Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

WIESŁAW BRZESKI OŚRODEK REHABILITACYJNO - WCZASOWY "BURSZTYN". NZOZ BURSZTYN REHABILITACJA

Gdańska 4, Jantar, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Dom seniora Jantar zapewnia zajęcia terapeutyczne prowadzone indywidualnie oraz grupowo. Bursztyn dom seniora gwarantuje aktywność ruchową na powietrzu oraz w specjalistycznej sali do ćwiczeń, a także kontakt z kulturą i rozrywką. Nadmorski klimat otaczający dom opieki Bursztyn sprzyja wypoczynkowi pensjonariuszy, pozytywnie wpływa na ich zdrowie psychiczne oraz zapewnia warunki do spokojnego życia i relaksu. Dom seniora Bursztyn gwarantuje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. W do ...... więcej »

Dodano 25 lutego 2022 15:10

👁 143 (0,36 dziennie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Basma"

Praktyka Stomatologiczna i Ortodontyczna

Wczasowa 2, Sztutowo, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

W naszych gabinetach doskonale wykwalifikowany zespół lekarzy, higienistek oraz asystentek stomatologicznych,
zaopiekuje się Tobą i Twoimi bliskimi. Kompleksowo zadbamy o Twój uśmiech.
Proponujemy szereg zabiegów z zakresu: stomatologii zachowawczej, dziecięcej, chirurgii, protetyki, implantologii, ortodoncji oraz estetyki.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do wykonywania cyfrowych zdjęć pantomograficznych, wewnątrzusznych oraz cefalogramu.... więcej »

Dodano 21 grudnia 2021 12:14

👁 119 (0,26 dziennie)

KrasnaLove Marta Krasnowska

Krasińskiego 11, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Firma KrasnaLove oferuje najlepszej jakości odzież dla dzieci i młodzieży. Naszym celem jest kolekcja ubrań, które będę gwarantować dziecku absolutny komfort oraz młodym będą odpowiadać oczekiwania indywidualnego stylu. Oferta jest podzielona na kilka kategorii wiekowych, aby w łatwy sposób odnaleźć poszukiwane ubrania. W każdej kategorii mamy różnorodną garderobę dla chłopców i dla dziewczynek. Dla niemowlaków oferujemy uniwersalne body oraz pajacyki niemowlęce bez stópek. Dla starszych pociech ...... więcej »

Dodano 17 grudnia 2021 15:39

👁 99

Kancelaria Adwokacka Maciej Hajdamowicz

Wolności 22/17, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Macieja Hajdamowicza mieści się w Nowym Dworze Gdańskim. Placówka proponuje obsługę prawną przedsiębiorstw i klientów prywatnych z terenu województwa pomorskiego. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym, administracyjnym, cywilnym i prawie pracy. Zajmuje się udzielaniem porad, reprezentowaniem klienta w sądzie, sporządzaniem aktów prawnych, dochodzeniem odszkodowań, jak również prowadzeniem spraw o wykroczenia bądź przestępstwa skarbowe, windykacją należności, ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2021 13:44

👁 125 (0,22 dziennie)

Ośrodek Rehabilitacyjno–Wypoczynkowy NEPTUN

Rybacka 22, Jantar, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy NEPTUN zdobył uznanie wczasowiczów, którzy cenią wygodne zakwaterowanie, dobre wyżywienie oraz dostęp do licznych atrakcji. Na terenie ośrodka znajdują się luksusowe i przestrzenne domki letniskowe, basen ze zjeżdżalnią, sale zabawy dla dzieci oraz inne atrakcje. Zarezerwować można pobyt dla par, wczasy rodzinne, turnusy dziecięce oraz rehabilitacyjne. Cennik należy do konkurencyjnych.... więcej »

Dodano 19 maja 2021 10:06

👁 163 (0,24 dziennie)

Astramedterapia

Ośrodek Terapii Uzależnień

ul. Zaciszna 7, Kąty Rybackie, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Witryna internetowa prywatnego ośrodka uzależnień Astra Med informuje nie tylko o warunkach pobytu w klinice, ale dodatkowo jest dobrym źródłem informacji o poszczególnych nałogach. Dzięki temu można lepiej przygotować się do leczenia, znając dokładną charakterystykę choroby, takiej jak alkoholizm oraz narkomania.... więcej »

Dodano 22 marca 2021 15:20

👁 167 (0,23 dziennie)

Prima Gran Sp. z o.o.

Sklep internetowy ze zlewozmywakami granitowymi

Żuławki 15C, Żuławki, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Prima Gran Sp. z o.o. umożliwia zakupy internetowe poprzez platformę zlokalizowaną pod adresem Primagran.pl. Działający od lat e-sklep umożliwia klientom z całej Polski szeroki wybór zlewozmywaków granitowych dopasowanych do różnych wymiarów szafek. Zlewy dostępne są w różnych kolorach, a obok nich można zamówić dopasowane baterie, które będą stanowiły świetny zestaw do nowoczesnej kuchni. Starannie opracowana mieszanka kruszyw zapewnia wieloletnią trwałość. Wszystko to w atrakcyjnych cenach!... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2018 13:48

👁 660 (0,4 dziennie)

Parkujilec.pl

Forteczna 25, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Wielokrotnie w ciągu roku podróżujesz samolotem na spotkania służbowe czy szkolenia zostawiając auto na parkingach położonych przy lotniskach i zdarzyło ci się ,,naciąć’’ na obsługę czy oferowane usługi? Przeraża Cię wizja brodzenia po kolana w wodzie i błocie? Zapoznaj się z ofertą strony Parkuj i Leć, które oferuje parkingi najwyższej klasy przy największych lotniskach. Jest tam komfortowo, korzystnie cenowo i pracownicy oferują bezpłatne transfery na lotnisko dla pozostawiających swój samochó ...... więcej »

Dodano 27 listopada 2017 19:47

👁 512 (0,26 dziennie)

Zenon Wnuczyński INTER-STOL

ul. Starocińska 2, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Prowadzona przez nas firma dostarcza nastawione na profesjonalizm, doskonałej jakości malowane fronty, które przede wszystkim dedykujemy producentom mebli oraz architektom wnętrz. Z ogromnym zaangażowaniem od kilkunastu lat wykonujemy perfekcyjne pod kątem jakości rozwiązania, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w licznych wnętrzach. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie czekają kluczowe informacje o ofercie. Jeśli pojawią się u Państwa jakiekolwiek pytania, wystarczy skontaktować s ...... więcej »

Dodano 25 listopada 2017 10:57

👁 965 (0,5 dziennie)

Expres-Servis - Pompy do betonu

Serwis, naprawa, części pomp do betonu

Żuławki 86, Stegna, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Współpracujemy i obsługujemy największe firmy z branży produkcji i pompowania betonu. Nasza wieloletnia praca w autoryzowanym serwisie Putzmeister jest gwarantem doświadczenia i wiedzy niezbędnej do efektywnego rozwiązywania problemów z ciężkim sprzętem. Działamy na terenie całego kraju oraz w Rosji, na Litwie i Białorusi. Naprawiamy i serwisujemy pompy do betonu, pompy z betonomieszarkami, a także inne maszyny budowlane, elementy hydrauliki siłowej, elektryki i elektroniki. Sprzedajemy pełen za ...... więcej »

Dodano 7 listopada 2016 15:50

👁 1622 (0,7 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia