Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sweet Hair Professional - najlepsze kosmetyki do włosów

ul. 3 Maja 14, Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

Nasz sklep Sweet Hair Professional oferuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które pochodzą z najwyższej jakości surowców. Mowa tu o doskonałych kosmetykach do włosów powstałych z naturalnych składników. Odżywki, szampony, olejki nabłyszczające, maski, termoochrona, tonery, zestawy czekają na Ciebie już dziś. Ponadto, w ofercie sklepu nie brakuje produktów Lizze, niezawodnych w trakcie stylizacji włosów.

Ewelina Moroz Euphoria
ul. 3 Maja 14
37-420 Rudnik Nad Sanem
537202222
NIP: 60 ...... więcej »

Dodano 21 listopada 2021 15:39

👁 169 (0,25 dziennie)

Chirmed

ul. Mstowska 8A, Rudniki, Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

Krajowy wytwórca instrumentów chirurgicznych - marka CHIRMED została założona w 1946 roku. Od samego początku działania maksymą firmy było „From idea to solution”. Ta dewiza sprawdza się do dzisiaj. Funkcjonująca bezustannie firma mieści się w Rudnikach nieopodal Częstochowy - fachowcy absorbują się projektowaniem oraz tworzeniem najnowocześniejszych narzędzi chirurgicznych dla polskich oraz zagranicznych szpitali i fachowców medycznych. CHIRMED to najwyższa jakość w połączeniu z pasją oraz kolo ...... więcej »

Dodano 28 kwietnia 2020 03:37

👁 235 (0,19 dziennie)

Wikmal

Kosze wiklinowe i rattanowe sklep Wikmal

Grunwaldzka 22, Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

Sklep internetowy oferuje tradycyjne wyroby wiklinowe oraz z technorattanu.
Również firma Wikmal przyjmuje zamówienia indywidualne według wymiarów klienta na produkty z wikliny i rattanu syntetycznego.
Realizujemy produkty na wymiar takie jak:

- kosze na pranie,
- kosze regałowe,
- skrzynie na pościel,
- kosze do ekspozycji towaru,
- komody,
- szafki,
- regały,
- półki wiszące,

Zapraszamy do zapoznania się z produktami na stronie. Na wszystkie pytania chętnie udzielimy wyczerpującej odpowiedzi ...... więcej »

Dodano 19 marca 2020 10:16

👁 296 (0,23 dziennie)

Zakład Stolarski FULDREW

Stefana Batorego 22, Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

Firma FULDREW to warsztat stolarski zajmujący się realizacją artykułów z drewna, przede wszystkim schodów i balustrad ze szkła, drewna, stali i innych metali. W naszej pracy wykorzystujemy innowacyjne maszyny i materiały najznakomitszej klasy, zatem możemy zrealizować nawet wyjątkowo wymyślne i nietuzinkowe zamówienia. Schody Rzeszów wykonane przez FULDREW, cieszą się niebywałą długotrwałością przez sporo lat. Szeroka gama kolorystyczna farb i lakierów pozwoli na trafne wkomponowanie... więcej »

Dodano 4 marca 2019 22:59

👁 503 (0,3 dziennie)

MARO-SKI

Szkółka Narciarska

Piaskowa, Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

Szkółka narciarska MARO-SKI to profesjonalizm i indywidualne
podejście do każdej osoby, która chce stanąć na nartach.
Z nami zrobisz to już od pierwszej lekcji !... więcej »

Dodano 19 stycznia 2013 12:52

👁 2345 (0,6 dziennie)

KOBEX

Hale stalowe

Kordeckiego, Rudnik nad Sanem (podkarpackie)

Firma KOBEX to specjalista w wytwarzaniu świetnej jakości i kuszących cenowo konstrukcji stalowych. Do celów kompetentnych pracowników wlicza się montaż hal stalowych, a ponadto obudowywanie ich płytami warstwowymi. Przedsiębiorstwo oferuje hale magazynowe, które posiadają ochronę antykoryzyjną w postaci ocynkowanych płatwi dachowych. Zakład realizuje konstrukcje w dowolnych wymiarach, uwzględniając preferencje zleceniodawcy.... więcej »

Dodano 21 listopada 2012 08:50

👁 2875 (0,73 dziennie)