Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Nad Wołosatką Janina Świergocka

Gospodarstwo Agroturystyczne

Stuposiany 2/2, Stuposiany, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Nasze Gospodarstwa Agroturystyczne znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków Bieszczad – W maleńkiej miejscowość Stuposiany nad brzegiem rzeczki Wołosatki. Nasza lokalizacja jest idealna zarówno dla osób chcących zdobywać bieszczadzkie szczyty jak i dla osób chcących odpocząć od codziennego miasta w ciszy i spokoju. Oferujemy klimatycznie umeblowany apartament z oddzielną sypialnią oraz kominkiem oraz pokoje dwuosobowe z łazienkami. Do dyspozycji również w pełni wyposażona i ogólnie dost ...... więcej »

Dodano 5 marca 2023 19:48

👁 14

Pożyczanie z długów? Mów do nas, słuchamy.

ul. Jana Karskiego 5, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Pożyczanie z długów? Mów do nas, słuchamy.

Mamy otwarte ucho na Twoje problemy finansowe. Aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc, koniecznie dołącz do nas, rozmawiamy mniej kontaktu, więcej słuchamy i żadnych pustych obietnic. W przypadku wszystkich wniosków o finansowanie proszę o kontakt pod tym adresem: (robert.wedig90@gmail.com)... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 06:13

👁 73

Nieruchomości na sprzedaż w Bułgarii - Bulgaria Street

Mitropolit Simeon 3, Burgas, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Bulgaria Street to pośrednik sprzedaży nieruchomościw tym kraju. Bułgaria jest ciekawa cenowo dla Polaków, ze względu na mniejsze ceny nieruchomości. Podmiot działa lokalnie od 2005 roku, dzięki czemu ma największą bazę nieruchomości do zbycia w Bułgarii. Ma biuro na miejscu, dzięki czemu świadczy kompleksowe usługi. Proponuje m.in.pomoc w rezerwacji hotelu i odbiór z lotniska, tłumacza i prawnika przy zakupie oraz rejestracji nieruchomości w urzędach. Udziela także wsparcia podczas zarządzania ...... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2021 12:22

👁 195 (0,34 dziennie)

Dźwigi i Podnośniki: Usługi dźwigowe - wynajem podnośników koszowych

Instalatorów 7, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Warszawska firma jaka oferuje wysokiej jakości dźwigi i podnośniki jest znana na rynku. Dźwigi i Podnośniki: Usługi dźwigowe - wynajem podnośników koszowych każdorazowo dopasowuje maszyny do potrzeb klienta. Klienci mają do wyboru: platformy robocze, podnośniki na gąsienicach, mobilne żurawie wieżowe, mini żurawie, samochody z HDS oraz dźwigi samojezdne. Park maszynowy firmy obejmuje ponad czterdzieści maszyn. Można je wypożyczać z rzetelną obsługą operatora.... więcej »

Dodano 2 stycznia 2021 08:34

👁 218 (0,27 dziennie)

Transport Legenc

Pomoc drogowa, Taxi, Wypożyczalnia, Przeprowadzki, Usługi Transportowe

Stefkowa 10, Stefkowa, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Oferujemy Państwu całodobowe usługi holowania lawetą, profesjonalną pomoc drogową, obsługę podczas kolizji lub wypadku, transport na terenie Bieszczad, Rzeszowa, Przemyśla, Krakowa, ale i całej Polski. Usługi takstówkowe w Rzeszowie, Przemyślu, Bieszczadach, ale i w innych miastach. Kompleksowy przewóz towarów i przesyłek na terenie Podkarpacia w szczególności w regionie Bieszczadów. Usługi przeprowadzki na terenie Soliny, Arłamowa, Ustrzyk Dolnych, Polańczyka, Rzeszowa, innych miejsco... więcej »

Dodano 12 lutego 2020 15:59

👁 300 (0,26 dziennie)

Pomoc Drogowa Laweta Assistance 24h Bieszczady

Olszanica

Olszanica 47, Olszanica, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Firma transportowa specjalizująca się w pomocy drogowej holowanie pojazdów na lawecie firma powstała w 1991 roku w Olszanicy w Bieszczadach Zajmuje się wulkanizacją mechaniką lakiernictwem samochodowym, posiadamy wypożyczalnię samochodową dla klientów.... więcej »

Dodano 6 marca 2019 22:26

👁 1247 (0,84 dziennie)

HOTEL ARŁAMÓW w Bieszczadach

Arłamów, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Hotel Arłamów wynajmuje swoje sale na różne konferencje bądź eventy. Zawsze można zadzwonić i z odpowiednio wykwalifikowanymi osobami podjąć decyzję, ponieważ tych sal konferencyjnych jest naprawdę dużo, a ten hotel w górach dba o to aby każdy gość był zadowolony. Na stronie internetowej można również dokonać rezerwacji online co jest dużym udogodnieniem. Wakacje w górach to tylko i wyłącznie ten ośrodek.... więcej »

Dodano 30 października 2017 10:45

👁 987 (0,5 dziennie)

Mccafe

Mccafe ciasto czekoladowe

Marynarska 15, Warszawa, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Jak ważna dla Ciebie jest kawa? Zamówiona na szybko, przechwycona w biegu do biura czy uczelni? A może powód i za razem kompan do różnych rozmów, zarówno tych biznesowych jak i mających miejsce w gronie przyjaciół. W każdej sytuacji smakuje nam najbardziej jeśli pochodzi z najlepszego źródła. McCafé to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich którzy, pragną w ciągu dnia odciąć się od zgiełku i szybkiego tempa życia.... więcej »

Dodano 13 grudnia 2016 15:00

👁 853 (0,37 dziennie)

Hotel Arłamów

Arłamów, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Jeżeli planujesz zorganizowanie konferencji bądź imprezy integracyjnej w Bieszczadach, to zachęcamy Cię, byś zapoznał się z ofertą, którą prezentuje Hotel **** ARŁAMÓW. Organizuje on imprezy integracyjne w górach, o których długo się nie zapomina. Hotel posiada pełne zaplecze konferencyjne. Zapraszamy.... więcej »

Dodano 27 lutego 2016 16:25

👁 1333 (0,52 dziennie)

HOTEL ARŁAMÓW S.A.

Hotel Arłamów ****

Arłamów, Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

Hotel Arłamów to luksusowy kompleks hotelarski w Arłamowie w południowej części Polski na krańcu naszego wspaniałego kraju. Hotel Arłamów to obiekt hotelarski typu spa. W górach jest największym obiektem w regionie - zwłaszcza w Bieszczadach. Arłamów to dobre miejsce na wakacje z dziećmi oraz możliwość organizowania wesela w górach. Organizujemy konferencje w górach oraz liczne spotkania biznesowe, w magicznej atmosferze w Ustrzykach dolnych. Zapraszamy do Arłamówa... więcej »

Dodano 26 października 2015 12:58

👁 1218 (0,45 dziennie)