Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

SPR Polska SP. z. o. o

Fotowoltaika

Dworcowa 19, Czersk (pomorskie)

Jesteśmy solidnym partnerem w branży fotowoltaicznej. Swoje doświadczenie zdobywamy od 18 lat. Budowaliśmy farmy fotowoltaiczne, duże i małe instalacje nadachowe w całej Europie.... więcej »

Dodano 28 września 2023 08:15

👁 25

Antyki Sławomir Sijka

Szkolna 10, Czersk (pomorskie)

Firma Antyki - Sijka zajmuje się renowacją i sprzedażą antyków. W sprzedaży znaleźć można szereg cennych i pięknych przedmiotów dekoracyjnych, wśród których znajdują się meble, obrazy, jak i zegary. Klienci dostaną tu biblioteki, stoliki, lampy, łóżka, meble tapicerowane, stoły, szafy, toaletki, sekretarzyki, a ponadto rzeźby i figurki, grafiki oraz wiele innych. Zespół firmy tworzą specjaliści z doskonałą znajomością branży i ogromną pasją do wykonywanego zawodu. Klienci mogą liczyć na profesjo ...... więcej »

Dodano 28 czerwca 2021 13:37

👁 273 (0,28 dziennie)

Usługi Artystyczne w Drewnie Pestka Meble

Pestka Meble

Gajowa 7, Czersk (pomorskie)

Pestka Meble to idealny wybór dla wszystkich miłośników stylu oraz elegancji, ceniących sobie unikatowość i najwyższą jakość. Różnorodność stylów, kolorów i technik zastosowanych przy stylizacji, w połączeniu z najwyższą jakością, decyduje o wyjątkowości naszych wyrobów. Wszystkie nasze prace powstają z najlepszych gatunkowo materiałów, takich jak drewno, stal , szkło czy inne elementy wykończeniowe. Wykorzystujemy drewno najwyższej klasy, posiadające certyfikat FSC. Stosowane przez nas akcesori ...... więcej »

Dodano 18 lipca 2019 14:26

👁 384 (0,23 dziennie)

Ross Stone

Gen. Bema 6, Czersk (pomorskie)

Ross Stone jest przedsiębiorstwem, które trudni się sprzedażą kamieni dekoracyjnych do ogrodu, a także kamiennych źródeł upiększających ogród. W ofercie przedsiębiorstwa klienci znajdą piękne monolity, łupany oraz kaskady i kamienne donice – wszystkie te elementy bez wątpliwości staną się wspaniałą ozdobą przy domu. Ozdoby oraz dekoracje wykonane z kamieni, czyli np. krany, ławki i siedziska idealnie sprawdzą się w ogródku w rustykalnym stylu. Firma zaprasza zainteresowanych z każdego zakątka kr ...... więcej »

Dodano 26 marca 2017 12:27

👁 972 (0,38 dziennie)

Olmar PPUH Export-Import

Podleśna, Czersk (pomorskie)

Jesteśmy rodzinną firmą, w której świadczenie usług stolarskich stało się już tradycją. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Wykonujemy tylko meble z litego drewna. Materiał, który używamy do produkcji jest dobrej jakości. Szczególny nacisk kładziemy na precyzję wykonania poszczególnych elementów. Ważne jest dla nas, aby końcowy produkt był trwały i solidny. Specjalizujemy się w obróbce drewna litego, takiego jak: olcha, buk, dąb, sosna. Posiadamy do tego odpowiednie maszyny. Na meble udzielana jest ...... więcej »

Dodano 14 listopada 2013 08:36

👁 1562 (0,42 dziennie)

Pulver Metal Wojciech Grzebień

Podleśna 9, Malachin, Czersk (pomorskie)

Firma zajmuję się kowalstwem artystycznym, obróbką metali, produkcją artykułów metalowych: grillów, stołów, bram.


Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa „Pulver Metal” Wojciech Grzebień jest zlokalizowana w Malachinie na ul. Podleśna 9, 89-650 Czersk. Firma rozpoczęła swoją działalność gospodarczą w dniu 17.02.2005 r. na podstawie wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Czerska pod nr 4277. Firmie nadano nr identyfikacji REGON 771551728.Terenem działaln ...... więcej »

Dodano 28 czerwca 2011 16:23

👁 1787 (0,39 dziennie)