Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

PANS Krosno

Szkoła wyższa

Rynek 1, Krosno (podkarpackie)

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Krośnie to ceniona instytucja edukacyjna. Nasza oferta obejmuje różnorodne kierunki studiów przygotowujące do wyzwań zawodowych. Nasza kadra naukowa to doświadczeni specjaliści, a studenci mają dostęp do nowoczesnej infrastruktury. Wspieramy także aktywność społeczną i kulturalną, tworząc inspirujące środowisko naukowe. Wybierz nas, by rozwijać się w miejscu, gdzie nauka idzie w parze z pasją.... więcej »

Dodano 29 września 2023 10:02

👁 4

Zielona Terapia

Catering dietetyczny

Pelczara 103, Korczyna, Krosno (podkarpackie)

Zielona Terapia to firma cateringowa, która dostarcza pyszne i zdrowe posiłki na terenie Podkarpacia. Nasze dania są starannie przygotowane z wysokiej jakości składników, a menu jest dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb dietetycznych. Dzięki nam możesz cieszyć się smakiem, nie rezygnując z korzyści zdrowego odżywiania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.... więcej »

Dodano 26 września 2023 12:04

👁 9

PROROWERY.pl Krosno

Serwis i Sklep Rowerowy

Podkarpacka 2a, Krosno (podkarpackie)

Witaj w naszym sklepie rowerowym w Krośnie! W salonach Prorowery.pl oferujemy wysokiej klasy rowery, części i akcesoria. Na celu mamy zagwarantowanie profesjonalnej obsługi, co jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do dwóch kółek. W naszej ofercie znajdziesz rowery górskie, gravelowe, szosowe, miejskie, dziecięce, a także elektryczne - mamy zarówno sprzęt, który idealnie sprawdzi się w mieście, jak i taki, którym niestraszny jest bardziej wymagający teren. Oferujemy popularne m ...... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2023 06:30

👁 13

PROMOTOCYKLE.pl Krosno

Serwis i Sklep Motocyklowy

Podkarpacka 2a, Krosno (podkarpackie)

Witamy w naszym sklepie motocyklowym w Krośnie Promotocykle.pl to miejsce, w którym odnajdą się wszyscy miłośnicy dwóch kółek. Jeździsz na motocyklu albo dopiero planujesz jego zakup? Odwiedź nas! Mamy szeroki wybór motocykli, skuterów i motorowerów dla każdego od renomowanych producentów, jak Romet, Zipp, Bajaj, UM Motorcycles czy Benda.

Oferujemy także rowery elektryczne, akcesoria, odzież motocyklową, kaski i części zamienne. Dostaniesz u nas wszystko, co niezbędne jest do komfortowej i bez ...... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2023 06:16

👁 13

Kościół Chrześcijański RIVER w Krośnie

Bursaki 45, Krosno (podkarpackie)

Kościół Chrześcijański RIVER w Krośnie to wspólnota religijna, oparty na wierze w Jezusa Chrystusa. Ich wizja opiera się na ożywionym i biblijnym podejściu do wiary, a także na zaangażowaniu w uzyskanie pełni uzdrowienia i wolności dla każdego, kto pragnie poddać swoje życie Bogu.

W centrum działalności Kościoła RIVER znajduje się uwielbienie, które pochodzi prosto z serca. Wierzą w żywe Słowo Boże, które jest namaszczane i sprawcze, prowadzące do skutecznego uczniostwa. Z miłością, radością i ...... więcej »

Dodano 25 lipca 2023 16:37

👁 15

Marc-Bud Pomoc Drogowa

Przylaski 2B, Zręcin, Krosno (podkarpackie)

Pomoc Drogowa Marc-Bud Krosno to solidny partner na drodze. Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach transportowych, w tym holowaniu i wyciąganiu pojazdów. Nasza flota lawet jest w pełni wyposażona i gotowa sprostać Twoim potrzebom. Dzięki naszej pomocy możesz mieć pewność, że Twój samochód zostanie przetransportowany w bezpieczny sposób, bez żadnych uszkodzeń.... więcej »

Dodano 15 czerwca 2023 02:17

👁 30

IIU

Twoje Centrum Informacji

Piłsudskiego 78, Krosno (podkarpackie)

Witaj w naszym centrum informacji, Twoim najlepszym źródle wiedzy i informacji!

WSZELKIE PORADY, WSKAZÓWKI I NAJNOWSZE WIADOMOŚCI ZE ŚWIATA!... więcej »

Dodano 12 maja 2023 07:25

👁 19

Pomoc Drogowa Gex-Hol

Dmochowskiego 1A, Krosno (podkarpackie)

Gex-Hol to firma, która jest w stanie zapewnić profesjonalne usługi pomocy drogowej. Działamy nie tylko w Polsce, ale możecie nas spotkać także na terenie Unii Europejskiej, a także w strefie Schengen. Jeżeli tylko będzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie zapewnić Wam auto zastępcze z OC sprawcy. Nasza oferta dostępna jest dla klientów indywidualnych, a także do przedsiębiorców.
... więcej »

Dodano 9 maja 2023 20:17

👁 27

Nopex

Sprzęt Strażacki Ratowniczy Przeciwpożarowy

Rzeszowska 30, Krosno (podkarpackie)

NOPEX to rodzinna polska firma działająca od 2002 roku, przedstawiciel wielu renomowanych producentów sprzętu pożarniczego. Szeroka oferta sprzętu dla Straży Pożarnej oraz służb ratowniczych, sprzęt przeciwpożarowy, ratowniczy, specjalistyczny pozwala na kompleksową i szybką realizację zamówień. Oferujemy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa oraz wysoką jakość świadczonych usług.
Wierzymy, że korzystanie ze sprawdzonych produktów w realnych działaniach bojowych z ...... więcej »

Dodano 9 maja 2023 07:21

👁 22

COOL PEOPLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

CoolCoola

Blich 2, Krosno (podkarpackie)

CoolCoola oferuje fantastyczne wrażenia podczas codziennej pielęgnacji ciała dzięki naszym naturalnym kosmetykom, takim jak mydła glicerynowe, puder do kąpieli czy zestawy kosmetyków naturalnych na prezent. Nasze produkty wypełnione są intensywnymi zapachami i kolorami, które angażują zmysły i poprawiają samopoczucie. Wybierz naszą ofertę, aby cieszyć się wysoką jakością.... więcej »

Dodano 16 kwietnia 2023 03:17

👁 36

Strona 1 z 8

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia