Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

KRZYSZTOF RECZYŃSKI POLMANN TRADE AND BEAUTY

Polmann Trade and Beauty

Polna 17, Brańsk (podlaskie)

Klinika Scalpmann to miejsce ulokowane w malowniczym Zagnańsku. Od lat przyciąga tłumy, które pragną odzyskać dawno wygląd i wiarę w swoją atrakcyjność. Za pomocą zabiegu mikropigmentacji koryguje skutki łysienia. Zabiegi obejmują obszar głowy dając efekt krótko ściętych włosów, obszar brody, która zyska zarost. Oferta bogata jest również w zabiegi zagęszczające rzadkie owłosienie czy mikropigmentację blizn.... więcej »

Dodano 7 maja 2021 05:12

👁 188 (0,21 dziennie)

WALD-GOLD Sp. z o. o.

M. Konopnickiej 20, Brańsk (podlaskie)

Wald-Gold to doświadczony producent opakowań. Siedziba firmy znajduje się w Brańsku w województwie podlaskim. Przedsiębiorstwo współpracuje z odbiorcami na obszarze całego kraju oraz za granicą. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie na rynku i doskonała znajomość wymagań Klientów pozwoliły producentowi zaproponować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Można tu nabyć opakowania plastikowe, cukiernicze, ozdobne, PET, folię HDPE, taśmę PP, taśmę spinającą, zamknięcia i wiele innych ...... więcej »

Dodano 28 kwietnia 2021 11:30

👁 212 (0,24 dziennie)

Wald-Gold sp.z o.o.

Marii Konopnickiej 20, Brańsk (podlaskie)

Interesuje Cię producent siatki rolniczej? W takiej sytuacji warto pomyśleć o zapoznaniu się z ofertą, którą ma WALD-GOLD. Co przemawia za tym, aby to właśnie nas obdarzyć zaufaniem? Na pewno istotne znaczenie ma to, że firma istnieje od wielu lat — klienci mają do nas zaufanie.
Warto też dodać, że siatka rolnicza jest niewielką częścią oferty.... więcej »

Dodano 14 maja 2019 07:55

👁 322 (0,2 dziennie)