Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

ZLOMUJEMY24H

Kępie Zaleszańskie 386, Zaleszany, Stalowa Wola (podkarpackie)

Nie wiesz co zrobić ze starym samochodem, który nie nadaje się już dłużej do użytku? Powierz go w ręce sprawdzonych fachowców i pozbądź się kłopotu. Złomujemy24h to profesjonalne usługi demontażu pojazdów. Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie, dlatego nie musisz zawracać sobie głowy takimi kwestiami jak rozkładaniem go na części, my zrobimy to za Ciebie.
... więcej »

Dodano 13 maja 2023 22:59

👁 13

Stacja Demontażu Pojazdów Tomcar Tomasz Płocki

Kępie Zaleszańskie 386, Zaleszany, Stalowa Wola (podkarpackie)

Transport aut osobowych i dostawczych na lawecie - jeżeli interesują Was takie usługi, to zapraszamy do nas. Jeżeli chcecie być pewni tego, że na miejscu pojawi się szybka pomoc drogowa, która będzie w stanie wykonać drobne naprawy, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Tomcar to także możliwość skorzystania ze stacji demontażu pojazdów. Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą.
... więcej »

Dodano 10 maja 2023 22:12

👁 11

TRYUMF

Producent Trofeów Sportowych i Biznesowych

Władysława Grabskiego 8, Stalowa Wola (podkarpackie)

Tryumf to polski producent nagród z 30-letnim doświadczeniem. Nasze puchary i medale zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce przez doświadczonych pracowników, którzy dbają o każdy detal i najwyższą jakość wykonania. Dostarczamy nagrody do ludzi z całego świata, ponieważ uważamy, że każdy sukces i osiągnięcie powinno być nagradzane. Nasza misja to motywowanie i wspieranie ludzi w rozwoju osobistym i zaangażowaniu w działaniu. Chcemy, aby chwile tryumfu trwały dłużej i motywowały Cię do dalszej ...... więcej »

Dodano 15 marca 2023 10:51

👁 25

MocnaKlima

Żytnia 19, Pysznica, Stalowa Wola (podkarpackie)

Od ponad 13 lat oferujemy sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Koncentrujemy się na zapewnianiu naszym klientom najwyższej jakości, dzięki korzystaniu z urządzeń i podzespołów sprawdzonych marek. Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia, busy techniczne oraz specjalistyczne narzędzia do przeprowadzania instalacji klimatyzacji.

Oferujemy:
• KLIMATYZACJA
• POMPY CIEPŁA
• FOTOWOLTAIKA
• Instalacje grzewcze, elektryczne i hydrauliczne
... więcej »

Dodano 8 marca 2023 10:05

👁 64

EnergoKlima

Okulickiego 95B, Stalowa Wola (podkarpackie)

Energoklima powstała, aby ułatwić Ci codzienne życie. Zajmujemy się montażem klimatyzacji, fotowoltaiki, pomp ciepła oraz mechanicznej wentylacji. Zabezpieczamy domy instalując monitoringi i systemy alarmów. Nasza firma jest połączeniem nowoczesności, doświadczenia, pasji i zaaangazowania. Na rynku jesteśmy od ponad dwunastu lat i razem z grupą naszych fachowców robimy wszystko by spełnić oczekiwania państwa i planety.

Oferujemy:
• KLIMATYZACJA
• POMPY CIEPŁA
• FOTOWOLTAIKA
• Instalacje grz ...... więcej »

Dodano 8 marca 2023 10:03

👁 57

Infomech

Okulickiego 95, Stalowa Wola (podkarpackie)

Dla twojego komfortu i bezpieczeństwa nasi specjaliści zapewnią wysokiej jakości monitoring o świetnej jakości obrazu , usługi i informatyczne i elektroinstalacje. Oferujemy profesjonalny montaż, wycenę oraz dojazd do klienta. Jako największa specjalistyczną firmą w naszym regionie gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.

Oferujemy:
• MONITORING
• INFORMATYKA
• Data Center dla firm
• Systemy Bezpieczeństwa
• Sieci komputerowe i światłowody
• Automatyka
• Alarmy
... więcej »

Dodano 8 marca 2023 10:00

👁 24

Semi Dariusz Kopeć

Podkarpacka pracownia SEmi - Warsztat Produkcyjny w Zalesiu

Zalesie 81B, Jeżowe, Stalowa Wola (podkarpackie)

Wykonujemy usługi na terenie Podkarpacia, w okolicach Rzeszowa, Stalowej Woli, Niska. Ale także wysyłkowo na terenie całego kraju.

Działamy w obszarze:
► frezowanie CNC, obróbka, usługi CNC, frezowanie w w metalach tworzywach w drewnie
, obróbka metali, obróbka skrawaniem, obróbka metalu
► grawerowanie CNC, grawerowanie w laminatach
► usługa toczenia, gwintowanie, toczenie
► wypalanie laserem, cięcie laserowe
► cięcie, gięcie blach
► spawanie MIG/MAG, TIG, spawanie metali, migomat, spa ...... więcej »

Dodano 2 stycznia 2022 12:46

👁 128 (0,25 dziennie)

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

Poniatowskiego 5/15, Stalowa Wola (podkarpackie)

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Marka Łuczaka znajduje się w Stalowej Woli. Firma działa prężnie już od 1994 roku, oferując kompleksowe usługi na wysokim poziomie klientom z województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w zwalczaniu szkodników, gryzoni, insektów czy drobnoustrojów. Proponuje także zabezpieczenie budynków przed ich pojawieniem się w przyszłości. Firma indywidualnie podchodzi do każdego zadania, wybierając najskuteczniejszą formę dz ...... więcej »

Dodano 12 listopada 2021 14:54
Aktualizacja 12 listopada 2021 14:55

👁 140 (0,25 dziennie)

Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin Musialik

ks. Jerzego Popiełuszki 2, Stalowa Wola (podkarpackie)

W gabinecie stomatologicznym Modern Dent, znajdującym się w Stalowej Woli, pacjenci mogą poddać się licznym zabiegom mającym zagwarantować im zdrowie i piękny wygląd uzębienia. Ofertę kompletował właściciel - lekarz Marcin Musialik. Ma on doświadczenie w pracy stomatologa, doskonale więc wie, czego oczekują pacjenci. W zakres oferty wchodzi między innymi leczenie zębów, także kanałowe, ich usuwanie, również przez chirurga stomatologa, skaling czy wybielanie.... więcej »

Dodano 7 września 2021 10:17

👁 142 (0,22 dziennie)

Windykacja Wolf

Rozwadowska 35, Stalowa Wola (podkarpackie)

Na stronie internetowej windykacjawolf.pl można znaleźć informacje dotyczące firmy windykacyjnej działającej w obrębie Krakowa, Rzeszowa, Radomia, Kielc oraz Lublina. Windykacja długów odbywa się na podstawie dokumentów przedstawionych przez wierzyciela (m.in. faktur, rachunków umów). Koszt usługi jest liczony proporcjonalnie od wartości zadłużenia i pobierany jest dopiero w momencie odzyskania części lub całości długu. Ponadto windykator z Rzeszowa prowadzi sprawy dotyczące zaniżonych odszkodow ...... więcej »

Dodano 25 sierpnia 2021 08:59

👁 181 (0,28 dziennie)

Strona 1 z 5

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia