Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

mygenit.pl

Usługi Informatyczne

Szebnie 70, Szebnie, Jasło (podkarpackie)

Szukasz doświadczonego informatyka w Jaśle? MyGenIT to odpowiedź na potrzeby z zakresu komputerów 🖥️, baz danych 📊, sieci i obsługi technologii. W świecie informatyki, który ciągle ewoluuje, w MyGenIT specjaliści nieustannie aktualizują wiedzę, śledząc najnowsze trendy w branży. Dla przedsiębiorców z Jaśla, Krosna i okolic, pragnących utrzymania i rozbudowy systemów informatycznych w firmie, MyGenIT proponuje specjalistyczną ofertę. Każdy, kto potrzebuje wsparcia w kwestiach IT, znajdzie w MyGen ...... więcej »

Dodano 22 września 2023 13:31

👁 11

PrecisDENT - Centrum Implantologii i Stomatologii Mikroskopowej

17 stycznia 25, Jasło (podkarpackie)

W PrecisDENT Stomatologia Jasło zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Implantologii oraz Stomatologii Mikroskopowej wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i najlepszej jakości materiały, aby zapewnić naszym pacjentom trwałe i estetyczne wyniki leczenia. Dzięki pracy z użyciem mikroskopu i lup stomatologicznych, osiągamy wysoką precyzję i jakość, co pozwala nam zadowolić wymagających pacjentów.
Nasz zespół to eksperci w dziedzinach implantologii, ...... więcej »

Dodano 28 marca 2023 20:16

👁 52

CUK Ubezpieczenia Punkt Partnerski Jasło

Kazimierza Wielkiego 11, Jasło (podkarpackie)

Multiagencja CUK Ubezpieczenia Punkt Partnerski Jasło obsługuje klientów z całej Polski. Oferta produktowa skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firmowych. Do przygotowywania oferty wykorzystujemy nowoczesne porównywarki oraz aplikacje, dzięki czemu nasi klienci mają możliwość otrzymać dopasowane oferty do swoich potrzeb. W naszej ofercie dostępne są produkty takich towarzystw ubezpieczeniowych jak: PZU, Warta, HDI, Generali, Proama, Ergo Hestia, Allianz, InterRisk, Uniqa, Wie ...... więcej »

Dodano 9 marca 2023 17:48

👁 28

PHU Oknower Rafał Polak

Oknower

, Jasło (podkarpackie)

Oknower oferuje szeroki wybór okien, drzwi (wewnętrznych i zewnętrznych), bram garażowych czy rolet zewnętrznych. Firma gwarantuje wysokiej jakości produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. Ponadto Oknower zapewnia fachowe doradztwo oraz profesjonalne usługi montażowe. Wszelkie zlecenia realizowane są sprawnie i z dbałością o szczegóły. Przekonaj się sam już dzisiaj!... więcej »

Dodano 17 lutego 2023 13:22

👁 39

Jandro Technika Grzewcza i Sanitarna sc

Modrzejewskiego 10, Jasło (podkarpackie)

Firma JanDro technika grzewcza i sanitarna działa jako sklep handlowo-usługowy, gdzie zajmuje się sprzedażą na przykład pomp ciepła czy też grzejników. Pracownicy opisywanej firmy mogą zająć się również montażem fotowoltaiki. Warto dodać, że firma JanDro oferuje również pomoc doświadczonych fachowców w wypełnianiu wniosków do programu „Czyste Powietrze”.... więcej »

Dodano 17 lutego 2023 13:19

👁 96

FOTO-EXPRESS

Zakład fotograficzny

Plac Żwirki i Wigury 9, Jasło (podkarpackie)

Firma Foto-Express jest zakładem fotograficznym, w którym ekspresowo zrobisz zdjęcie do dokumentów, wywołasz zdjęcia z nośników cyfrowych i telefonów, zamówisz fotogadżety ze zdjęciem i wiele innych.... więcej »

Dodano 16 lutego 2023 22:43

👁 31

Folpolter Sp. z o.o.

Niegłowicka 47B, Jasło (podkarpackie)

Osoby prowadzące własną działalność na pewno doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zwrócenie uwagi na to, by towar wysyłany do klienta dotarł do niego w nienaruszonym stanie. Folpolter jest miejscem, w którym z powodzeniem można zaopatrzyć się w folię stretch, którą także produkuje, jak również w folie pęcherzykowe oraz polietylenowe.  ... więcej »

Dodano 21 stycznia 2023 04:24

👁 80

Movil Polska

Niegłowicka 47B, Jasło (podkarpackie)

Movil to producent taśm klejących, w tym m.in. taśm samoprzylepnych, pakowych, specjalistycznych oraz taśm z nadrukiem. Choć marka na rynku polskim funkcjonuje stosunkowo niedługo, wciąż dynamicznie się rozwija. Produkty Movil bazują bowiem na najnowszych osiągnięciach technologicznych i wieloletnim doświadczeniu. Znajdują one zastosowanie w biurach oraz w ciężkich warunkach eksploatacyjnych.... więcej »

Dodano 18 stycznia 2023 07:32

👁 36

Fireconsult

Usługi przeciwpożarowe

17 Stycznia 107, Jasło (podkarpackie)

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Fireconsult. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi dla firm z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki rzetelnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić państwu sprawdzone rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo.

Wykonujemy i aktualizujemy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, operaty przeciwpożarowe i ocenę zagrożenia wybuchowego. Przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa, praktyczne sprawdzenie e ...... więcej »

Dodano 4 stycznia 2023 18:15

👁 102 (0,38 dziennie)

F.H.U. "okapownia.pl" Marcin Modras

FiltryDoOkapu.pl - dystrybutor filtrów LONGer LIFE

Krasińskiego 70A/14, Jasło (podkarpackie)

Szukasz producenta filtrów węglowych o najwyższej jakości? Twój okap nie ma podłączenia do wentylacji i zależy Ci na jak najwyższej wchłanialności? Odwiedź sklep internetowy Filtry Do Okapu i zobacz, czy mamy to, czego szukasz! W naszym asortymencie znajdziesz modele wkładów do urządzeń marki Amica, Bosch czy Electrolux, ale nie tylko. Produkty Longer life cechuje wysoka zawartość węgla aktywnego. Zamów jeszcze dziś, a zakupy powyżej 200 zł dostarczymy za darmo!

F.H.U. "okapownia.pl" Marcin M ...... więcej »

Dodano 22 stycznia 2022 18:49

👁 119 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia