Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

HARDOR

Witosa 2A/3, Gniew (pomorskie)

Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej jakości, funkcjonalnych i estetycznych obudów do koszy na śmieci. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży, a naszym celem jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań do gromadzenia odpadów.

Obudowy z naszej oferty zostały zaprojektowane z myślą o trwałości, wytrzymałości i estetyce. Wszystkie nasze produkty są starannie wykonane z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałą i niezawodną ochronę koszy na śmieci.

W n ...... więcej »

Dodano 31 lipca 2023 14:36

👁 8

Aromaterapia - dyfuzory, olejki eteryczne | Sklep internetowy HomeAir

Aromaterapia - dyfuzory, olejki eteryczne | Sklep internetowy HomeAir Aromaterapia – dyfuzory

Kałków 81B, Ciepielów, Gniew (pomorskie)

Jeżeli lubisz relaksujące i odprężające zapachy nasz sklep został stworzony właśnie dla ciebie to sklep z olejkami eterycznymi, które możesz wykorzystać w tradycyjnych kominkach, ale również w zaprojektowanych i oferowanych przez nas dyfuzorach. Nasze dyfuzory elektryczne to urządzenia, które w określonych odstępach czasu będą same dozować olejek eteryczny, a proponowane w naszym sklepie olejki to niesamowity wybór bardzo wielu popularnych zapachów, również po działaniu kojącym w aromaterapii. D ...... więcej »

Dodano 24 lutego 2023 13:58

👁 45

Multi System

Parkowa 11, Gniew (pomorskie)

W naszej ofercie znajduje się klimatyzacja domowa Warszawa. Doradzamy wszystkim naszym klientom, co powinni wybrać dopasowując klimatyzacje do wielkości pomieszczenia. Znamy się na dopasowaniu konkretnych marek klimatyzacji jak również znamy się na montażu. Korzystając z naszych usług otrzymujecie dobór klimatyzacji, montaż oraz serwis. Żadna inna firma w tak niskiej cenie nie zaoferuje tak wiele jak my.... więcej »

Dodano 24 lipca 2020 07:17

👁 253 (0,22 dziennie)

Leca Dom

ul. Krasickiego 9, Gniew (pomorskie)

Firma Leca jest znanym producentem kruszywa zwanego keramzyt. Produkcja odbywa się w Gniewie, w pobliżu złóż specjalnego rodzaju gliny, z jakiej jest on produkowany. Keramzyt powstaje pod wpływem temperatury, dzięki temu ma doskonałe właściwości izolacyjne, zarówno termiczne jak i akustyczne, jest odporny na temperaturę oraz wilgoć, jest bardzo trwały i wytrzymały. Ponad to jest odporny na związki chemiczne, ponieważ w trakcie wypalania granulki zostały wyjałowione. Sprawia to, że wyrobu z keram ...... więcej »

Dodano 14 września 2017 16:19

👁 1000 (0,45 dziennie)

LECA keramzyt

ul. Krasickiego 9, Gniew (pomorskie)

Marka Leca jest głównym producentem Leca KERAMZYTU w kraju. Od 2000 roku produkowany jest w Gniewie- województwie pomorskim, ze względu na bliskość złóż niezbędnego do wytworzenia tego materiału. Leca KERAMZYT to kruszywo ceramiczne, produkowane z gliny pęczniejącej. W procesie obróbki termicznej staje się on twardy i odporny na czynniki zewnętrzne. Leca KRAMZYT jest materiał em o wielu możliwościach zastosowań. Ze względu na swoje właściwości wykorzystywany jest o w budownictwie jako doskonały ...... więcej »

Dodano 14 września 2017 16:11

👁 787 (0,36 dziennie)

Zamek Gniew hotel w pałacu

ul. Zamkowa 3, Gniew (pomorskie)

Zamek Gniew to hotel w pałacu w miejscowości Gniew koło Gdańska. Dobre miejsce na wypoczynek, w historycznym zamku. Zachęcamy do zwiedzania tutajeszych okolic, w niesamowitym miejscu przyrody i ekologii.Zapraszamy do pałacu Gniew.... więcej »

Dodano 1 lutego 2016 12:48

👁 1301 (0,46 dziennie)