Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

PPH „GABO”

Producent Opakowań Foliowych

Zwierki 3/1, Zabłudów (podlaskie)

Gabo-Opakowania to ceniony producent wysokiej jakości opakowań foliowych, dostarczający kompleksowe rozwiązania dla różnych branż i unikalnych potrzeb. Firma, obecna na rynku od wielu lat, zyskała uznanie klientów dzięki swojej innowacyjności, niezawodności oraz doskonałej jakości swoich wyrobów.

Gabo-Opakowania specjalizuje się w wytwarzaniu opakowań foliowych, które zapewniają skuteczną ochronę i bezpieczeństwo przechowywanych produktów. Korzystając z nowoczesnych technologii i wysokiej jakoś ...... więcej »

Dodano 12 czerwca 2023 07:53

👁 26

Wycinka Podlasie

ul. Białostocka 52, Zabłudów (podlaskie)

Profesjonalna przycinka, wycinka i pielęgnacja drzew metodą alpinistyczną bez użycia podnośnika.

Wycinka drzew w warunkach trudnych

wycinka drzew na działce

Wycinka drzew metodą tradycyjną

Obniżanie wysokości drzew

Cięcia sanitarne i cięcia prześwietlające

Redukcja koron dużych drzew i stanu gałęzi

Zrąbkowanie gałęzi

Wywóz drewna i gałęzi... więcej »

Dodano 7 marca 2023 12:39

👁 35

Malowanie Dachu, Mycie Dachu - Malowane Domy

ul. Białostocka, 52, Zabłudów (podlaskie)

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu konserwacji i renowacji różnego rodzaju dachów, elewacji oraz kostki brukowej. Nasze usługi obejmują: malowanie dachu, naprawę dachu, uszczelnienie dachu, czyszczenie dachu, czyszczenie elewacji oraz mycie kostki brukowej.
Posiadamy doświadczenie w pracach alpinistycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać prace na wysokości bezpiecznie i z dbałością o efekty końcowe. Wszystkie prace wykonywane są przez certyfikowanych
specjalistów z odpowiednim doś ...... więcej »

Dodano 24 stycznia 2023 16:21

👁 75

PPH "GABO" J. Grabowski

Zwierki 3/1, Zabłudów (podlaskie)

GABO specjalizuje się w produkcji estetycznych i wytrzymałych opakowań foliowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło firmie wypracować ekologiczne rozwiązania, takie jak linia produkcyjna przeznaczona do produkcji w pełni biodegradowalnych artykułów ze skrobi i sacharozy. Marka zajmuje się także recyklingiem starych opakowań. W ofercie dostępne są torby z nadrukiem, taśmy ostrzegawcze oraz różnego rodzaju folie.... więcej »

Dodano 18 maja 2021 07:08

👁 235 (0,27 dziennie)

WOPAK Aneta Suszko-Lewicka

ŚW. ROCHA 15, Zabłudów (podlaskie)

WOPAK produkuje wysokiej jakości opakowania foliowe i papierowe. Zamówienia realizowane są na indywidualne zlecenie klienta, dzięki czemu torby są maksymalnie dopasowane do potrzeb określonego konsumenta. W ofercie dostępne są między innymi torby bawełniane z krótką rączką, folie ogrodnicze, kaptury i biodegradowalne torebki foliowe. Można zamówić własne projekty graficzne i nadruki wykonywane metodą FLEKSO lub SITO. Zapewniono atrakcyjny cennik i wsparcie doświadczonych w branży pracowników.... więcej »

Dodano 10 lutego 2021 08:54

👁 238 (0,25 dziennie)

Fidziukiewicz Serwis Zagruszany

Mechanik, serwis aut osobowych i dostawczych wszystkich marek

Zagruszany 15, 15, Zabłudów (podlaskie)

Warsztat mechaniczny, serwis aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. Klimatyzacja, wulkanizacja, diagnostyka komputerowa, naprawy bieżące.... więcej »

Dodano 2 kwietnia 2020 20:40

👁 515 (0,41 dziennie)

Auto Serwis Zagruszany

Zagruszany 35, Zabłudów (podlaskie)

Serwis posiada specjalistyczne wyposażenie niezbędne go fachowej i sprawnej realizacji prac. Zajmujemy się serwisem aut osobowych i dostawczych wszystkich marek. W ofercie posiadamy również sprzedaż części motoryzacyjnych, akumulatorów oraz płynów eksploatacyjnych.... więcej »

Dodano 22 sierpnia 2019 15:41

👁 688 (0,46 dziennie)

Bobrowa Dolina

Bobrowa 25, Zabłudów (podlaskie)

Imprezy okolicznościowe organizowane na świeżym powietrzu cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeżeli w najbliższym czasie chcesz urządzić komunię, wesele lub jakiś jubileusz, to wiedz, że bobrowadolina.pl włoży wiele starań w to, żebyś był zadowolony. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, powiedz jakie menu mamy przygotować i śpij spokojnie. Całą organizację bierzemy na siebie. A jeśli nie chcesz robić imprezy w plenerze, to możesz ją przenieść do jednej z pięciu sal bankietowych. W celu ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2016 11:47

👁 891 (0,36 dziennie)