Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

P.P.H. "Parkiet Kaźmierczak" Maria Agnieszka Kaźmierczak

Produkcja parkietu tradycyjnego i deski podłogowej litej

Górna 19, Hajnówka (podlaskie)

PARKIET KAŹMIERCZAK to  firma rodzina, która powstała w 1967 roku. Umiejscowiona jest  w Hajnówce, mieście położonym na skraju Puszczy Białowieskiej, znanym z wyrobów drzewnych. Jesteśmy producentem więc wszystkie wyroby można kupić bezpośrednio w naszej firmie.

Naszym klientom proponujemy bogaty asortyment produktów:

• Parkiet tradycyjny z dębu i jesionu

• Deska podłogowa lita dębowa

• Deska podłogowa lita dębowa (gotowa do ułożenia)

• Schody na beton i ...... więcej »

Dodano 3 lipca 2023 11:49

👁 24

Commplace Sp. z o.o. sp. k.

Liczyrzepy 20, Hajnówka (podlaskie)

Commplace to nowoczesna agencja PR z 25-letnim doświadczeniem i bogatym portfolio, w którym znajduje się ponad 300 marek, które z powodzeniem skorzystały z pomocy marketingowej oraz komunikacyjnej. Commplace oferuje autorskie rozwiązania i indywidualne strategie, pozwalające osiągać cele sprzedażowe i wizerunkowe. Dowiedz się więcej na stronie internetowej commplace.pl.... więcej »

Dodano 22 września 2021 07:22

👁 138 (0,17 dziennie)

Stacja Demontażu Pojazdów Tomcar Tomasz Płocki

Kępie Zaleszańskie 386, Zaleszany, Hajnówka (podlaskie)

Tomcar to firma działająca w branży motoryzacyjnej, oferująca swoje profesjonalne usługi, jako skup aut i skup części samochodowych oraz auto złom. Nasi klienci mogą do nas dzwonić, kiedy potrzebny jest im dowóz paliwa lub też kiedy potrzebny jest transport na lawecie aut osobowych i dostawczych.... więcej »

Dodano 19 lutego 2021 17:30

👁 199 (0,2 dziennie)

Stacja Demontażu Pojazdów Tomcar Tomasz Płocki

Brzozowa 2, Zaleszany, Hajnówka (podlaskie)

Auto złom Tomcar ma swoją siedzibę w Kępiu Zaleszańskim 386, w gminie Zaleszany, w województwie podkarpackim. Zapraszamy do nas, a my pomożemy Wam w recyklingu wszystkich pojazdów, jakie nie nadają się już do ruchu. Oferujemy swoje usługi także na zasadzie pomocy drogowej i sprzedaży części używanych.... więcej »

Dodano 19 lutego 2021 14:08

👁 180 (0,18 dziennie)

Birthday Box

Droga Żubrów 17, Hajnówka (podlaskie)

Przygotowaliśmy ofertę na pudełka prezentowe, które klienci mogą personalizować według własnego uznania. Interesuje Was pudełko na imieniny, urodziny, a może na rocznice? To proste podajecie imię i nazwisko osoby, do której prezent ma trafić. Następnie wybieracie poidełko, które napełniacie wybranymi prezentami. Następnie dodajecie oryginalnie napisaną kartkę prezentową. My to wszystko bardzo szybko wysyłamy kurierem.... więcej »

Dodano 3 grudnia 2020 06:24

👁 209 (0,19 dziennie)

Piaskowanie Drewna i Czyszczenie Elewacji Marcin Oksentowicz

Piaskowanie

Główna 2k, Hajnówka (podlaskie)

Piaskowanie powierzchni? Określa się tym terminem najnowszą metodę czyszczenia powierzchni za pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku w celu oczyszczenia materiału i przywrócenia mu naturalnego wyglądu. Piaskowanie może zregenerować powierzchnię i ukazać piękno naturalnej struktury drewna. Firma Piaskowanie z Białegostoku zajmuje się sodowaniem. Piaskowanie domów to sposób na odświeżenie domu poprzez pokazanie piękna faktury drewna. Firma oferuje także czyszczenie cegły oraz... więcej »

Dodano 11 października 2020 20:10

👁 232 (0,2 dziennie)

DREWNO PROJEKT

ul. 3 Maja 7/2, Hajnówka (podlaskie)

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży, produkcji i montażu schodów oraz podłóg drewnianych.

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom przede wszystkim najwyższej jakości produktów, unikalnych i naturalnych.

Działamy nieprzerwanie od 2002 r ciągle ulepszając swoją ofertę.

Nasze atuty:

- stolarnia z Hajnówki !

- darmowa wycena

- bezpłatny transport

- szybkie terminy realizacji

- pracujemy w całym kraju... więcej »

Dodano 9 sierpnia 2019 11:35

👁 464 (0,29 dziennie)

Apteko - Apteka Internetowa

apteka

Józefa Piłsudskiego 4, Hajnówka (podlaskie)

Apteka internetowa Apteko oferuje swoim klientom niezwykle wygodne zakupy środków medycznych bez konieczności wychodzenia z domu. Posiada ona w swym katalogu produktów blisko 10 tysięcy pozycji sklasyfikowanych w kilkunastu kategoriach. Dzięki temu szybko i bez problemu każdy może znaleźć dla siebie coś, czego aktualnie potrzebuje. Można liczyć na dobre ceny za produkty oraz atrakcyjne warunki dostawy.
Do naszej apteki internetowej zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić środki lecznicze... więcej »

Dodano 14 sierpnia 2018 09:27

👁 582 (0,3 dziennie)

DrewnoProjekt

Produkcja schodów drewnianych

3 Maja 7, Hajnówka (podlaskie)

W propozycji spółce wykryjecie Kraj między pozostałymi bezpyłowe cyklinowanie reperacje. Wieloletnia współpraca spośród najogromniejszymi fabrykantami owocuje najważniejszą cechą zaś najlepszymi cenami hurtowymi. Istnieje opcja odkupu służby spośród półproduktem drewno, dopiero naliczany ma miejsce w taksa VAT 8 odsetek. Własna interes frapuje się całym co zakute z podłogami tudzież schodami tępymi, wyrabianie podłoży, opracowywanie parkietu natomiast sztachety, cyklinowanie bezpyłowe, lakiero ...... więcej »

Dodano 20 lutego 2017 11:43

👁 1218 (0,49 dziennie)

Ro-sauna

zagłówki do sauny

Olchówka 57, Narewka, Hajnówka (podlaskie)

Przedkładamy celne terminy. Towar fabrykowany jest na najnowocześniejszych strugarkach a CNC. Czynimy wcina z najważniejszej formy półproduktu osikowego, jaki posiada certyfikację FSC. Specjalizujemy się w drzewie osikowym. Czynimy niestatystyczne zarządzenia. Specjalizujemy się w fabrykacji artykułu do postaci sauny zaś dostarczamy zwartego produkty do oprzyrządowania sauny. Przedkładamy towar aż do budowli sauny zaś wyniki wyposażenia sauny. Nasze twory: boazerie i listwy ławkowe w różnych mia ...... więcej »

Dodano 25 maja 2016 09:30

👁 1098 (0,4 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia