Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Forest Dom Seniora

Borsucza 12, Sobolewo, Supraśl (podlaskie)

Dom Seniora Forest to prywatny ośrodek dla osób starszych, zlokalizowany w malowniczym Sobolewie w województwie podlaskim przy ulicy Borsuczej 12. Głównym celem tej placówki jest zapewnienie usług medycznych i rehabilitacyjnych, które są dostosowane do potrzeb i aktualnego stanu zdrowia każdego mieszkańca. Ośrodek świadczy nie tylko opiekę medyczną, ale również terapię oraz różnorodne zajęcia rekreacyjne. Te działania mają na celu nie tylko poprawę kondycji fizycznej seniorów, ale także stymulow ...... więcej »

Dodano 4 października 2023 06:57

👁 13

Logis Dom Pogrzebowy

KOŚCIELNA 1, Supraśl (podlaskie)

Firma pogrzebowa Logis zajmuje się urządzaniem pogrzebów zgodnie z rytuałem katolickim, prawosławnym i świeckim, a także dostosowują się do innych wyznań. Dodatkowo zajmują się między innymi załatwianiem wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu, a także można liczyć również na pomoc w przygotowaniu styp, a także transportu księdza, rodziny i uczestników pogrzebu. Dodatkowo osoby tutaj pracujące z wielkim zaangażowaniem podchodzą do każdej sprawy, dlatego decydują się na współpracę ...... więcej »

Dodano 2 czerwca 2023 11:40

👁 42

ePlafoniera

Dolna 36, Supraśl (podlaskie)

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Szukasz lampy do pokoju? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz szeroki wybór lamp do wystroju wnętrza. W naszej ofercie lampy: stojące, żyrandole, kinkiety, ogrodowe, wiszące, plafoniery. Mamy w sprzedaży także żarówki od cenionych producentów. Oferujemy wyjątkowe oświetlenie, które możesz dopasować również do wystroju wnętrza. Lampy są najwyższej jakości- zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Wejdź na naszą str ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2021 11:23

👁 133 (0,19 dziennie)

MASLOVE sklep

Brzozówka 2, Supraśl (podlaskie)

Maslove jest firmą z Podlasia, która produkuje naturalne masła orzechowe. Nie wahaj się i już teraz zdecyduj się na zakup smarowideł orzechowych, które są uwielbiane zarówno przez kucharzy jak i sportowców. Maslove oferuje pasty z różnych rodzajów orzechów, dzięki czemu każda osoba znajdzie coś dla siebie. Maslove zaprasza do składania zamówień wszystkich fanów masła orzechowego!... więcej »

Dodano 28 lipca 2021 13:02

👁 158 (0,18 dziennie)

Nikol

Sobolewska 5, Sobolewo, Supraśl (podlaskie)

Nikol to firma zajmująca się produkcją, montażem i serwisem rekuperatorów do domów jednorodzinnych oraz zastosowań przemysłowych. Rekuperatory jako najważniejszy element systemu wentylacji mechanicznej muszą spełniać wymogi jakościowe, aby skuteczność działania i odzyskiwanie ciepła były optymalne. Dlatego produkujemy urządzenia najwyższej jakości, które spełnią wymogi europejskiego rynku. Nasze rekuperatory są wykonane z materiałów najwyższej jakości i dzięki temu uzyskują doskonałe parametry o ...... więcej »

Dodano 26 marca 2021 07:08

👁 262 (0,27 dziennie)

USŁUGI POGRZEBOWE "LOGIS"

Kościelna 1, Karakule, Supraśl (podlaskie)

Firma "Logis" oferuje kompleksowe usługi i pomoc w organizacji pogrzebu. Firma zapewnia usługi pogrzebowe na terenie Białegostoku a także okolic. W ofercie: ceremonie pogrzebowe, kremacje zwłok, transport osób zmarłych. Ceremonia pogrzebowa odbywa się w dowolnym obrządku religijnym- prawosławie, katolicyzm i inne. W ofercie są trumny wysokiej jakości oraz urny. Trumny wykonane są z drzewa dębowego lub sosnowego a urny do wyboru są drewniane, metalowe i kamienne. Informacje szczegółowe całą dobę ...... więcej »

Dodano 3 lutego 2021 15:27

👁 185 (0,18 dziennie)

Sklep eplafoniera

Dolna 36, Supraśl (podlaskie)

ePlafoniera to sklep internetowy, w którym można zamówić stylowe oświetlenie do domu, gabinetu i restauracji. W katalogu znajdują się między innymi lampy stojące młodzieżowe, żyrandole do holu w stylu nowojorskim i akcesoria w stylu glamour. Wszystkie kolekcje łączą efektowny wygląd z funkcjonalnością codziennego użytkowania. Asortyment sklepu obejmuje również różne typu żarówek. Lampy sypialniane i kinkiety orientalne można zamówić w bardzo korzystnej cenie, z szybką dostawą pod wskazany adres.... więcej »

Dodano 23 listopada 2020 11:23

👁 228 (0,21 dziennie)