Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Usługowy Zakład Optyki Okularowej Maciej Kucharski

Rynek, 28, Leżajsk (podkarpackie)

Nazywam się Maciej Kucharski i zapraszam do salonu optycznego, w którym dbamy o wzrok naszych klientów. Z dumą kontynuuję dobrą, wieloletnią tradycję tego miejsca. Jako dyplomowany optyk zapewniam dobór odpowiednich szkieł do okularów, zapewniających komfort normalnego funkcjonowania pomimo wad wzroku. Realizujemy recepty NFZ. W każdym przypadku staramy się zrealizować zamówienia klientów w jak najkrótszym czasie, niektóre z nich nawet ciągu jednej godziny. W ofercie salonu posiadamy duży wybór ...... więcej »

Dodano 9 lutego 2021 09:36

👁 436 (0,45 dziennie)

Klimatyzacja Leżajsk - KlimaTeraz.pl

Mickiewicza 82B, Leżajsk (podkarpackie)

Poszukujesz klimatyzacji do swojego domu? Poznaj ofertę KlimaTeraz.pl - Klimatyzacja Leżajsk. Firma posiada biuro przy ulicy Mickiewicza 82B w Leżajsku. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu klimatyzacji. Wyróżniają nas niskie ceny i krótkie terminy realizacji. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.... więcej »

Dodano 13 sierpnia 2020 14:01

👁 266 (0,23 dziennie)

Hydraulik Leżajsk

ul. Mickiewicza 1, Leżajsk (podkarpackie)

Hydraulik Adam Rydzik z Leżajska to profesjonalista, który proponuje pomoc hydrauliczną dla domów, mieszkań, firm, obiektów sportowych oraz każdego obiektu, w którym wymagana jest renowacja lub też remont systemu hydraulicznego i kanalizacyjnego. Obszerne doświadczenie, profesjonalny sprzęt, terminowość, chęć pomocy - oto najprostszy i w najwyższym stopniu adekwatny opis specjalisty Adama, który już czeka, aby móc przyjąć zlecenie oraz zjawić się na naprawie. Potrzebujesz znacznie więcej wiadomo ...... więcej »

Dodano 5 sierpnia 2020 05:17

👁 212 (0,18 dziennie)

Usługi hydrauliczne Adam Rydzik

Grodzisko Dolne 555a, Grodzisko Dolne, Leżajsk (podkarpackie)

Adam Rydzik, hydraulik z miejscowości Leżajsk serdecznie zaprasza wszystkich, którzy poszukują stosownego eksperta. Specjalistę znamionuje wieloletnie doświadczenie, terminowość, fachowość i naturalnie wybitnie profesjonalne nastawienie do każdego Konsumenta oraz zadania, jakie zostanie mu powierzone. Hydraulik Leżajsk to potwierdzenie, że po odnalezieniu kapitalnego eksperta, nie ma sensu poszukiwać innych firm z tej branży. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do wejścia na domenę ...... więcej »

Dodano 29 czerwca 2020 05:57

👁 228 (0,19 dziennie)

Sklep zielarski Centrum Amis

Sklep zielarski

Mickiewicza 36 A., Leżajsk (podkarpackie)

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej, a także ogromne zamiłowanie do zielarstwa pchnęło nas do założenia sklepu Centrum Ami. W naszym asortymencie znajdują się kosmetykami, zioła oraz wiele innych produktów pochodzenia naturalnego. Konkurencyjne ceny, oraz pełen profesjonalizm potwierdzony wieloletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej i zielarskiej potwierdzone certyfikatami. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.centrumamis.pl i do zapoznania się z naszą ...... więcej »

Dodano 1 lipca 2019 20:40

👁 342 (0,22 dziennie)

Poltino

Polska Przetwórnia Owocowo-Warzywna

Fabryczna 2, Leżajsk (podkarpackie)

Przedsiębiorstwo Poltino należy do grona wiodących producentów mrożonych owoców i warzyw, przecierów, soków i koncentratów w Polsce. W swojej ofercie posiada również gotowe dania, które błyskawicznie można przygotować we własnej kuchni. Wszystkie produkty oferowane przez Poltino są przygotowywane z najwyższej jakości warzyw i owoców, pochodzących z polskich plantacji. Specjalny system natychmiastowego mrożenia sprawia, że zachowują one świeżość i wartości odżywcze przez długi okres czasu.
W na ...... więcej »

Dodano 27 marca 2019 10:00
Aktualizacja 27 marca 2019 10:01

👁 530 (0,32 dziennie)

Domek Ogrodnika

Hucisko 30, Wola Zarczycka, Leżajsk (podkarpackie)

Internetowy sklep z artykułami do pielęgnacji ogrodu. W szerokim asortymencie znajdują się m.in. siatki na krety, agrowłókniny, nasiona traw, nawozy, sterowniki nawadniania, a także dekoracje ogrodowe.... więcej »

Dodano 18 marca 2019 10:00

👁 395 (0,24 dziennie)

EXPRESS Stacja Paliw

Warszawska 7, Leżajsk (podkarpackie)

Paliwo to bardzo istotny czynnik bez którego nie dojedziemy w żadne miejsce. Warto zatem tankować samochód na sprawdzonych stacjach, które dostarczają paliwo wysokiej jakości. Niestety aktualnie na rynku wiele stacji benzynowych sprzedaje paliwo o innym składzie. Chodzi oczywiście o oszczędności i nie zwracają uwagi na to, że przez takie postępowanie mogą narazić klientów na uszkodzenia silnika. Koniecznie tankuj na stacjach, które są sprawdzone i dostarczają dobre paliwo. Jedną z nich jest Expr ...... więcej »

Dodano 6 października 2018 10:06

👁 616 (0,34 dziennie)

Centrum Amis

Mickiewicza 36 A, Leżajsk (podkarpackie)

Wykorzystaj wyjątkowe właściwości ziół w dbaniu o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i kondycję. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych suplementów na bazie składników ziół roślinnych. Dostępne suplementy z firmy Solgar mają postać kapsułek, proszków oraz żeli, powstają w oparciu o unikalne receptury wykorzystujące właściwości płynące z naturalnych składników roślin zbieranych na całym świecie. Jesteśmy firmą z wielką tradycją i istniejemy już na rynku od 1991 roku ...... więcej »

Dodano 20 września 2018 07:35

👁 535 (0,29 dziennie)

HORTINO Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Leżajsk Sp. z o.o.

Poltino

Fabryczna 2, Leżajsk (podkarpackie)

Producent doskonałej jakości mrożonek Poltino. Owoce i warzywa dostarczane przez rolników z Polskich upraw. Smaczne i zdrowe gotowe dania oraz zupy krem, zachwycą każdego. Produkujemy i dostarczamy produkty dla przemysłu spożywczego.... więcej »

Dodano 30 lipca 2018 10:57

👁 664 (0,35 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia