Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

PPH "GABO" J. Grabowski

Zwierki 3/1, Zabłudów (podlaskie)

GABO specjalizuje się w produkcji estetycznych i wytrzymałych opakowań foliowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie wypracować ekologiczne rozwiązania, takie jak linia produkcyjna przeznaczona do produkcji w pełni biodegradowalnych artykułów ze skrobi i sacharozy. Marka zajmuje się także recyklingiem starych opakowań. W ofercie dostępne są torby z nadrukiem, taśmy ostrzegawcze oraz różnego rodzaju folie.... więcej »

Dodano 18 maja 2021 09:08

👁 202 (0,36 dziennie)

WOPAK Aneta Suszko-Lewicka

ŚW. ROCHA 15, Zabłudów (podlaskie)

WOPAK produkuje wysokiej jakości opakowania foliowe i papierowe. Zamówienia realizowane są na indywidualne zlecenie klienta, dzięki czemu torby są maksymalnie dopasowane do potrzeb określonego konsumenta. W ofercie dostępne są między innymi torby bawełniane z krótką rączką, folie ogrodnicze, kaptury i biodegradowalne torebki foliowe. Można zamówić własne projekty graficzne i nadruki wykonywane metodą FLEKSO lub SITO. Zapewniono atrakcyjny cennik i wsparcie doświadczonych w branży pracowników.... więcej »

Dodano 10 lutego 2021 09:54

👁 203 (0,31 dziennie)

Mechanik, serwis aut osobowych i dostawczych wszystkich marek

Fidziukiewicz Serwis Zagruszany

Zagruszany 15, 15, Zabłudów (podlaskie)

Warsztat mechaniczny, serwis aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Klimatyzacja, wulkanizacja, diagnostyka komputerowa, naprawy bieżące.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2020 22:40

👁 476 (0,49 dziennie)

Auto Serwis Zagruszany

Zagruszany 35, Zabłudów (podlaskie)

Serwis posiada specjalistyczne wyposażenie niezbędne go fachowej i sprawnej realizacji prac. Zajmujemy się serwisem aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. W ofercie posiadamy również sprzedaż części motoryzacyjnych, akumulatorów oraz płynów eksploatacyjnych.... więcej »

Dodano 22 sierpnia 2019 17:41

👁 660 (0,55 dziennie)

Bobrowa Dolina

Bobrowa Dolina

Bobrowa 25, Zabłudów (podlaskie)

Imprezy okolicznościowe organizowane na świeżym powietrzu cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeżeli w najbliższym czasie chcesz urządzić komunię, wesele lub jakiś jubileusz, to wiedz, że bobrowadolina.pl włoży wiele starań w to, żebyś był zadowolony. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, powiedz jakie menu mamy przygotować i śpij spokojnie. Całą organizację bierzemy na siebie. A jeśli nie chcesz robić imprezy w plenerze, to możesz ją przenieść do jednej z pięciu sal bankietowych. W celu ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2016 12:47

👁 863 (0,4 dziennie)