Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Psycho-Test

Jana Kilińskiego 2, Przeworsk (podkarpackie)

Psycholog dziecięcy w Przeworsku oferuje kompleksową pomoc dzieciom, które borykają się z różnymi zaburzeniami, takimi jak zaburzenia integracji sensorycznej, odżywiania, emocjonalne, depresyjne oraz lękowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy, psycholog dziecięcy oferuje skuteczne narzędzia i metody terapeutyczne, które pomagają dzieciom w osiągnięciu pełni ich potencjału.... więcej »

Dodano 21 czerwca 2023 14:52

👁 45

P&S House

P&S House - Praktyczny Stylowy Dom

Plac Mickiewicza 7, Przeworsk (podkarpackie)

W ofercie sklepu P&S House znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów najwyższej jakości. Współpracujemy z producentami z całej Europy, którzy przez lata doskonalili swoje produkty, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Beton architektoniczny, deski elewacyjne, lamele, cegły płyty ścienne w rozmaitych wzorach i kolorach i wiele innych- u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!
Bazujemy na własnym doświadczeniu, znamy się nie tylko na wykończeniach. Przed wykonaniem ko ...... więcej »

Dodano 1 grudnia 2022 12:05

👁 94

Eco Air Solutions

Przeworsk

marsz. Piłsudskiego Józefa 1, Przeworsk (podkarpackie)

EcoAir Solutions profesjonalna firma z 15-letnim doświadczeniem w branży instalacji klimatyzacji i rekuperacji. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług związanych zarówno z instalacją klimatyzacji, jak i wentylacji mechanicznej oraz pomp ciepła. Od początku założenia firmy zainstalowaliśmy już ponad 1000 klimatyzatorów w domach oraz biurach. Naszym Klientom oferujemy usługi montażu oraz serwisu w przypadku awarii. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa podkarpackiego: Rzeszowa, Jaro ...... więcej »

Dodano 7 grudnia 2021 08:47

👁 124 (0,19 dziennie)

Margo Pack Sp. z o.o.

Przeworsk

Głęboka 32, Przeworsk (podkarpackie)

Sklep internetowy Margo Pack to przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą najwyższej jakości produktów takich jak opakowania gastronomiczne, opakowania dla e-commerce, pudełka do paczkomatów itp. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia specjalnej oferty dostosowanej do potrzeb Twojej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu.... więcej »

Dodano 4 maja 2021 18:06

👁 148 (0,17 dziennie)

Eco Air Solutions

Montaż klimatyzacji

Piłsudskiego 1/17, Przeworsk (podkarpackie)

EcoAir Solutions profesjonalna firma z 15-letnim doświadczeniem w branży instalacji klimatyzacji i rekuperacji. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług związanych zarówno z instalacją klimatyzacji, jak i wentylacji mechanicznej oraz pomp ciepła. Od początku założenia firmy zainstalowaliśmy już ponad 1000 klimatyzatorów w domach oraz biurach. Naszym Klientom oferujemy usługi montażu oraz serwisu w przypadku awarii. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa podkarpackiego: Rzeszowa, Jaro ...... więcej »

Dodano 3 maja 2021 16:41
Aktualizacja 7 grudnia 2021 10:57

👁 289 (0,33 dziennie)

Kancelaria Notarialna Natalia Tworek Notariusz

Kancelaria Notarialna

ul. Piłsudskiego 1 lok. 3, Przeworsk (podkarpackie)

Kancelaria Notarialna Natalia Tworek Notariusz mieści się w centrum Przeworska, przy ulicy Piłsudskiego 1 w lokalu numer 3, na parterze Domu Rzemiosła. Dzięki dogodnemu usytuowaniu dojazd do Kancelarii nie powinien sprawiać problemów. W pobliżu budynku znajduje się duży parking, umożliwiający zaparkowanie samochodu blisko wejścia.

Zapewniamy stronom czynności bezpieczeństwo obrotu prawnego, oferując obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych w ramach powszechnie obowiązują... więcej »

Dodano 11 sierpnia 2020 13:20

👁 405 (0,35 dziennie)

OSK "EFEKT" Roman Lasek

Ośrodek Szkolenia Kierowców "EFEKT" Roman Lasek

Gniewczyna Tryniecka 269, Gniewczyna Łańcucka, Przeworsk (podkarpackie)

OSK Efekt to szkoła nauki jazdy w Rzeszowie i okolicach, udzielająca kurs prawa jazdy w Rzeszowie. Ze względu na ich wieloletnie doświadczenie nauka jazdy Rzeszów staje się łatwa i bez problemu zdasz prawo jazdy. Po podjęciu kursu prawa jazdy można uzyskać następujące dokumenty:
• prawo jazdy kat. AM
• prawo jazdy kat. A1
• prawo jazdy kat. A2
• prawo jazdy kat. B
• prawo jazdy kat. C
• prawo jazdy kat. D
• prawo jazdy kat. B+E
• prawo jazdy kat. C+E... więcej »

Dodano 21 lipca 2020 08:55

👁 295 (0,25 dziennie)

XV Plast

Gać 63, Gać, Przeworsk (podkarpackie)

Nasza firma jest producentem rur z tworzyw sztucznych z wieloletnim doświadczeniem na rynku. W swojej ofercie posiadamy na przykład rury kanalizacyjne, rury studzienne, kształtki pp, rury ciśnieniowe i wiele innych. Nasza działalność, poza sprzedażą hurtową i detaliczną własnych produktów, to budowa studni głębinowych, budowa kanalizacji i innych wykonywane na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą znajdującą się na stronie www i odwiedzenia nas w... więcej »

Dodano 23 lutego 2020 16:06

👁 476 (0,36 dziennie)

Mar-Bruk

Układanie kostki brukowej

Łopuszka Wielka, Kańczuga, Przeworsk (podkarpackie)

FIRMA MAR-BRUK zajmuje się kompleksowym układaniem kostki brukowej.
Naszą dewizą jest rzetelne wykonywanie powierzonej pracy dlatego udzielamy gwarancji na okres 3 lat, dzięki której masz pewność, że nasza realizacja będzie na najwyższym poziomie .
Bezpłatny kosztorys, wzór projektu i pomysł realizacji usługi, najwyższy gatunek kostki jak i niskie ceny to cechy, które są dla nas priorytetem. Brukarstwo Rzeszów i okolice to usługa, którą świadczymy od wielu lat. Zapraszamy do współpracy.... więcej »

Dodano 1 sierpnia 2015 07:28

👁 2533 (0,85 dziennie)

Kadom2si - internet przeworsk

ul. św. Jana, Przeworsk (podkarpackie)

Aktualnie oferujemy łącze stałe przewodowe i bezprzewdowe na terenie Przeworska i okolic dla klientów indywidualnych i firm. Świadczymy dostep do internetu w formie zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej.
Proponujemy Państwu szybki, profesjonalny i przede wszystkim stały dostęp do INTERNETU drogą radiową. Nasi klienci znajdują się w sieci zabezpieczonej przed atakami z zewnatrz. Nasze łącza umożliwiają transfer nieograniczonej ilości informacji, korzystanie z usług multimedialnych, adm... więcej »

Dodano 23 listopada 2013 14:11

👁 1959 (0,54 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia