Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Promowane firmy

Brązowa firma

Przeprowadzki Gdańsk 79zł

przeprowadzka-gdansk.pl

Tadeusza Kościuszki, Gdańsk (pomorskie)

www » przeprowadzka-gdansk.pl

Najtańsze przeprowadzki w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Transport Trójmiasto, busy, meblowozy.... więcej »

Dodano 6 grudnia 2017 09:50
Aktualizacja 8 kwietnia 2021 16:36

👁 1667 (0,91 dziennie)

Firmy w katalogu

Topolówka

Topolówka

Topolowa 7, Gdańsk (pomorskie)

Cukier a zdrowe odżywianie. Cukier zalecany jest z zachowaniem zdrowego rozsądku. Większość zdrowych diet zaleca ograniczenie spożycia cukru na rzecz naturalnych produktów, takich jak owoce i warzywa. Aby uniknąć nadmiernego spożycia cukru, możesz wybierać produkty z mniejszymi ilościami cukru lub korzystać z słodzików. Chcesz dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia? Zajrzyj do nas. ... więcej »

Dodano 6 grudnia 2022 17:30

👁 4

Wszywka alkoholowa Esperal Gdańsk - Gdynia - Sopot

Wszywka alkoholowa Esperal Gdańsk - Gdynia - Sopot

Szczecińska 23, Gdańsk (pomorskie)

Uzależnienie od alkoholu jest powszechną przypadłością istniejącą w obecnych czasach. Problem jest przeważnie tłumiony i ignorowany. Dla osób chętnych rozpocząć walkę z nałogiem bardzo efektywnym sposobem jest zabieg zaszycia alkoholowego. Polega on na podskórnym zaimplantowaniu medykamentu Esperal w miejscowo znieczulone miejsce. Zabieg ma na celu wywołanie złych skojarzeń chorego ze skonsumowaniem trunku. Jeżeli po zabiegu pacjent sięgnie po trunek zazna wielu nieprzyjemnych przypadłości do k ...... więcej »

Dodano 30 listopada 2022 11:00

👁 9

Jendrzejewski Fizjoterapia - rehabilitacja, terapia manualna, masaż, trening

Ignacego Matuszewskiego 27b, Gdańsk (pomorskie)

Paweł Jendrzejewski to fizjoterapeuta z Gdańska. Jest to osoba utytułowana w roli reprezentanta Polski w gimnastyce sportowej. To doświadczony trener personalny, którego kwalifikacje wzbogacone są o uczestnictwo w licznych seminariach i kursach. Fizjoterapeuta ma na koncie zarówno prowadzenie indywidualnych pacjentów jak i tancerzy Opery Bałtyckiej. W repertuarze dostępnych usług znajduje się diagnostyka oraz dobór technik i treningów adekwatnych wobec indywidualnego zapotrzebowania konkretnej o ...... więcej »

Dodano 26 listopada 2022 13:31

👁 8

PRIME MODELS - Agencja modelek i hostess.

PRIME MODELS

Jacka Soplicy, Gdańsk, Wzgórze Mickiewicza, Gdańsk (pomorskie)

Na rynku jesteśmy od 2008 roku, w tym czasie przeprowadziliśmy z powodzeniem ogromną ilość akcji promocyjnych.

Nasza oferta skierowana jest dla firm pragnących zwiększyć sprzedaż swoich produktów, towarów czy usług poprzez efektywne zorganizowanie akcji promocyjno marketingowych. Nadrzędnym celem agencji PRIME jest segment TOP HOSTESSY oraz MODELING. Przez lata działania naszej firmy udało nam się zebrać imponującą bazę modelek , modeli ,hostess , promotorów .
Każde zlecenie traktujemy indywid ...... więcej »

Dodano 17 listopada 2022 14:40

👁 22

miniwedzarnie

Inwestpo-Consulting Sp. z o. o.

Asesora 72, Gdańsk (pomorskie)

Firma Inwestpo-Consulting Sp. z o. o. jest producentem mini wędzarni przemysłowych stworzonych na bazie wieloletniego doświadczenia. Nasza miniwędzarnia wytwarza wyroby wysokiej jakości, przy zachowaniu ich walorów smakowych i odżywczych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!... więcej »

Dodano 12 listopada 2022 10:39

👁 15

Terapie logopedyczne

Centrum Terapii Gadasie

Stanisława Dąbka 6a, Gdańsk (pomorskie)

Centrum Terapii Gadasie zapewnia profesjonalną pomoc terapeutyczną. Prócz zajęć terapeutycznych, oferuje grupowe zajęcia: RozGadasie - zabawy logopedyczne, Sensoplastykę, LogoSensorykę, Artemindfulness - zajęcia rozwijające uważność, Jogę dla dzieci, Treningi Umiejętności Społecznych, Socjoterapię, Muzykoterapię.... więcej »

Dodano 6 listopada 2022 21:22

👁 8

Marketing internetowy

BLUERISE SP. Z O. O.

JANA HEWELIUSZA 11 / 811, Gdańsk (pomorskie)

BlueRise – Sky is the limit

Rozwiń z nami swój
biznes w internecie
Zyskaj nowe możliwości i otwórz się na lepsze perspektywy

Dzięki nam poprawisz widoczność i zasięg własnej marki. Sprawimy, że Twoi Klienci łatwiej znajdą produkty, które oferujesz.... więcej »

Dodano 20 października 2022 12:20

👁 19

SZKOŁA EFFECTIVE TEACHING

Al. gen. Józefa Hallera 9, Gdańsk (pomorskie)

Szkoła Effective Teaching oferuje bardzo użyteczne i sprawdzone kursy przygotowujące do matury i nie tylko. Sprawdź naszą ofertę!... więcej »

Dodano 2 września 2022 16:10

👁 81

Właśnie Tu – podróżniczy i turystyczny portal internetowy – poznaj atrakcje najciekawszych miejsc w Polsce i za granicą.

Właśnie Tu – podróżniczy i turystyczny portal internetowy – poznaj atrakcje najciekawszych miejsc w Polsce i za granicą.

CHłopska 8, Gdańsk (pomorskie)

Właśnie Tu – podróżniczy i turystyczny portal internetowy – poznaj atrakcje najciekawszych miejsc w Polsce i za granicą.
Odwiedzając Właśnie Tu poznasz najlepsze atrakcje turystyczne w Polsce oraz poza jej granicami. Treści prezentowane na stronie dotyczą najpiękniejszych obszarów naszego kraju, czyli m.in. mazur, polskich gór oraz morza.
Właśnie Tu to nie tylko atrakcje turystyczne!
Portal internetowy Właśnie Tu to nie tylko opisy ciekawych miejsc turystycznych! To także ogromna baza wiedzy ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2022 12:43

👁 68

Moto champion – portal internetowy dla miłośników motoryzacji

MotoChampion

Gdańsk Piaskowa 10, Gdańsk (pomorskie)

Słyszałeś już o portalu internetowym Moto champion? Jeśli nie, musisz szybko nadrobić zaległości! Ta strona to prawdziwa skarbnica wiedzy dla mechaników samochodowych, osób szukających sposobu na naprawienie usterek w swoich maszynach oraz wszystkich czujących zapał do świata motoryzacji.

Moto Champion – co oferuje portal motoryzacyjny?

Moto Champion to portal motoryzacyjny, dzięki któremu dowiesz się jak naprawić swoje auto, poznasz wiele przydatnych akcesoriów używanych przez kierowców o ...... więcej »

Dodano 15 sierpnia 2022 19:18

👁 75

Strona 1 z 71

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia