Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Firma Handlowo-Usługowa Holident Justyna Franciszkowicz

Doradztwo ADR

Małachowskiego 2A lok. 3A, Łomża (podlaskie)

Świadczymy usługi jako Doradca ADR / Doradca DGSA w firmach transportowych, logistycznych, spedycyjnych.
Wykonujemy sprawozdanie roczne ADR, plan ochrony dla towarów dużego ryzyka, raport powypadkowy ADR, okresowe szkolenia stanowiskowe ADR.... więcej »

Dodano 23 lipca 2023 10:55

👁 11

F.P.H.U. „SIAT-STAL” Maciej Bargielski

ul. Łomżyńska 1D, Kupiski Stare, Łomża (podlaskie)

Siat-Stal to firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży siatek ogrodzeniowych oraz innych towarów metalowych. To naturalnie dzięki naszemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość proponowanych wyrobów i ich trwałość. Nasze ogrodzenia są nie jedynie funkcjonalne, jednakowoż również estetyczne, dzięki czemu perfekcyjnie wpisują się w krajobraz ogrodu lub posesji. W ofercie posiadamy szeroki wybór siatek, bram, furt oraz innych detalów ogrodzeniow ...... więcej »

Dodano 14 marca 2023 05:40

👁 51

Pol-Marc Ubezpieczenia

Szosa Zambrowska 1/27, Łomża (podlaskie)

POL – MARC to firma z Łomży, oferująca możliwość zabezpieczenia finansowego w momencie zaistnienia negatywnych w skutkach wypadków losowych. Wykup polisy ubezpieczeniowej pozwoli na otrzymanie odszkodowania w przypadku nieszczęśliwego wypadku, kolizji, zalania mieszkania, kradzieży samochodu czy pokrycia kosztów wymiany szyby w samochodzie. Oferta wielu towarzystw ubezpieczeń pozwoli dobrać polisę adekwatną do potrzeb klientów. Poza możliwością wykupienia ubezpieczenia, w punkcie w Łomży można o ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2023 09:52

👁 37

Budowlane Instalacje Techniczne Marcin Makowski

Nowogrodzka 240, Łomża (podlaskie)

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka. Zajmujemy się montażem instalacji cieplnych, fotowoltaicznych, wod-kan, chłodniczych, wentylacyjnych oraz automatyki smart home. Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością, dlatego nad każdym montażem nadzór sprawuje certyfikowany mistrz w zawodzie monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych oraz technik systemów energetyki odnawialnej.
Nasze usługi świadczymy w mieście Łomża i pobliskich miejscowościach oddalonych do 50 ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2022 16:33

👁 55

F.H.U. Holident Justyna Franciszkowicz

HOLIDENT sklep protetyczny i stomatologiczny

Małachowskiego 2a lok.3a, Łomża (podlaskie)

Holident sklep protetyczny i stomatologiczny zaopatruje pracownie protetyczne i gabinety stomatologiczne w materiały i sprzęt. Oferuje szeroki wybór gipsów dentystycznych, akryli, wosków modelowych, stopów metali, cermik do licowania, zębów akrylowych. W ofercie również mikrosilniki protetyczne, polerki, mieszadła, polimeryzatory, unity stomatologiczne i autoklawy.... więcej »

Dodano 4 maja 2022 12:07

👁 274 (0,53 dziennie)

Tomi Tourist

Biuro Podróży Tomi Tourist

Al. Legionów 7A, Łomża (podlaskie)

Istniejemy na polskim rynku turystycznym od 1991 roku. zdobyliśmy bogate doświadczenie w organizacji wycieczek krajowych i zagranicznych zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych. Naszą specjalnością są wycieczki turystyczne oraz pielgrzymki do Włoch i Francji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.... więcej »

Dodano 25 lutego 2022 20:51

👁 155 (0,27 dziennie)

DTH Tomasz Chrostowski

DTH Group - technika diamentowa

Lipowa 7, Łomża (podlaskie)

Oferta sklepu internetowego DTH Group wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości elektronarzędzi i innych typów narzędzi do zastosowania profesjonalnego oraz amatorskiego. Asortyment obejmuje między innymi pilarki tarczowe i do metalu, różnorodne szlifierki, wiertarki, bruzdownice, polerki, opalarki, młoty udarowo-obrotowe i wyburzeniowe, mieszarki, kątowniki, liniały, niwelatory, klucze, łomy, szczypce, kleszcze i wiele innych.

DTH Tomasz Chrostowski
ul. Lipowa 7
18- ...... więcej »

Dodano 15 lutego 2022 16:11

👁 173 (0,29 dziennie)

AgroVet

Szosowa 84, Śniadowo, Łomża (podlaskie)

Prowadzimy profesjonalny sklep internetowy dla gospodarstw rolnych. W naszej ofercie znajdziesz pasze bez GMO oraz wszystkie inne produkty, które są potrzebne do prowadzenia gospodarstwa. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet największych gospodarstw rolnych. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że warto z nami współpracować. Zobacz jaką ofertę przygotowaliśmy dla naszych klientów i wybierz te artykuły, które są Ci potrzebne. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, to zapraszamy do ...... więcej »

Dodano 14 grudnia 2021 23:09

👁 130 (0,2 dziennie)

Iberis

Sikorskiego 166 budynek 2, Łomża (podlaskie)

Iberis to profesjonalna firma z Łomży, która od 2008 roku działa w branży tapicerskiej. Proponuje pełen wybór tkanin o różnych kolorach, deseniach oraz fakturach. W asortymencie znaleźć można materiały takie jak welur, bawełna, eko skóra, plusz, zamsz, czy też tkaniny workowe. Można tu także nabyć surowce tapicerskie potrzebne do prac - fizelinę, klej tapicerski, kulki silikonowe oraz nici, zszywki, guziki bądź gwoździe. Uzupełnieniem oferty są tkaniny samochodowe - podsufitka, obicia foteli, al ...... więcej »

Dodano 29 lipca 2021 08:06

👁 188 (0,24 dziennie)

Media Display Sp. z o.o.

Poligonowa 28a, Łomża (podlaskie)

Media Display to firma zajmująca się produkcją nowoczesnych systemów reklamowych, a także dystrybucją różnego rodzaju urządzeń pochodzących od renomowanych marek. W asortymencie sklepu udostępniono takie propozycje (w różnych rozmiarach i kolorach) jak:
• stojaki na biurko,
• tablice ogłoszeniowe,
• stojaki na wizytówki,
• tabliczki na drzwi,
• ramki OWZ,
• stojaki na menu.
W ofercie dostępna jest także wiata dla palaczy, stacja do ładowania telefonów oraz parking d ...... więcej »

Dodano 20 lipca 2021 07:55

👁 283 (0,35 dziennie)

Strona 1 z 5

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia