produkcyjne o łącznej o wydajności 145 000 ton rocznie.
W swej ofercie posiadamy: 7 warstwowe folie do sianokiszonki 500 mm oraz folie do sianokiszonki 750 mm. Obie dostępne w 2 kolorach białym i jasnozielonym.... więcej »

Dodano 23 kwietnia 2020 14:38

👁 192 (0,18 dziennie)

Brukarstwo Mat Bud

Układanie kostki brukowej, usługi remontowe

Wola Cicha 132, Głogów Małopolski (podkarpackie)

Brukarstwo MatBud to firma budowlana, która oferuje swoje usługi na terenie Rzeszowa oraz w okolicznych miejscowościach. Do oferty firmy należy układanie kostki brukowej, remonty mieszkań, remonty domów i wykończenie wnętrz. Wszystkie te usługi wykonywane są w przystępnej cenie oraz przy zachowaniu wysokiej jakości oddanej realizacji. Do wykonania zlecenia wykorzystywane są produkty własne, jak i również powierzone przez klienta. Firma współpracuje z takimi producentami kostki jak Polbruk czy Cj ...... więcej »

Dodano 17 marca 2020 13:40

👁 304 (0,28 dziennie)

Auxioner.com

Platforma aukcyjna dzieł sztuki

K.Szymanowskiego 4, Głogów Małopolski (podkarpackie)

Znajdź interesujące Cie dzieła sztuki na aukcjach online z całej Polski. Licytuj i kupuj już dziś!... więcej »

Dodano 26 lutego 2018 15:38

👁 631 (0,34 dziennie)

Dekoracyjne żarówki LED

ICAM Sp. z o.o.

Rudna Mała 160, Głogów Małopolski (podkarpackie)

Jedyne na świecie superciepłe żarówki LED z kolorowym dyfuzorem, dającym klimatyczne światło w kolorze zachodzącego słońca. Dostępne w klasycznych i nietypowych kształtach. Żarówki dekoracyjne, idealne do oświetlenia punktowego i akcentowego, których światło buduje niepowtarzalny klimat. Specjalistyczne żarówki AC LED dedykujemy klientom indywidualnym (scenarzystom estradowym, designerom wnętrz), firmom, agencjom reklamy oraz przedstawicielom całej branży HoReCa (restauracje, bary, kawiarnie, ho ...... więcej »

Dodano 7 lutego 2017 13:12

👁 966 (0,43 dziennie)

TRANS-SKAN Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Zbigniew Selwa

Przewrotne 518, Przewrotne, Głogów Małopolski (podkarpackie)

Doskonała jakość obsługi, szeroka gama świadczonych usług, preferencyjne warunki - to a nawet więcej możesz mieć już dziś podejmując z nami korzystną współpracę. To co nas wyróżnia na tle innych wojujących firm to przede wszystkim nieprzeciętne doświadczenie, zdobywane skrupulatną praktyką przez lata, nieskalana opinia wypracowana najwyższą jakością usług i zadowoleniem klientów, odpowiedni, niezawodny sprzęt w doskonałym stanie, a także posiadanie wszelkich niezbędnych certyfikatów i zezwoleń n ...... więcej »

Dodano 17 lipca 2016 18:24

👁 1321 (0,54 dziennie)

Leśna Wola

Leśna Wola 8, Głogów Małopolski (podkarpackie)

Leśna Wola to ośrodek jeździecki z dużą stajnią oraz profesjonalnym sprzętem do nauki jazdy. Zawodnicy klubu działającego przy stadninie to osoby zdobywające mnóstwo nagród i medali za swoje umiejętności. Stadnina wyławia nowe talenty również podczas zorganizowanych obozów letnich dla dzieci i dorosłych. Leśna Wola posiada także restaurację z menu kuchni polskiej, w której można urządzić małe imprezy integracyjne. Co więcej na terenie ośrodka znajduje się rozległy parking, miejsce na ognisko i g ...... więcej »

Dodano 2 lipca 2015 10:25

👁 1404 (0,5 dziennie)

FPH Kanet

Rudna Wielka 62A, Mrowla, Głogów Małopolski (podkarpackie)

Kanet Meble to firma, która zajmuje się wytwarzaniem najwyższej jakości mebli na wymiar, które dostarcza klientom z Rzeszowa, jak i całego regionu Podkarpacia. Ich produkty wyróżnia oryginalny styl, dbałość o szczegóły oraz zastosowanie jedynie trwałych surowców. Specjalnością Kanet Meble jest wykonywanie mebli kuchennych, ale oferują także solidne krzesła, stoły oraz szafy będące podstawowym wyposażeniem wnętrz. Firma jest godnym zaufania i terminowym wykonawcą będącym jednym z rynkowych lideró ...... więcej »

Dodano 25 czerwca 2015 15:43

👁 1344 (0,48 dziennie)

Zakład Produkcji Folii "Efekt Plus" Sp. z o.o.

"Efekt Plus"

Rogoźnica, Głogów Małopolski (podkarpackie)

Zakład Produkcji Folii „EFEKT Plus” Sp. z o. o. to czołowy producent folii stretch metodą wylewu cast w Europie. Nasze działania prowadzone są w oparciu o wdrożone i certyfikowane systemy jakości: System Zarządzania Jakością ISO 9001 i System Zarzadzania Środowiskowego ISO 14001, co podkreśla wysoką dbałość firmy o jakość produkowanych wyrobów oraz dbałość o środowisko naturalne.

Produkcja folii stretch prowadzona jest od 2006 roku. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana k... więcej »

Dodano 20 listopada 2013 02:52

👁 3641 (1,07 dziennie)