Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Multi System

Multi System

Parkowa 11, Gniew (pomorskie)

W naszej ofercie znajduje się klimatyzacja domowa Warszawa. Doradzamy wszystkim naszym klientom, co powinni wybrać dopasowując klimatyzacje do wielkości pomieszczenia. Znamy się na dopasowaniu konkretnych marek klimatyzacji jak również znamy się na montażu. Korzystając z naszych usług otrzymujecie dobór klimatyzacji, montaż oraz serwis. Żadna inna firma w tak niskiej cenie nie zaoferuje tak wiele jak my.... więcej »

Dodano 24 lipca 2020 09:17

👁 214 (0,25 dziennie)

Leca Dom

Leca Dom

ul. Krasickiego 9, Gniew (pomorskie)

Firma Leca jest znanym producentem kruszywa zwanego keramzyt. Produkcja odbywa się w Gniewie, w pobliżu złóż specjalnego rodzaju gliny, z jakiej jest on produkowany. Keramzyt powstaje pod wpływem temperatury, dzięki temu ma doskonałe właściwości izolacyjne, zarówno termiczne jak i akustyczne, jest odporny na temperaturę oraz wilgoć, jest bardzo trwały i wytrzymały. Ponad to jest odporny na związki chemiczne, ponieważ w trakcie wypalania granulki zostały wyjałowione. Sprawia to, że wyrobu z keram ...... więcej »

Dodano 14 września 2017 18:19

👁 959 (0,5 dziennie)

LECA keramzyt

LECA keramzyt

ul. Krasickiego 9, Gniew (pomorskie)

Marka Leca jest głównym producentem Leca KERAMZYTU w kraju. Od 2000 roku produkowany jest w Gniewie- województwie pomorskim, ze względu na bliskość złóż niezbędnego do wytworzenia tego materiału. Leca KERAMZYT to kruszywo ceramiczne, produkowane z gliny pęczniejącej. W procesie obróbki termicznej staje się on twardy i odporny na czynniki zewnętrzne. Leca KRAMZYT jest materiał em o wielu możliwościach zastosowań. Ze względu na swoje właściwości wykorzystywany jest o w budownictwie jako doskonały ...... więcej »

Dodano 14 września 2017 18:11

👁 744 (0,39 dziennie)

Zamek Gniew hotel w pałacu

Zamek Gniew hotel w pałacu

ul. Zamkowa 3, Gniew (pomorskie)

Zamek Gniew to hotel w pałacu w miejscowości Gniew koło Gdańska. Dobre miejsce na wypoczynek, w historycznym zamku. Zachęcamy do zwiedzania tutajeszych okolic, w niesamowitym miejscu przyrody i ekologii.Zapraszamy do pałacu Gniew.... więcej »

Dodano 1 lutego 2016 13:48

👁 1268 (0,51 dziennie)