Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Studio Rozwiązań Maciej Bielicki

Mała 17, Łapy (podlaskie)

W Studio Rozwiązań od 2020 roku skutecznie wspieramy małych i średnich przedsiębiorców w rozwoju biznesu, organizacji procesów oraz sprzedaży eksportowej i outsourcingu działu sprzedaży eksportowej. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu skutecznych strategii eksportowych, a dzięki szerokim kontaktom pozyskujemy klientów na Bliskim Wschodzie. Nieocenione doświadczenie i wiedza na temat praktyki biznesowej, kultury oraz wymagań klientów na Bliskim Wschodzie tworzy ze Studio Rozwiązań ekspertów w tej dzi ...... więcej »

Dodano 12 czerwca 2023 15:11

👁 23

Micota Gaming Store - biurka gamingowe

ul. Gliniana 37a, Łapy (podlaskie)

Chcesz kupić biurko do grania na wymiar? Skontaktuj się z Micota Gaming Store. Jesteśmy firmą stworzoną przez młody i ambitny zespół, jaki łączy pasję do gier z użytecznością. Tak powstają nasze biurka do grania. W naszej ofercie gotowe biurka gamingowe i biurka na wymiar. Chcesz mieć biurko z podświetleniem LED? Znakomicie! W naszym sklepie znajdziesz też i takie modele. Oferujemy także możliwość personalizacji biurka pod oczekiwania klienta. W naszej ofercie znajdziesz także fotele gamingowe o ...... więcej »

Dodano 1 marca 2021 16:40

👁 197 (0,21 dziennie)

MCOVER Marta Łapińska

Osłony do maszyn

Żeromskiego 50, Gąsówka Stara, Łapy (podlaskie)

O bezpieczeństwie pracowników firmy produkcyjnej decydują osłony do maszyn. Nie pozwalają na to by dłonie obsługi miały kontakt z ruchomymi częściami maszyn. Trwałe osłony harmonijkowe chronią także urządzenia przed różnego rodzaju zabrudzeniami. Warto zatem zapoznać się z propozycjami firmy MCOVER. To sprawdzony producent osłon harmonijkowych dysponujący ciekawą ofertą. Znajdują się w niej na przykład osłony do siłowników hydraulicznych. Pełną wersję oferty odnajdziesz na stronie oslonyharmonij ...... więcej »

Dodano 21 października 2020 12:52

👁 192 (0,18 dziennie)