Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Wycinka Podlasie

ul. Białostocka 52, Zabłudów (podlaskie)

Profesjonalna przycinka, wycinka i pielęgnacja drzew metodą alpinistyczną bez użycia podnośnika.

Wycinka drzew w warunkach trudnych

wycinka drzew na działce

Wycinka drzew metodą tradycyjną

Obniżanie wysokości drzew

Cięcia sanitarne i cięcia prześwietlające

Redukcja koron dużych drzew i stanu gałęzi

Zrąbkowanie gałęzi

Wywóz drewna i gałęzi... więcej »

Dodano 7 marca 2023 13:39

👁 8

Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy

ul. Białostocka, 52, Zabłudów (podlaskie)

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu konserwacji i renowacji różnego rodzaju dachów, elewacji oraz kostki brukowej. Nasze usługi obejmują: malowanie dachu, naprawę dachu, uszczelnienie dachu, czyszczenie dachu, czyszczenie elewacji oraz mycie kostki brukowej.
Posiadamy doświadczenie w pracach alpinistycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać prace na wysokości bezpiecznie i z dbałością o efekty końcowe. Wszystkie prace wykonywane są przez certyfikowanych
specjalistów z odpowiednim doś ...... więcej »

Dodano 24 stycznia 2023 17:21

👁 18

PPH "GABO" J. Grabowski

Zwierki 3/1, Zabłudów (podlaskie)

GABO specjalizuje się w produkcji estetycznych i wytrzymałych opakowań foliowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie wypracować ekologiczne rozwiązania, takie jak linia produkcyjna przeznaczona do produkcji w pełni biodegradowalnych artykułów ze skrobi i sacharozy. Marka zajmuje się także recyklingiem starych opakowań. W ofercie dostępne są torby z nadrukiem, taśmy ostrzegawcze oraz różnego rodzaju folie.... więcej »

Dodano 18 maja 2021 09:08

👁 217 (0,32 dziennie)

WOPAK Aneta Suszko-Lewicka

ŚW. ROCHA 15, Zabłudów (podlaskie)

WOPAK produkuje wysokiej jakości opakowania foliowe i papierowe. Zamówienia realizowane są na indywidualne zlecenie klienta, dzięki czemu torby są maksymalnie dopasowane do potrzeb określonego konsumenta. W ofercie dostępne są między innymi torby bawełniane z krótką rączką, folie ogrodnicze, kaptury i biodegradowalne torebki foliowe. Można zamówić własne projekty graficzne i nadruki wykonywane metodą FLEKSO lub SITO. Zapewniono atrakcyjny cennik i wsparcie doświadczonych w branży pracowników.... więcej »

Dodano 10 lutego 2021 09:54

👁 220 (0,28 dziennie)

Fidziukiewicz Serwis Zagruszany

Mechanik, serwis aut osobowych i dostawczych wszystkich marek

Zagruszany 15, 15, Zabłudów (podlaskie)

Warsztat mechaniczny, serwis aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Klimatyzacja, wulkanizacja, diagnostyka komputerowa, naprawy bieżące.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2020 22:40

👁 495 (0,45 dziennie)

Auto Serwis Zagruszany

Zagruszany 35, Zabłudów (podlaskie)

Serwis posiada specjalistyczne wyposażenie niezbędne go fachowej i sprawnej realizacji prac. Zajmujemy się serwisem aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. W ofercie posiadamy również sprzedaż części motoryzacyjnych, akumulatorów oraz płynów eksploatacyjnych.... więcej »

Dodano 22 sierpnia 2019 17:41

👁 673 (0,51 dziennie)

Bobrowa Dolina

Bobrowa 25, Zabłudów (podlaskie)

Imprezy okolicznościowe organizowane na świeżym powietrzu cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeżeli w najbliższym czasie chcesz urządzić komunię, wesele lub jakiś jubileusz, to wiedz, że bobrowadolina.pl włoży wiele starań w to, żebyś był zadowolony. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, powiedz jakie menu mamy przygotować i śpij spokojnie. Całą organizację bierzemy na siebie. A jeśli nie chcesz robić imprezy w plenerze, to możesz ją przenieść do jednej z pięciu sal bankietowych. W celu ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2016 12:47

👁 877 (0,38 dziennie)