Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Zakład Usług Kominiarskich

Gen. Nikodema Sulika 6A lok. 7, Dąbrowa Białostocka (podlaskie)

Zakład Usług Kominiarskich Mistrz Kominiarski Michał Andrejczyk działa nieprzerwanie od 2012 roku. Jego siedziba znajduje się w Dąbrowie Białostockiej w województwie podlaskim. Firma proponuje kompleksowe usługi kominiarskie, a z jej usług korzystają klienci z całego województwa. W zakres świadczonych prac wchodzi kontrola techniczna przewodów kominowych, ocena szczelności, inwentaryzacja, udrażnianie kominów, konserwacja, a także czyszczenie pieców. Zakładowi można również powierzyć wymianę ele ...... więcej »

Dodano 23 czerwca 2021 09:23

👁 161 (0,19 dziennie)

Prywatny Dom Opieki SENIOR

dr Jerzego Lutza 16, Dąbrowa Białostocka (podlaskie)

Idealne miejsce dla starszego lub chorego, ale wciąż bliskiego członka twojej rodziny, oferuje prywatny dom opieki Senior. Znajdą tutaj mnóstwo terenów zielonych, gdzie będą mogli się zrelaksować, dobre jedzenie i aż cztery posiłki dziennie, pomoc doświadczonych lekarzy i pielęgniarek oraz rehabilitantów, pokoje w których może spać od jednej do czterech osób, wszystko w atrakcyjnych cenach. Po pełną ofertę i cennik zajrzyj na domopiekisenior.com.pl.... więcej »

Dodano 27 lipca 2020 07:13

👁 516 (0,44 dziennie)

stacja-zgierz.pl

Dąbrowska 28/30, Dąbrowa Białostocka (podlaskie)

Stacja Diagnostyczna Zgierz przeprowadza badania techniczne samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, ciągników rolniczych, motocykli, motorowerów, przyczep i naczep oraz samochodów wykorzystywanych jako taksówki oraz pojazdów służących do nauki jazdy. Okręgowa Stacja Kontroli pojazdów Zgierz ma również uprawnienia do kontroli pojazdów typu SAM.... więcej »

Dodano 20 listopada 2019 07:40

👁 345 (0,24 dziennie)

Zakład Usługowo Handlowy Mechanik s.c.

Wesoła 3, Dąbrowa Białostocka (podlaskie)

Jeśli pragniesz zakupić najlepsze części do maszyn rolniczych, to nie mogłeś lepiej trafić. Jako firma Mechanik s.c. pragniemy już teraz zaoferować Ci bardzo szeroką gamę produktów pod tym względem, na których na pewno się nie zawiedziesz. Więcej informacji już teraz podajemy na naszej witrynie www oraz pod podanym numerem.... więcej »

Dodano 4 września 2018 11:50

👁 682 (0,37 dziennie)