Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Mag-Complex Radosław Jachimowski

Pólko 12, Pelplin (pomorskie)

Firma Mag Complex kompleksowo wyposaża przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe oraz usługowe. W jej ofercie można znaleźć szeroki wybór produktów. Dostępne są między innymi regały magazynowe. Klienci mogą zdecydować się na przykład na regały paletowe czy też regały wielopoziomowe. Co istotne, opisywana firma oferuje również inne produkty. Każdy znajdzie coś dla siebie.... więcej »

Dodano 2 października 2022 02:41

👁 96

Mag-Complex - Regały Magazynowe

Pólko 12, Pelplin (pomorskie)

Zapraszamy do nas wszystkie firmy, które posiadają magazyny. Dobrze zagospodarowany magazyn to podstawa, dlatego firma Mag-Complex - Regały Magazynowe Wam pomoże. Nasze bardzo duże doświadczenie jest tutaj ważne. Efekt końcowy będzie dla Was zaskakujący, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Wszystko przygotowujemy w oparciu o to, co nowoczesne, ale również o to, co najbardziej praktyczne dla klienta.... więcej »

Dodano 25 lutego 2020 08:58

👁 206 (0,16 dziennie)

De Graaf Poland Sp. z o.o.

Rajkowy-Ornasowo, Pelplin (pomorskie)

Jeżeli jesteś zawodowym wędkarzem albo po prostu Twoją pasją jest wędkarstwo, to z pewnością potrzebujesz zanęt wędkarskich do łowienia ryb. Nasza firma jest jednym z większych producentów w Europie tych produktów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wędkarskiej, zaś od 2005 r. zajęliśmy się produkcją zanęt pod nazwą StarFish. Nasze produkty są znane i cenione także w Europie. Spełniają do tego rygorystyczne normy Unii Europejskiej, a za ich jakość otrzymaliśmy również certyfikat ISO bę ...... więcej »

Dodano 17 października 2019 11:00

👁 351 (0,24 dziennie)

P.H.U. Electric Tech Innovation Krzysztof Chojnacki

Internetowy sklep elektrotechniczny

ul. Dąbrowskiego 6, Pelplin (pomorskie)

Wszystko dla elektryki. Kable, przewody, automatyka bram, alarmy, monitoring, rozdzielnie, obudowy,bezpieczniki, gniazda, łączniki, oświetlenie, akumulatory, fotowoltaika, agregaty prądotwórcze, instalacje odgromowe, domofony, videodomofony,TV-SAT, kamery, LED, narzędzia, oprawy oświetleniowe, instalacje odgromowe, inwertery, przetwornice, akumulatory,... więcej »

Dodano 1 lutego 2016 17:55

👁 1804 (0,65 dziennie)

Animal Pharmaceutical Laboratories Sp. z o.o.

Producent karm bytowych i dietetycznych oraz suplementów w płynie dla małych zwierzat

Kasztanowa, Kulice, Pelplin (pomorskie)

Jesteśmy polskim producentem karm dietetycznych i bytowych oraz suplementów w płynie na różne schorzenia dla małych zwierząt: psów, kotów oraz egzotyki.

Nasze produkty dzielą się na dwie grupy:

-Produkty dla weterynarzy- Vet Line (suplementy, karmy dietetyczne mokre i suche )

-Produkty dla hodowców i właścicieli zwierząt- Home Line (suplementy, karmy bytowe mokre i suche)
Powstaliśmy w odpowiedzi na potrzeby rynku, który jest w tym momencie zdominowany przez zachodnie firmy o char... więcej »

Dodano 17 lipca 2013 13:54

👁 2451 (0,66 dziennie)