Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

JBK FHU

Piaskowa 52, Sędziszów Małopolski (podkarpackie)

Firma JBK od wielu lat funkcjonuje w branży technologicznej. Specjalizuje się w outsourcingu technologii informatycznych oraz automatycznych. Oferuje doradztwo, zarządzanie zasobami informatycznymi oraz systemami kontroli i sterowania. Zajmuje się również dostawą, integracją i wdrażaniem systemów, programowaniem i projektowaniem. Zespół firmy tworzą wysoko wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem i znakomitą znajomością branży i trendów. Do każdego zadania podchodzą indywidualnie i ...... więcej »

Dodano 23 grudnia 2021 11:56

👁 152 (0,23 dziennie)

Deckart - deski kompozytowe

Wschodnia 88, Sędziszów Małopolski (podkarpackie)

Deckart to firma zajmująca się sprzedażą ekologicznych desek kompozytowych tarasowych, zlokalizowana w Sędziszowie Małopolskim. Co więcej firma świadczy także usługi takie jak budowa tarasów, schodów, elewacji, bram w oparciu o własne produkty. Zespół Deckart to kompetentni i wykwalifikowani specjaliści, którzy do każdego zadania przystępują indywidualnie i służą specjalistyczną poradą w przypadku wyboru odpowiedniego rozwiązania. Ponadto, firma zapewnia, że deski kompozytowe cieszą się niezwyk ...... więcej »

Dodano 23 grudnia 2020 00:21

👁 278 (0,27 dziennie)

PZL Sędziszów

PZL Sędziszów globalny wytwórca produktów filtracyjnych

Fabryczna 4, Sędziszów Małopolski (podkarpackie)

PZL Sędziszów jest producentem filtrów znajdujących zastosowanie w wielu pojazdach i maszynach. Nasza historia sięga 1939 roku i od tego czasu nieprzerwanie działamy w Sędziszowie Małopolskim, nieustannie poszerzając naszą wiedzę i ofertę oraz rozbudowując nasze zaplecze technologiczne. W tej chwili proponujemy przede wszystkim filtry do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych oraz osuszacze powietrza. Dodatkowo dostarczamy nasze produkty m.in. do sektora wojskowego i branży lotnic ...... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2017 09:58

👁 1118 (0,47 dziennie)