Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Suzume Maciej Seroka

Suzume Matcha (sklep online)

os. Wyszyńskiego 9/12, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Suzume Matcha to marka, która swoim stylem podbija serca miłośników japońskiej matchy najwyższej jakości - specjalnej formy zielonej herbaty. Matcha ceremonialna to synonim Suzume. W ofercie posiadamy również akcesoria, m.in. bambusowe chaseny.
Suzume Matcha - ćwierkająco pyszna.... więcej »

Dodano 25 listopada 2023 15:29

👁 38

Basmadent

Sikorskiego 2, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Jesteśmy rodzinną firmą założoną ponad 20 lat temu z pasji do stomatologii przez lek. dent. Nazih El-Jichi i jego żonę lek. dent. Annę Okoń. Z początku zajmowaliśmy się głównie stomatologią zachowawczą, chirurgią i protetyką. Wraz z upływem czasu rozszerzyliśmy swoje usługi o ortodoncję, implantologię, logopedię oraz medycynę estetyczną, a nasz zespół uzupełnił się o kolejnych członków rodziny - obie córki właścicieli poszły w ślady rodziców i dziś również pracują w Basma jako lekarze stomatolod ...... więcej »

Dodano 19 lipca 2023 15:47

👁 35

WIESŁAW BRZESKI OŚRODEK REHABILITACYJNO - WCZASOWY "BURSZTYN". NZOZ BURSZTYN REHABILITACJA

Gdańska 4, Jantar, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Dom seniora Jantar zapewnia zajęcia terapeutyczne prowadzone indywidualnie oraz grupowo. Bursztyn dom seniora gwarantuje aktywność ruchową na powietrzu oraz w specjalistycznej sali do ćwiczeń, a także kontakt z kulturą i rozrywką. Nadmorski klimat otaczający dom opieki Bursztyn sprzyja wypoczynkowi pensjonariuszy, pozytywnie wpływa na ich zdrowie psychiczne oraz zapewnia warunki do spokojnego życia i relaksu. Dom seniora Bursztyn gwarantuje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. W do ...... więcej »

Dodano 25 lutego 2022 14:10

👁 242 (0,29 dziennie)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Basma"

Praktyka Stomatologiczna i Ortodontyczna

Wczasowa 2, Sztutowo, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

W naszych gabinetach doskonale wykwalifikowany zespół lekarzy, higienistek oraz asystentek stomatologicznych,
zaopiekuje się Tobą i Twoimi bliskimi. Kompleksowo zadbamy o Twój uśmiech.
Proponujemy szereg zabiegów z zakresu: stomatologii zachowawczej, dziecięcej, chirurgii, protetyki, implantologii, ortodoncji oraz estetyki.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do wykonywania cyfrowych zdjęć pantomograficznych, wewnątrzusznych oraz cefalogramu.... więcej »

Dodano 21 grudnia 2021 11:14

👁 158 (0,17 dziennie)

KrasnaLove Marta Krasnowska

Krasińskiego 11, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Firma KrasnaLove oferuje najlepszej jakości odzież dla dzieci i młodzieży. Naszym celem jest kolekcja ubrań, które będę gwarantować dziecku absolutny komfort oraz młodym będą odpowiadać oczekiwania indywidualnego stylu. Oferta jest podzielona na kilka kategorii wiekowych, aby w łatwy sposób odnaleźć poszukiwane ubrania. W każdej kategorii mamy różnorodną garderobę dla chłopców i dla dziewczynek. Dla niemowlaków oferujemy uniwersalne body oraz pajacyki niemowlęce bez stópek. Dla starszych pociech ...... więcej »

Dodano 17 grudnia 2021 14:39

👁 152 (0,17 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Maciej Hajdamowicz

Wolności 22/17, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Macieja Hajdamowicza mieści się w Nowym Dworze Gdańskim. Placówka proponuje obsługę prawną przedsiębiorstw i klientów prywatnych z terenu województwa pomorskiego. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym, administracyjnym, cywilnym i prawie pracy. Zajmuje się udzielaniem porad, reprezentowaniem klienta w sądzie, sporządzaniem aktów prawnych, dochodzeniem odszkodowań, jak również prowadzeniem spraw o wykroczenia bądź przestępstwa skarbowe, windykacją należności, ...... więcej »

Dodano 30 sierpnia 2021 11:44

👁 180 (0,18 dziennie)

Ośrodek Rehabilitacyjno–Wypoczynkowy NEPTUN

Rybacka 22, Jantar, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy NEPTUN zdobył uznanie wczasowiczów, którzy cenią wygodne zakwaterowanie, dobre wyżywienie oraz dostęp do licznych atrakcji. Na terenie ośrodka znajdują się luksusowe i przestrzenne domki letniskowe, basen ze zjeżdżalnią, sale zabawy dla dzieci oraz inne atrakcje. Zarezerwować można pobyt dla par, wczasy rodzinne, turnusy dziecięce oraz rehabilitacyjne. Cennik należy do konkurencyjnych.... więcej »

Dodano 19 maja 2021 08:06

👁 220 (0,2 dziennie)

Astramedterapia

Ośrodek Terapii Uzależnień

ul. Zaciszna 7, Kąty Rybackie, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Witryna internetowa prywatnego ośrodka uzależnień Astra Med informuje nie tylko o warunkach pobytu w klinice, ale dodatkowo jest dobrym źródłem informacji o poszczególnych nałogach. Dzięki temu można lepiej przygotować się do leczenia, znając dokładną charakterystykę choroby, takiej jak alkoholizm oraz narkomania.... więcej »

Dodano 22 marca 2021 14:20

👁 226 (0,19 dziennie)

Prima Gran Sp. z o.o.

Sklep internetowy ze zlewozmywakami granitowymi

Żuławki 15C, Żuławki, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Prima Gran Sp. z o.o. umożliwia zakupy internetowe poprzez platformę zlokalizowaną pod adresem Primagran.pl. Działający od lat e-sklep umożliwia klientom z całej Polski szeroki wybór zlewozmywaków granitowych dopasowanych do różnych wymiarów szafek. Zlewy dostępne są w różnych kolorach, a obok nich można zamówić dopasowane baterie, które będą stanowiły świetny zestaw do nowoczesnej kuchni. Starannie opracowana mieszanka kruszyw zapewnia wieloletnią trwałość. Wszystko to w atrakcyjnych cenach!... więcej »

Dodano 31 sierpnia 2018 11:48

👁 717 (0,34 dziennie)

Parkujilec.pl

Forteczna 25, Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

Wielokrotnie w ciągu roku podróżujesz samolotem na spotkania służbowe czy szkolenia zostawiając auto na parkingach położonych przy lotniskach i zdarzyło ci się ,,naciąć’’ na obsługę czy oferowane usługi? Przeraża Cię wizja brodzenia po kolana w wodzie i błocie? Zapoznaj się z ofertą strony Parkuj i Leć, które oferuje parkingi najwyższej klasy przy największych lotniskach. Jest tam komfortowo, korzystnie cenowo i pracownicy oferują bezpłatne transfery na lotnisko dla pozostawiających swój samochó ...... więcej »

Dodano 27 listopada 2017 18:47

👁 553 (0,23 dziennie)

Strona 1 z 2

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia