Dodaj firmę Zaloguj się

Promowane firmy

Brązowa firma

przeprowadzka-gdansk.pl

Przeprowadzki Gdańsk 79zł

Tadeusza Kościuszki, Gdańsk (pomorskie)

www » przeprowadzka-gdansk.pl

Najtańsze przeprowadzki w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Transport Trójmiasto, busy, meblowozy.... więcej »

Dodano 6 grudnia 2017 08:50
Aktualizacja 8 kwietnia 2021 14:36

👁 2582 (1,08 dziennie)

Firmy w katalogu

Nadmorskie Przedszkole Montessori

Pomorska 48, Gdańsk (pomorskie)

Nasze Przedszkole powstało z potrzeby stworzenia miejsca, w którym Dzieci będą traktowane z szacunkiem i otoczone miłością. Nasza kadra, oprócz kwalifikacji wnosi dużo ciepła i serca. Zależy nam, aby nasze Przedszkolaki czuły się tu jak w domu. W grupach zróżnicowanych wiekowo, przypominających relacje rodzinne, dzieci uczą się akceptacji i empatii, przekazują sobie wiedzę, a rywalizację zastępuje współpraca. Podczas codziennej pracy własnej, opierającej się na metodzie Montessori, nasze Przedsz ...... więcej »

Dodano 28 marca 2024 06:35

👁 24

Agencja Detektywistyczna Prywatny Detektyw AS24 Gdańsk

Aleja Rzeczypospolitej 4B/160, Gdańsk (pomorskie)

Detektyw AS24 to agencja z mająca wieloletnie doświadczenia w rozwiązywaniu spraw. Nasza misja to zapewnienie spokoju i pewności klientom, że ich problemy zostaną skutecznie rozwiązane z pełnym zaangażowaniem.

Historia Detektyw AS24 zaczęła się od marzeń i wyzwań, tworząc miejsce służące ludziom w trudnych chwilach. Determinacja i ciężka praca założycieli pozwoliły zbudować agencję, której można zaufać.... więcej »

Dodano 24 marca 2024 19:22

👁 27

Coffee & Copy Tomasz Górski

Parkowa 23D, Kaczki, Gdańsk (pomorskie)

Firma Coffee & Copy Tomasz Górski oferuje sprzedaż i serwis ekspresów do kawy na terenie województwa pomorskiego, obejmując miasta takie jak Gdańsk, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański, Tczew, Elbląg oraz Mierzeję Wiślaną. W asortymencie znajdują się ekspresy kolbowe, superautomaty i dystrybutory wody dla gastronomii, a także ekspresy automatyczne dla biur. Firma zajmuje się również serwisem marek takich jak Saeco, De'Longhi, Necta czy JURA oraz produkuje własną kawę VERO HORECA i VERO CREMA (opa ...... więcej »

Dodano 21 marca 2024 10:06

👁 27

Rabbit-Trans Poland

Waryńskiego 37a/19, Gdańsk (pomorskie)

Jesteśmy firmą, która dba o to, żeby klientom zapewniać usługi na wysokim poziomie, niezależnie od tego, czy interesuje ich transport lotniskowy, czy może chcą skorzystać z innych usług. Dlatego proponujemy również przewóz osób klasy VIP, wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom sektora biznesowego. Organizujemy przewozy nie tylko na i z lotniska, ale również transport na spotkania i konferencje. Do takich zleceń wybieramy z kolei najlepsze i komfortowe limuzyny, co wpływa później na pozytywny wi ...... więcej »

Dodano 18 marca 2024 10:39

👁 27

K&S Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów w Gdańsku

Marynarki Polskiej 195, Gdańsk (pomorskie)

Kancelaria Prawna K&S Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów w Gdańsku to Kancelaria prawna z dużym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego, stałej obsługi podmiotów gospodarczych i firm.
Nasi prawnicy, adwokaci i radcy prawni to doświadczeni specjaliści również z zakresu prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego - prowadzimy sprawy o rozwód, o alimenty, sprawy spadkowe oraz sprawy z zakresu prawa prac i ubezpieczeń Społecznych.
Zajmujemy się również odfrankowieniem kredytów ...... więcej »

Dodano 8 marca 2024 08:10

👁 31

Ototerapia Gabinet Psychoterapii Magdalena Mackiewicz

Psychoterapia poznawczo-behawioralna w Gdańsku

Bora-Komorowskiego 19/2, Gdańsk (pomorskie)

Trudności w rodzinie, problemy z porozumieniem się z partnerem oraz wszelkiego rodzaju trudności o podłożu psychologicznym w codziennym życiu, to powód aby udać się na terapię poznawczo behawioralną w Gdańsku i dokładnie zbadać swoją psychikę oraz nauczyć się rozwiązywać wszelkie niedogodności stresowe i nie tylko. Obecnie żyjemy w ciągłym stresie i nie do końca umiemy sobie poradzić z relacjami z drugim człowiekiem czy trudnościami o podłożu psychologicznym, dlatego psychoterapia poznawczo beha ...... więcej »

Dodano 4 marca 2024 14:30

👁 35

Składy i Materiały Budowlane BAT - Gdańsk

Nowatorów 13, Gdańsk (pomorskie)

Składy i Materiały Budowlane BAT to innowacyjne miejsce w branży budowlanej. Nasza sieć, składająca się z 14 punktów sprzedaży na terenie Pomorza, w tym w Gdańsku, jest niezawodnym źródłem materiałów budowlanych. Cechą, która wyróżnia BAT na tle innych sklepów, jest nasze zaangażowanie w rozwój zrównoważonych technologii. Dzięki ofercie obejmującej systemy fotowoltaiczne, pompy ciepła i rekuperatory, przekraczamy standardy konwencjonalnych dostawców. Jako Twój partner, BAT nie tylko zapewnia dos ...... więcej »

Dodano 3 marca 2024 18:17

👁 24

RÓŻA Zakład Pogrzebowy

Świętokrzyska 49, Gdańsk (pomorskie)

Nasza firma RÓŻA Zakład Pogrzebowy Gdańsk oferuje bardzo duży wybór usług. Jesteśmy nieliczni, jeśli chodzi o usługę taką jak tanatopraksja. Balsamacja wykonywana jest przez osoby, które bardzo dobrze się na tym znają. W ten sposób można zahamować proces rozkładania ciała. Po wykonaniu zabiegu ciało osoby zmarłej może być wystawione w trumnie nawet w domu. Nie przeszkadza tu temperatura pokojowa.
... więcej »

Dodano 2 marca 2024 15:54

👁 25

ZIELEŃ Sp. z o.o.

Partyzantów 76, Gdańsk (pomorskie)

Oferujemy w ZIELEŃ Sp. z o.o. - Zakład Pogrzebowy transport zmarłych w Gdańsku. Do wykonania takich usług wykorzystywane są specjalistyczne przystosowane do tego pojazdy. Mamy również specjalistyczne urządzenia, odzież ochronną oraz materiały dezynfekujące. Przewozimy osoby zmarłe w miejsce wyznaczone przez rodziny. Dostosowujemy się do terminów i godzin. Zawsze jesteśmy na czas. Zapraszamy do kontaktu.
... więcej »

Dodano 2 marca 2024 11:18

👁 28

DC Invest - inwestowanie i zarządzanie najmem

Aleja Grunwaldzka 164/3, Gdańsk (pomorskie)

DC Invest - inwestowanie i zarządzanie najmem to firma, gdzie z pasją i profesjonalizmem pomagamy w spełnianiu marzeń o nieruchomościach w Gdańsku. Jako ekspert w branży nieruchomości, oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące każdy etap procesu inwestycyjnego. Naszym celem jest ułatwienie znalezienia idealnej nieruchomości w Gdańsku. Zajmujemy się zarówno wynajmem mieszkań, jak i sprzedażą nieruchomości z różnych segmentów rynku. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór nieruchomości dostępnych na ry ...... więcej »

Dodano 29 lutego 2024 12:54

👁 26

Strona 1 z 89

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia