Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Dawid Lipnicki DA-TECH

Matejki 23, Nowa Dęba (podkarpackie)

Firma Lipnicki to przedsiębiorstwo, które zajmuje się usługami branży motoryzacyjnej. Oferuje wyposażenie do punktów takich jak: warsztaty samochodowe, stacje kontroli pojazdów, blacharnie, czy myjnie. Oprócz tego świadczy usługi wynajmu samochodów (osobowych i dostawczych), czyszczenia i regeneracji filtrów dpf, a także prowadzi serwis sprzedawanych urządzeń. ... więcej »

Dodano 13 listopada 2021 06:17

👁 130 (0,19 dziennie)

Laboratorium Drogowe SŁAWEX

Plac Fryderyka Chopina 4, Nowa Dęba (podkarpackie)

Laboratorium Drogowe SŁAWEX współpracuje na co dzień zarówno z jednostkami samorządowymi, jak i przedsiębiorcami. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji drogowych, przeprowadzając specjalistyczne badania szorstkości nawierzchni oraz analizę gruntu, betonu czy wody i ścieków. Laboratorium budowlane wykonuje także odwierty geotechniczne, geologiczne i rdzeniowe z wykorzystaniem najnowocześniejszych sprzętów. Marka działa z zachowaniem standardów jakości oraz bezpieczeństwa.... więcej »

Dodano 18 stycznia 2021 08:52

👁 245 (0,25 dziennie)

Protechnik

Składowa 15, Nowiny, Nowa Dęba (podkarpackie)

Firma Protechnik z Nowin od pewnego czasu lat jest liderem w branży. Firma zajmuje się kompleksowymi i profesjonalnymi usługami z zakresu szeroko pojętej obróbki metali i tworzyw sztucznych. Wszystkie usługi z szerokiego asortymentu firmy są realizowane tak, aby w stu procentach uzyskać zadowolenie klienta ze zrealizowanego zlecenia. Firma wykonuje zarówno pojedyncze elementy, jak i wielonakładową produkcję.... więcej »

Dodano 3 maja 2018 10:53

👁 894 (0,45 dziennie)

F.P.H.U. BRZOZA Józef Mokrzycki

Tarnowska Wola 228, Nowa Dęba (podkarpackie)

Skład opału BRZOZA oferuje miedzy innymi:

Drewno opałowe

Drewno kominkowe

Węgiel

Brykiety

Usługi Transportowe

Inne... więcej »

Dodano 21 lutego 2012 15:11

👁 1754 (0,41 dziennie)