Dodaj firmę Zaloguj się

 

F.H.U. "STREFA GRZANIA"

Mierzyn Police

📞 🌐 📧

27 kwietnia 2021 08:05
👁 253 (0,22 dziennie)

Firma F.H.U. "STREFA GRZANIA" Police

F.H.U. "STREFA GRZANIA"

KONTAKT

F.H.U. "STREFA GRZANIA"

Welecka 49b
72-006 Mierzyn, Police, zachodniopomorskie

NIP: 8512504937

MAPA
O NAS

Strefa Grzania to profesjonalne przedsiębiorstwo z Mierzyna w okolicach Szczecina. W branży grzewczej działamy nieprzerwanie od 2001 roku, proponując naszym Klientom najwyższej jakości systemy grzewcze oraz sanitarne. Owocna współpraca z najlepszymi producentami urządzeń umożliwiła nam zapewnienie wielu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych wymagań. Proponujemy wydajne i nowoczesne ogrzewanie, armaturę łazienkową, systemy ogrzewania podłogowego, filtry oraz zmiękczacze do wody, a ponadto systemy centralnego ogrzewania. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów, którzy z ochotą odpowiedzą na pytania i pomogą dobrać produkt spełniający wszystkie wymagania. Na stronie internetowej strefagrzania.pl znaleźć można więcej szczegółów i wymagane dane kontaktowe.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.236.83.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
F.H.U. "STREFA GRZANIA" Police
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Serwis Domowy

Grodno 3, Nowe Ostrowy, Kutno (łódzkie)

Serwis Domowy to doświadczona firma specjalizująca się w systemach grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. Oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem, montażem oraz naprawą urządzeń. Zajmuje się kotłami gazowymi, systemami grzewczymi (w tym ogrzewania podłogowego), urządzeniami chłodniczymi, jak również odnawialnymi źródłami energii takimi jak kolektory słoneczne, fotowoltaika czy pompy ciepła. Przedsiębiorstwo obsługuje też biznes komercyjny w zakresie montażu i serwisu chłodni na produk ...... więcej »

Dodano 20 września 2021 12:35

👁 255 (0,25 dziennie)

EKO - DOM - pompy ciepła

Instalacje grzewcze i sanitarne

ul. Walerego Sławka 13/111, Kraków (małopolskie)

EKO - DOM to firma zajmująca się sprzedażą i montażem pomp ciepła, kotłów gazowych i innych urządzeń potrzebnych do wykonania instalacji sanitarnych oraz grzewczych. Fachowa pomoc przy doborze instalacji. Wysoka jakość zapewniana przez wyspecjalizowana kadrę oraz bardzo dobre komponenty i produkty. Zapraszamy do sprawdzania naszej oferty na stronie.... więcej »

Dodano 14 lipca 2021 09:46

👁 150 (0,14 dziennie)

Jamat Jakub Kasperek, Grzegorz Walków Spółka Cywilna

1 Maja 15, Bielsko-Biała (śląskie)

Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek odpowiedzi na pytania z zakresu kompensacji mocy biernej, czy też paneli fotowoltaicznych na terenie Bielsko – Białej to polecamy zwrócić się do firmy Jamat. Warto z całym wachlarzem ich usług zapoznać się na stronie internetowej. Doradzą, sprzedadzą, rozplanują, zamontują. Dzięki nim w przyszłości zapłacisz niższe kwoty rachunków za prąd. Jest to firma o wielobranżowym pokroju, która stawia na profesjonalizm, dokładność i zadowolenie swoich klientów. Skontaktuj ...... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2023 05:55

👁 47

V-Projekt

instalacje centralnego ogrzewania

Szkolna 16, Radwanice, Rabka-Zdrój (małopolskie)

Nowoczesna firma V-Projekt. Działa na terenie województwa dolnośląskiego. Ciesząc się uznaniem wśród klientów. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Tworząc przy tym efektywniejsze systemy centralnego ogrzewania, systemy gazowe, systemy rekuperacyjne i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej lub do odwiedzenia naszego salonu.... więcej »

Dodano 24 listopada 2017 10:52

👁 913 (0,38 dziennie)

ATIGO Buderus

Krakowskie Przedmieście 269, Zielonki, Kraków (małopolskie)

ATIGO Buderus to profesjonalny dostawca usług z zakresu instalacji grzewczych i systemów ogrzewania w Krakowie. Jesteśmy powiązani z renomowanym producentem Buderus, będąc oficjalnym partnerem marki w naszym regionie. Nasza specjalizacja obejmuje kompleksowe rozwiązania z zakresu kotłów gazowych, w tym nowoczesnych kotłów kondensacyjnych, które cechuje wysoka efektywność energetyczna. Nasza oferta obejmuje także innowacyjne rozwiązania z dziedziny odnawialnych źródeł energii, takich jak pompy ci ...... więcej »

Dodano 27 lutego 2024 09:34

👁 27

Ciepłozziemi.com Damian Sobiech

Sętki 6, Ulan-Majorat, Łuków (lubelskie)

W przeciwieństwie do pieca gazowego, zaletą zakupu elektrycznej pompy ciepła jest to, że jest zaprojektowana tak, aby wytwarzać minimalny poziom hałasu podczas pracy. Jeśli szukasz sposobów na zastąpienie starego głośnego klimatyzatora, możesz rozważyć instalacje cieplne takie jak pompy ciepła jakie oferujemy Siedlcach będą doskonałym wyborem. Podczas gdy system pompy ciepła wydaje minimalny hałas, gdy jest włączony, ten jest również zaprojektowany tak, aby był wydajny. Pompy ciepła zużywają mni ...... więcej »

Dodano 14 kwietnia 2023 08:50

👁 109 (0,25 dziennie)

Thermo-San Piotr Małek

Wigilijna 2/8, Lublin (lubelskie)

Świadczymy kompleksowe usługi montażu:
- klimatyzacji do domu i biura
- pomp ciepła
- stacji uzdatniania wody
- kotłowni gazowych, peletowych
- instalacji sanitarnych
- instalacji gazowych
- instalacji grzewczych
- instalacji wentylacji i rekuperacji

Ponadto serwis pomp ciepła, klimatyzacji i stacji uzdatniania wody.

Świadczymy usługi na terenie Lublina i okolic.... więcej »

Dodano 4 grudnia 2023 17:04

👁 44

Sun Flash Energy s.c.

Fotowoltaika, pompy ciepła i klimatyzacje - Mielec

aleja Niepodległości 2/7, Mielec (podkarpackie)

Fotowoltaika Mielec i okolice
Poszukujesz dobrych instalacji i paneli fotowoltaicznych?
Doskonała oferta dostosowana do potrzeb klientów. Przede wszystkim jeżeli szukają Państwo rozwiązań na miarę swoich potrzeb nasza firma doskonale wpasuje się w potrzeby rzeczywiste. To właśnie nasza domena, która stanowi o obecnej pozycji firmy. Realizujemy projekty optymalnie co znaczy, że podchodzimy wyjątkowo skrupulatnie do tematu. Posiadamy ogromny wahlarz produktów, dzięki czemu dobierzemy i zrealizujem ...... więcej »

Dodano 19 marca 2021 09:15

👁 216 (0,18 dziennie)

phu ecosan

usługi hydrauliczne ogrzewania

wiejska 13a, Pruszków (mazowieckie)

www.ecosan.pl zajmuje się montażem pomp ciepła kolektorów słonecznych z dotacjami... więcej »

Dodano 15 marca 2013 10:42

👁 2034 (0,49 dziennie)

Air Engineering - pompy ciepła

Kościuszki 227, Katowice (śląskie)

Firma Air Engineering, która ma ugruntowaną pozycje na polskim rynku zajmuje się wentylacjami. Wentylacja to nic innego jak wymiana powietrza w pomieszczeniach, która polega na usuwaniu powietrza zanieczyszczonego lub gorącego, a dostarczaniu powietrza czystego i świeżego. Wentylacja może być naturalna oraz mechaniczna. Marka Air Engineering w odróżnieniu od innych firm wyróżnia się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz wykonywaniu wentylacji. Firma dzięki swojemu prof ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2019 11:18

👁 457 (0,23 dziennie)