Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Modykon Sp. z o.o.

Telewizyjna 12, Chwaszczyno, Żukowo (pomorskie)

Spółka Modykon mieści się w Chwaszczynie w województwie pomorskim i oferuje dystrybucję, serwis i adaptacje kontenerów morskich wedle indywidualnych projektów. Nasza firma dysponuje bogatą ofertą kontenerów morskich zróżnicowanych pod względem wymiaru, stanu oraz jakości. Przekształcamy kontenery morskie na budynki mieszkalne całoroczne i sezonowe, biura, lokale gastronomiczne, dodatkowe przestrzenie przemysłowe, mobilne punkty obsługi klienta, a także inne rozbudowane obiekty, które są funkcjon ...... więcej »

Dodano 27 października 2023 11:35

👁 30

Bartosz Zahoroda Wycena Nieruchomości

Zrzeszyńców 2, Żukowo (pomorskie)

Zahoroda Wycena Nieruchomości to rzeczoznawca majątkowy działający w Gdańsku i Trójmieście, oferujący profesjonalne usługi wyceny nieruchomości. Jego podejście opiera się na tajemnicy zawodowej, bezstronności oraz najlepszej woli i wiedzy. Zahoroda Wycena Nieruchomości skupia się na wysokiej jakości opracowań, które są czytelne, estetyczne i dostępne dla odbiorcy.... więcej »

Dodano 24 czerwca 2023 04:16

👁 132 (0,39 dziennie)

MARKOP wytaczanie Marek Patelczyk

Armii Krajowej 21A, Żukowo (pomorskie)

Poszukujesz usług typu tulejowanie koparek czy też tulejowanie otworów? Skorzystaj z usług Wytaczanie.com! Pozyskana wiedza i doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi typu tulejowanie koparki na najwyższym poziomie, gwarantując dokładność, szybkość i niezawodność.... więcej »

Dodano 5 lutego 2023 09:59

👁 298 (0,62 dziennie)

Weiner Leszek. Instalacje

Instalacje gazowe i sanitarne

Chłopska 5, Pępowo, Żukowo (pomorskie)

Poszukując wykonawcy instalacji sanitarnych czy gazowych w Trójmieście warto zajrzeć do oferty instalacje-weiner.com . Jest to doświadczonych fachowiec świadczący swoje usługi właśnie w tym zakresie. Korzystając z właśnie tej oferty masz pewność najlepszej możliwej wytrzymałości i trwałości. Poza tym firmę instalacje-weiner.com charakteryzuje niezwykle dokładna i rzetelna terminowość wykonywanych zleceń. Ponadto firma zajmuje się modernizacją i przebudową aktualnych rozwiązań. Wejdź na stronę i ...... więcej »

Dodano 1 maja 2022 13:05

👁 120 (0,16 dziennie)

FHU ABREX Ewelina Cirocka

Borkowo

ul. Kartuska 24 Borkowo, Borkowo, Żukowo (pomorskie)

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się sprzedażą drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, parapetów oraz rolet. Wszystkie nasze produkty na życzenie Klienta może zamontować nasza ekipa doświadczonych monterów. Do każdego zlecenia podchodzimy z dokładnością i zaangażowaniem. Praca w dziedzinie stolarki jest naszą pasją.... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2022 22:40

👁 275 (0,35 dziennie)

Producent Saun i Domków Ogrodowych Łukasz Tokarski

Kościerska 9, Żukowo (pomorskie)

Producent Saun i Domków Ogrodowych z Żukowa specjalizuje się w produkcji saun ogrodowych typu suchego. Nasza oferta jest inspirowana oryginalnymi saunami fińskimi. Ogrodowe domki wolnostojące, w których konstruujemy sauny, nie wymagają pozwoleń na budowę. Nasze suche sauny ogrodowe są budowane z materiałów najlepszej jakości, ze szczególnym uwzględnieniem warunków panujących w takich obiektach. Główne konstrukcje są wyrabiane ze świerku skandynawskiego w klasie wytrzymałościowej C24, natomiast p ...... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2022 12:47

👁 283 (0,36 dziennie)

EKO-PAL

ul. Księdza Franciszka Okroya 22, Miszewo, Żukowo (pomorskie)

Firma Eko-Pal specjalizuje się w montażu i serwisie samochodowych instalacji gazowych w województwie pomorskim. Firma jest obecna na rynku od 1994, a obecna siedziba firmy znajduje się w Miszewie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo instalacje gazowe dostosowane do samochodów prawie wszystkich marek, instalację gazową do samochodów z silnikiem Diesla oraz agregaty na gaz lpg. Oferujemy usługi na wysokim poziomie, wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników. Wykonywane przez nas instalacje ga ...... więcej »

Dodano 17 grudnia 2021 17:31

👁 137 (0,15 dziennie)

Gascar

ul. ks. Franciszka Okroya 22, Miszewo, Żukowo (pomorskie)

Firma GASCAR to dynamicznie rozwijający się podmiot mogący pochwalić się dużym doświadczeniem w sektorze motoryzacyjnym. To jeden z pierwszych podmiotów działających na polskim rynku i oferującym instalacje LPG do silników. Firmowa oferta obejmuje nie tylko instalacje do silników benzynowych, ale również do diesli. W centrum zainteresowania pracowników znajdują się przy tym zarówno auta osobowe, dostawcze i ciężarowe, jak i inne maszyny. Doświadczenie i indywidualne podejście do każdego auta idą ...... więcej »

Dodano 15 grudnia 2021 00:48

👁 123 (0,14 dziennie)

Animal Service

Żukowska 30, Leźno, Żukowo (pomorskie)

Przychodnię Weterynaryjną Animal Service prowadzi lek. wet. Mikołaj Chodyra, który doświadczenie zdobywał w trakcie wielu praktyk w Janowie Podlaskim, Berlinie, Monachium oraz w cenionej lecznicy w Gdańsku specjalizującej się w chorobach kotów i psów. Mikołaj Chodyra posiada także szeroką wiedzę z zakresu zwierząt gospodarskich, którą wykorzystywał w trakcie opieki nad jednym z największych w Europie stad bydła mięsnego. Przychodnia Animal Service oferuje leczenie internistyczne zwierząt, diagn ...... więcej »

Dodano 1 listopada 2021 20:27

👁 164 (0,17 dziennie)

Grupa Instal

Zbożowa 14, Skrzeszewo Żukowskie, Żukowo (pomorskie)

Naszą specjalizacją jest montaż i serwis klimatyzacji. Świadczymy również usługi konsultacyjne. W ofercie mamy montaż pomp ciepła, instalacje fotowoltaiki, instalacje elektryczne, systemy monitoringu, instalacje wentylacji oraz inteligentne ogrzewanie. Mamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z wiedzą, doświadczeniem oraz niezbędnymi uprawnieniami. Zapraszamy małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy ogólnopolską siecią, znajdziesz nas w całym kraju, m.in. w Gdańsku czy Gdyni w w ...... więcej »

Dodano 22 października 2021 12:43

👁 177 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia