Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Dewear

Sklep odzieżowy

Nowa 8/19, Nowogród (podlaskie)

Dewear to miejsce, w którym odnajdziesz nowe kolekcje, końcówki kolekcji oraz szeroką ofertę odzieży typu outlet światowej klasy projektantów. Prowadząc sklep internetowy z markową odzieżą dostarczamy rozwiązania modowe, cechujące się najwyższą jakością wykonania.

Nasz sklep jest najlepszym przykładem tego, że zarówno damska, jak i markowa odzież męska nie musi kosztować krocie. Jesteśmy doskonałą alternatywą dla stacjonarnych sieciówek, gdyż oferujemy oryginalne ubrania po bardzo atrakcyjnej c ...... więcej »

Dodano 11 stycznia 2024 08:42

👁 30

Elektronpv

Elektron

Glogera 4, Nowogród (podlaskie)

Elektronpv.pl - Dostarcza instalacje paneli fotowoltaicznych. Zapewniamy całkowite wsparcie w całym procesie instalacyjnym. Zachęcamy do sprawdzenia potencjalnych oszczędności po wykonaniu bezpłatnego audytu. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.... więcej »

Dodano 20 lipca 2018 07:47

👁 1049 (0,49 dziennie)

Calamari

Wnioski urlopowe online

Stanisława Tońskiego 31, Nowogród (podlaskie)

Calamari to innowacyjne rozwiązanie w kwestii zarządzania absencjami oraz czasem pracy. Aplikacja obejmuje dwa moduły - Elektroniczne wnioski urlopowe oraz Ewidencję czasu pracy. Prosty w obsłudze system HR zaoszczędzi czas i zwiększy efektywność pracy w firmie.Transparentny system komunikacji zapewnia wsparcie dla oddziałów rozproszonych w wielu lokalizacjach oraz krajach, skonfigurowanych za pośrtednictwem jednego konta. Aplikacja dostępna jest w pięciu językach, a jej funkcje dostosowują ...... więcej »

Dodano 30 maja 2018 07:58

👁 581 (0,26 dziennie)