Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Damar sp. z o.o. sp.k.

1 Maja 11/2, Bytów (pomorskie)

Firma DAMAR International sp. z o.o. sp.k. to polska firma oferująca usługi dla przemysłu, takie jak kompleksowe usługi techniczne, usługi podwykonawcze dla gazowni, elektrociepłowni i stoczni, obróbka stali oraz outsourcing pracowniczy. W ofercie znajdują się również innowacyjne techniki spawania kadłubów statków, spawanie stali kotłowej z uwzględnieniem bezpieczeństwa i trwałości konstrukcji oraz prefabrykacja rurociągów do instalacji przemysłowych z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. ...... więcej »

Dodano 7 marca 2024 08:47

👁 23

Zakład pogrzebowy OMEGA

Usługi Pogrzebowe

Księdza Bernarda Sychty 5/3a, Bytów (pomorskie)

Oferujemy w Zakład pogrzebowy OMEGA Bytów coś bardzo wyjątkowego, a mianowicie kryształ pamięci. Jest to kryształ, w którym w małej ilości znajdują się prochy bliskiej osoby. Jest to coś wyjątkowego, niepowtarzalnego i pięknego. Prochy osoby zmarłej zatapiane są w serduszku, które wykonane zostały z wysokiej jakości kryształu. Serduszko dostarczane jest w specjalnie przygotowanej drewnianej szkatułce.
... więcej »

Dodano 4 marca 2024 10:32

👁 23

Instytut Edukacji i Innowacji E-studia.eu

Dąbrowskiej 21, Bytów (pomorskie)

Studia w Instytut Edukacji i Innowacji E-Studia.eu to nowoczesna forma edukacji, która pozwala uczestniczyć w zajęciach z dowolnego miejsca. Naszym celem jest zapewnienie łatwego dostępu do studiowania bez potrzeby opuszczania domu, zarówno w kraju, jak i za granicą. Rozumiemy, że Twój czas jest cenny. Dlatego nasza oferta studiów została zaplanowana tak, aby zminimalizować liczbę zjazdów weekendowych. Dzięki wirtualnym salom wykładowym możesz studiować zdalnie, zachowując kontakt z prowadzącymi ...... więcej »

Dodano 1 grudnia 2023 08:47

👁 32

Jumeble

Nowoczesne meble online

Udorpie 132, Bytów (pomorskie)

Jumeble to kolekcja wyjątkowych i komfortowych mebli, które spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników. Szeroki wybór produktów w stylu uniwersalnym, loftowym czy też glamour daje możliwość wyposażenia niemal każdego mieszkania. Oferta obejmuje nowoczesne meble do salonu, sypialni, przedpokoju oraz pokoju dziecinnego i biura.
Jeśli potrzebujesz designerskiej sofy, ławy lub komody - koniecznie odwiedź nasz sklep online!... więcej »

Dodano 19 marca 2021 10:53

👁 320 (0,28 dziennie)

Eco Solution

Tulipanowa 18, Rzepnica, Bytów (pomorskie)

Eco Solution specjalizuje się w sprzedaży i dystrybucji zbiorników z polietylenu, mających różne przeznaczenie. Firma gwarantuje profesjonalne doradztwo dotyczące wyboru stosownego artykułu dobranego do indywidualnych wymagań odbiorcy. W ofercie Eco Solution oprócz zbiorników do gromadzenia deszczówki, znaleźć można specjalistyczne zbiorniki do przepompowni, do domowej oczyszczalni, na studzienki wodomierzowe, na nieczystości i inne zbiorniki polietylenowe. Wcześniej wymienione rozwiązania mają ...... więcej »

Dodano 27 lutego 2021 01:57

👁 282 (0,24 dziennie)

Pik-Trans Krzysztof Stolc

Miła 7 lok. 12, Bytów (pomorskie)

Piktrans to polska firma przewozowa zajmująca się transportem międzynarodowym. Organizujemy przewozy osób i paczek do Niemiec, Holandii i Belgii. Szczególną uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego zatrudniamy zawodowych kierowców, a nasze busy są zgodne z najnowszymi standardami europejskimi. Kursy zagraniczne zawsze odbywają się z dodatkowym kierowcą. Po pięciu latach doświadczeń układamy trasy w optymalny sposób, zapewniając najkrótszy czas przejazdu naszym pasażerom. Serdecznie zaprasz ...... więcej »

Dodano 5 lutego 2021 12:45
Aktualizacja 18 czerwca 2021 11:58

👁 259 (0,22 dziennie)

Realforest.pl

Realforest.pl - wyjątkowe drewniane zegarki i dekoracje

Sportowa 1, Borzytuchom, Bytów (pomorskie)

Nasz sklep z zegarkami RealForest to miejsce, w którym kupisz najlepszej jakości zegarki, które bez wątpienia wyróżniają się swoim stylem, jakością oraz sposobem wykonania. Są to produkty stworzone z drewna oraz innych, naturalnych dodatków. Świetnie sprawdzą się u wszystkich mężczyzn, zarówno do garnituru, jak i codziennej flanelowej koszuli. Oprócz tego dostępne są opcje dla pań, oraz wersja unisex. Sprawdź już teraz i wybierz zegarek idealny z RealForest!

RESZJOT
ul. Sportowa 1
77-141 Borz ...... więcej »

Dodano 22 września 2020 08:09
Aktualizacja 22 września 2020 08:09

👁 215 (0,16 dziennie)

Gwxtac.com

Gwxtac.com - sprzęt, odzież oraz wyposażenie taktyczne

Udorpie 71B, Bytów (pomorskie)

Gwxtac.com to wyjątkowe miejsce w sieci, które powstało z pasji jaką są militaria. Wiele lat spędziliśmy testując najlepsze sprzęty znanych marek i udoskonalając używane artykuły, dzięki czemu nasze doświadczenie pozwoliło nam przygotować dla was wyjątkową ofertę. Obejmuje ona niezastąpiony sprzęt taktyczny, który sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających produktach.

TACTICAL TASK GROUP
Udorpie 71B
77-100 Bytów
Telefon: +48 693 125 409
NIP: 8421721853
Regon: 366472899
http://gwxtac. ...... więcej »

Dodano 24 lipca 2020 12:42

👁 240 (0,18 dziennie)

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA Kardiologiczna

Adama Mickiewicza 18, Bytów (pomorskie)

Prowadzę klinikę specjalistyczną – kardiologiczną. Przyjmuję w poradniach w Bytowie i Kościerzynie. Przeprowadzam badania oraz konsultacje kardiologiczne. Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte na oddziałach kardiologicznych szpitali w Kościerzynie i Gdańsku. Wykonuje badania kardiologiczne z zakresu nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej u chorych pacjentów, w ramach niej wykonywane są: echokardiografia, próba wysiłkowa, holter EKG, holter ciśnieniowy, próba wysiłkowa, spirometri... więcej »

Dodano 11 marca 2019 07:41

👁 390 (0,21 dziennie)

CONSTANS PIOTR JASTRZĘBSKI

transport ponadnormatywny-Constans Bytom

Alfonsa Zgrzebnioka 1, Bytów (pomorskie)

Jako firma wykonująca transport nienormatywny od wielu lat posiadamy wiele certyfikatów kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie oraz licencji na wykonywanie międzynarodowego transportu. Na naszej stronie internetowej można natrafić na cały informator na temat wykonywanych usług, jednak zachęcamy zwłaszcza do kontaktu telefonicznego w razie potrzeb.
Dzięki naszemu obyciu na rynku bardzo dobrze znamy nasze możliwości i zawsze staramy się podejść indywidualnie do każdej sprawy. P... więcej »

Dodano 20 lutego 2019 14:35

👁 350 (0,19 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia