Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

AUTORYZOWANY DEALER EDMASZ

ul. 1 Maja 24, Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

Szukasz wytrzymałych oryginalnych części zamiennych do maszyn rolniczych? W Edmasz kupisz tysiące części, które pomogą Ci w codziennej pracy w Twoim gospodarstwie i zadbają o optymalną pracę Twojej maszyny. Zaufaj sprawdzonym dystrybutorom oryginalnych części zamiennych z Edmasz i zapomnij o awariach.

Oferujemy Ci oryginalne części zamienne wykonane z niezawodnych i trwałych materiałów, byś miał pewność, że Twoja maszyna nie zawiedzie Cię podczas codziennej pracy. Zobacz nasz szeroki asortymen ...... więcej »

Dodano 13 czerwca 2022 09:17

👁 172 (0,24 dziennie)

Ortodoncja Dr Marta Grochowska-Tatarczuk

Ludowa 41A, Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

Dr Marta Grochowska-Tatarczuk prowadzi gabinet ortodontyczny. Od przeszło 10 lat zajmuje się profilaktyką rozwoju zgryzu oraz leczeniem jego wad. Swoim pacjentom proponuje dobór właściwego aparatu ortodontycznego w formie ruchomej bądź stałej. Do gabinetu zgłaszają się pacjenci w różnym wieku, którzy szukają innowacyjnych i sprawdzonych rozwiązań. W zakres oferowanych usług wchodzi również leczenie ortodontyczno-chirurgiczne zębów zatrzymanych. Dostępne są aparaty ortodontyczne ceramiczne, bezli ...... więcej »

Dodano 25 grudnia 2021 11:33

👁 160 (0,18 dziennie)

Oleje Ziołowe

Michałki 18, Michałki, Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

Oferta firmy Urszula Grabowska Oleje Ziołowe to wysokiej jakości kosmetyki powstające według tradycyjnych receptur, z wykorzystaniem składników pochodzących z najczystszych rejonów Polski. Zioła zawarte w kremach i olejkach do masażu korzystnie wpływają na stan skóry i włosów, niosą ukojenie w wielu dolegliwościach, a do tego łagodzą stany zapalne i podrażnienia. Mydła z dodatkiem gliceryny pielęgnują i nawilżają.... więcej »

Dodano 16 marca 2021 12:16

👁 231 (0,2 dziennie)