Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

SAWEK Sp. z o.o.

PureVent Filters

Komorów 164, Majdan Królewski, Kolbuszowa (podkarpackie)

Jako producent filtrów gwarantujących utrzymanie czystego powietrza, jak i wody zdatnej do spożycia dbamy nie tylko o to, aby oferta sprzedażowa była atrakcyjna. Priorytetem jest dla nas, żeby klienci, którzy się do nas skierują wiedzieli, co konkretnie daje filtr do wentylacji lub każdy inny i dostrzegali w tym spory potencjał. Dlatego chcemy, żeby osoby, które się do nas skierują były dobrze poinformowane. Między innymi dlatego oferujemy konsultacje oraz prowadzimy bloga z podanego zakresu tem ...... więcej »

Dodano 23 marca 2023 11:03

👁 39

ASB-Kolbuszowa

Wolska 12a, Kolbuszowa (podkarpackie)

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem asb-kolbuszowa.pl udostępniono szczegółowy zakres usług świadczonych przez zakład mechaniczny specjalizujący się w regeneracji skrzyń automatycznych. Firma współpracuje z doświadczonymi mechanikami oraz mechatronikami, dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i wykorzystuje oryginalne części zamienne. Wśród podstawowych usług można wymienić, m.in.:
• naprawę sprzęgła hydrokinetycznego,
• regenerację mechatroniki DSG,
• chiptuning ASB.... więcej »

Dodano 6 października 2021 12:17

👁 171 (0,28 dziennie)

Automation-Systems

Automatyk przemysłowa serwis-sklep

Domatków 36, Kolbuszowa (podkarpackie)

Firma Automation-Sytems zajmuje się świadczeniem usług z zakresu automatyki przemysłowej. Prowadzi również sklep internetowy pod adresem automatyka-sklep.eu. Wykwalifikowana kadra pracownicza służy pomocą w doborze oraz uruchomieniu zakupionego sprzętu. W ofercie znajdują się m.in.: czujniki przemysłowe, falowniki, sterowniki PLC, enkodery, przewody, panele HMI, obudowy, aparatura pulpitowa, aparatura sterownicza, zasilacze czy oprogramowania.... więcej »

Dodano 13 września 2021 15:58

👁 117 (0,18 dziennie)

Dawid Wilk MakroDom

Partyzantów 45, Kolbuszowa (podkarpackie)

W sklepie internetowym MakroDom dostępne są meble do ogrodu, w tym krzesła ogrodowe, stoły ogrodowe, zestawy obiadowe, zestawy kawowe, a także zestawy wypoczynkowe, bujaki, hamaki oraz stoliki ogrodowe. Meble z oferty MakroDom są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących proste, funkcjonalne, a zarazem eleganckie rozwiązania.Oferta sklepu MakroDom jest skierowana dla osób, które mają większą przestrzeń w swoim domu jak i mniejszą, a wszystkie przesyłki niezależnie od rozmiaru są dostarczane do kl ...... więcej »

Dodano 9 września 2021 18:57

👁 146 (0,23 dziennie)

InterBlue.pl - sklep internetowy z elektryką i oświetleniem

Sklep z elektryka i oświetleniem

ul. Handlowa 3, Kolbuszowa (podkarpackie)

Wybrane modele mogą być wyposażone w wyświetlacze LCD oraz funkcję termometru, pozwalającą na monitorowanie prawidłowej temperatury pracy sensorów tlenku węgla oraz precyzyjne informowanie o wartości p.p.m, czyli wskaźniku ilości cząsteczek tlenku węgla w 1 milionie cząsteczek powietrza.... więcej »

Dodano 4 stycznia 2021 19:04

👁 196 (0,22 dziennie)

Automatyka-Sklep.eu

Domatków 36, Kolbuszowa (podkarpackie)

Sklep internetowy Automatyka-Sklep.eu oferuje szeroki wybór towarów z zakresu automatyki przemysłowej. W naszej propozycji odnajdą państwo najwyższej jakości elementy i urządzenia popularnych firm. Nasza hurtownia dostarcza między innymi szafy oraz obudowy sterownicze, przewody, serwonapędy, softstarty, enkodery, zasilacze impulsowe, transformatory, falowniki i sporo innych. Służymy ponadto fachowym doradztwem, w przypadku jakichś wątpliwości. Zapraszamy.... więcej »

Dodano 31 grudnia 2020 13:20

👁 173 (0,19 dziennie)

KOB-CRANE MONTAŻE Sp. z o.o

Sprzedaż podestów ruchomych

Jana Wiktora 9, Kolbuszowa (podkarpackie)

Kob-crane to firma zajmująca się sprzedażą, montażem oraz serwisem podestów ruchomych wykorzystywanych do pracy na wysokościach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a naszym Klientom dostarczamy wysokiej jakości urządzenia. Dbamy o dobro naszych Klientów przez cały czas wsłuchując się w ich potrzeby i oferując im urządzenia dopasowane do ich indywidualnych wymagań i potrzeb. Jesteśmy wyłącznym i wieloletnim przedstawicielem znanych i cenionych producentów na całym świecie: CTE S.p.A. o ...... więcej »

Dodano 30 października 2020 13:33

👁 172 (0,18 dziennie)

Interblue

Sklep elektryczny

ul. Handlowa 3, Kolbuszowa (podkarpackie)

Interblue to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży produktów elektrycznych. W swojej bogatej ofercie ma ponad 5000 propozycji między innymi baterie, lampy, żarówki, wentylatory, czujniki, przewody i grzejniki. Warto dodać, że mimo tego, iż oferta jest bardzo bogata, to ponad 99% produktów jest dostępnych od ręki, więc klient będzie krótko czekał na dostarczenie zamówionego produktu.... więcej »

Dodano 10 czerwca 2020 20:32
Aktualizacja 10 czerwca 2020 21:05

👁 266 (0,24 dziennie)

"BIOS" Ewa Nowak

Handlowa 2A, Kolbuszowa (podkarpackie)

Nasze biuro rachunkowe "BIOS" Ewa Nowak zajmuje się wszystkim, co związane z rachunkowością. Mamy wysoki poziom naszych usług, dlatego jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie, która się do nas zgłosi. Nasi specjaliści od księgowości znają się na wszystkim. Nie ma znaczenia czy to prosta księgowość czy pełna. Wystarczy się do nas zgłosić, a my od razu przystąpimy do rozwiązywania wszystkich problemów klienta.... więcej »

Dodano 21 kwietnia 2020 07:36

👁 219 (0,19 dziennie)

Regionalna Fundacja Rozwoju "Serce"

Handlowa 2A, Kolbuszowa (podkarpackie)

Nasza Regionalna Fundacja Rozwoju „Serce” wspiera ambitne dzieci i młodzież. Chcemy pomagać takim osobom, które wykazują talent do nauki czy do sportu, dlatego zachęcamy wszystkich do skontaktowania się z nami. My zawsze pomagamy takim osobom, które rokują nadzieje na przyszłość. Chcemy pomóc im w starcie, bo wiemy, że im się to należy. Mamy na swoim koncie wiele sukcesów, dlatego że wszystkim pomagamy.... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2020 09:21

👁 232 (0,2 dziennie)

Strona 1 z 3

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia