Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Link

Łużycka 10A, Gdynia (pomorskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Link to renomowana firma prawnicza specjalizująca się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, prawie zamówień publicznych oraz wsparciu w rozwoju biznesu zgodnie z przepisami. Oferuje także usługi związane z umowami i prawami konsumenta dla osób prowadzących i nieprowadzących działalności gospodarczej oraz pomoc prawną dotyczącą cudzoziemców, w tym sporządzanie pism i reprezentację przed organami. Kancelaria świadczy również wsparcie w zakresie prawa administracyjnego ...... więcej »

Dodano 12 marca 2024 13:16

👁 15

Galeria DecoHobby Bartosz Skowronek

Antoniego Abrahama 11, Gdynia (pomorskie)

Odkryj potencjał malarstwa dekoracyjnego z DecoHobby już teraz! W sklepie internetowym DecoHobby znajdziesz bogaty wybór farb dekoracyjnych do ścian oraz farb ozdobnych, które pozwolą odmienić wnętrze Twojego domu. Nasza oferta obejmuje również farby do mebli, w tym wyjątkowe farby kredowe, idealne do nadania meblom nowego życia. Ponadto, w naszym sklepie znajdziesz także foremki silikonowe oraz wszystko, czego potrzebujesz do malowania mebli. Odkryj szeroki asortyment produktów DecoHobby i stwó ...... więcej »

Dodano 11 marca 2024 12:35

👁 20

Róża Usługi Pogrzebowe

Witomińska 17A, Gdynia (pomorskie)

Zajmujemy się w Róża Usługi Pogrzebowe Gdynia przewozem zmarłych. Najczęściej działamy na terenie kraju, ale są takie przypadki, że przywozimy zwłoki z innych krajów. Możemy również z Polski przetransportować zwłoki do dowolnego miejsca. Dla naszych klientów zrobimy wszystko, dlatego zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Powiemy, jakie są koszty transportu oraz jakie trzeba przygotować dokumenty.... więcej »

Dodano 3 marca 2024 09:50

👁 14

NEOFIN Sp. z o. o. Sp. k.

Śląska 35-37, Gdynia (pomorskie)

Nasza firma świadczy usługi outsourcingu dla firm w całej Polsce. W sposób zdalny możemy stanowić dział księgowości oraz dział kadr w Twojej firmie. Współpracujemy ze spółkami mediowymi oraz branżą IT, ponieważ wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne, głównie ERP enova365. Jesteśmy na rynku od 2014 roku, więc możemy pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem i dużym profesjonalizmem.... więcej »

Dodano 29 lutego 2024 11:20

👁 20

AT SHIPPING

Św. Piotra 21/14, Gdynia (pomorskie)

Zajmujemy się kompleksowym transportem morskim, wodnym oraz śródlądowym. Dzięki naszym usługom spedycyjnym, Twoje przesyłki dotrą szybko i bezpiecznie do celu. Zaufaj profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem i ciesz się spokojem podczas organizacji transportu. Skorzystaj z usług firmy AT Shipping już dziś! Potrzebujesz zaufanej firmy transportowej? AT Shipping to ekspert w dziedzinie transportu morskiego, wodnego i śródlądowego.
... więcej »

Dodano 26 lutego 2024 17:36

👁 36

Kancelaria prawna Hauslag

Usługi prawnicze

10 lutego 32/8, Gdynia (pomorskie)

Oczywiście, oto kolejna propozycja tekstu zachęcającego:

Czy wiesz, że rozwiązanie Twoich problemów prawnych może być prostsze, niż myślisz? Nasza kancelaria prawna stoi gotowa, by być Twoim niezawodnym przewodnikiem przez gąszcz przepisów i zawiłych procedur.

Nasi doświadczeni prawnicy to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale również pasjonaci, którzy naprawdę dbają o Twoje sprawy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady prawnej, reprezentacji przed sądem czy też wsparcia w tra ...... więcej »

Dodano 20 lutego 2024 10:13

👁 12

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Niedźwiedzki

3 Maja 21 lok. 4, Gdynia (pomorskie)

Kancelaria adwokacka

Obszar praktyki:

-Sprawy cywilne

-Sprawy egzekucyjne i zabezpieczające

-Sprawy gospodarcze

-Sprawy karne

-Sprawy rodzinne i opiekuńcze

-Inne sprawy... więcej »

Dodano 16 lutego 2024 10:34

👁 21

Psychoterapeuta mgr Paweł Bejm

Wójta Radtkego 42, Gdynia (pomorskie)

Jako Psychoterapeuta Gdynia, mgr Paweł Bejm oferuje kompleksową pomoc psychologiczną, skupiając się na indywidualnych potrzebach każdego pacjenta. Specjalizuje się w humanistycznym podejściu do psychoterapii, zapewniając wsparcie w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych, behawioralnych i psychicznych. Jego praktyka obejmuje terapię uzależnień, współuzależnienia, a także terapię DDA/DDD, adresowaną do dorosłych dzieci z rodzin dotkniętych problemem alkoholizmu.

Paweł Bejm jest absolwentem Szkoły ...... więcej »

Dodano 13 lutego 2024 20:28

👁 14

Akumulatory Gdynia Specpart

Chylońska 96, Gdynia (pomorskie)

Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości akumulatorów. W naszej sieci sklepów na terenie całej Polski oferujemy akumulatory do szerokiej gamy pojazdów: samochodów i pojazdów ciężarowych, motocykli, skuterów, ciągników i maszyn rolniczych. „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Każdy z Was znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz wyciągniętą do Klienta pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Na ...... więcej »

Dodano 9 lutego 2024 11:49

👁 15

HAIR SPACE HAIRSTYLIST & TRICHOLOGY INSTITUTE

10 Lutego 11 25, Gdynia (pomorskie)

Hair Space - Twój Wyjątkowy Salon Fryzjerski w Gdyni!
Odkryj nowy wymiar stylizacji włosów w Hair Space! Jesteśmy profesjonalnym salonem fryzjerskim, gdzie jakość osiąga szczytowe wartości. Z pasją do naszej pracy oferujemy kompleksowe strzyżenia męskie i damskie, zapewnione przez doświadczonych fryzjerów, barberów i stylistów.
Doświadczeni Profesjonaliści Nasz zespół to pasjonaci, którzy nie tylko tną włosy, ale też tworzą sztukę. W Hair Space zadbamy o to, abyś opuszczał nasze drzwi ...... więcej »

Dodano 4 lutego 2024 18:49

👁 24

Strona 1 z 50

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia