Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Citroën JD Kulej

Grunwaldzka 18, Rumia (pomorskie)

Citroen JD Kulej to marka, która prezentuje najnowszą ofertę samochodów, zapewniając wybór modelu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Oszczędny, komfortowy, funkcjonalny, praktyczny, przestronny i dynamiczny - te cechy charakteryzują gamę pojazdów Citroena.

Samochody nowe marki Citroen JD Kulej przyciągają uwagę już od pierwszego spojrzenia dzięki swojemu innowacyjnemu designowi oraz zaawansowanej technologii. Ukośnie zamontowane światła LED podkreślają "uśmiechnięty" wygląd, nadając każde ...... więcej »

Dodano 14 listopada 2023 08:37

👁 5

OmkiSiomki Przedszkole Niepubliczne

Kosynierów 80, Rumia (pomorskie)

Przedszkole Niepubliczne OmkiSiomki w Rumii jest miejscem, gdzie dzieci rozwijają nie tylko swoje intelektualne umiejętności, ale także zdolności społeczne i pasje sportowe. Jednym z priorytetów naszego przedszkola jest promocja aktywności fizycznej i sportowej wśród dzieci. Posiadamy dużą salę gimnastyczną, która umożliwia organizację specjalistycznych zajęć sportowych. Chcemy, aby dzieci miały okazję poznać różne dyscypliny sportowe, począwszy od popularnych, takich jak piłka nożna i taniec, a ...... więcej »

Dodano 2 listopada 2023 08:06

👁 8

Restauracja RUMIANA w Białym Dworku

Sobieskiego 16, Rumia (pomorskie)

Warto od czasu do czasu porzucić domową kuchnię na rzecz smakowitych posiłków, jakie zostaną przyrządzone przez najlepszych szefów kuchni. Tak, aby to inne osoby mogły zatroszczyć się o nasze wrażenia kulinarne. Jeżeli zależy Wam na tym, aby zjeść naprawdę dobrze, to zapraszamy do naszej restauracji Rumiana. Będzie nam miło, jeśli będziemy mogli Was ugościć.... więcej »

Dodano 30 października 2023 14:21

👁 14

Bartłomiej Lewicki - Ekspert SEO - Pozycjonowanie Stron

Kosynierów 76/11, Rumia (pomorskie)

Dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć ilość klientów i przychodów nasza firma Bartłomiej Lewicki - Ekspert SEO oferuje pozycjonowanie biznesowe. Pomogliśmy już ponad stu serwisom. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tej branży. Wykonujemy swoje prace w pełni profesjonalnie. Dostosowujemy się do wymagań klienta oraz rynku. Wybierając nasze usługi każdy z klientów będzie bardzo zadowolony. Zapraszamy.
... więcej »

Dodano 18 maja 2023 04:59

👁 30

Hobby horsing - Horse Club

10 Juliusza Kossaka, Rumia, Rumia (pomorskie)

Odwiedź najlepszy hobby horse sklep w Polsce i zapoznaj się z dyscypliną sportu, jaką jest hobby horsing. Jest to stosunkowo nowa dyscyplina sportowa, która swoje początki miała w Finlandii około 2011 roku. Od tamtego czasu głowa konia na kiju stała się popularna także w Europie Ameryce Północnej a nawet na całym świecie. Sport ten polega na ujeżdżaniu sztucznego konia, koń na kiju może mieć różne kształty, kolory oraz rozmiary. Zaletą tego sportu jest nie tylko aktywność fizyczna, ale również m ...... więcej »

Dodano 24 grudnia 2022 19:50

👁 48

Suca Pizza & Kebab Rumia

Wileńska 33, Rumia (pomorskie)

Zapraszamy do Suca Pizza & Kebab Rumia na pyszne burgery. Oferujemy burgery, w których znajduje się sto procent wołowiny. Mamy do zaproponowania naszym klientom burgery klasyczne jak i wiele innych. Przygotowaliśmy także zestawy z frytkami oraz napojem. U nas najecie się do syta. Sprawdźcie całe przygotowane przez nas menu. Dopasujcie to, na co macie ochotę i zamówcie to już teraz. My wszystko szybko dostarczymy na miejsce.
... więcej »

Dodano 17 listopada 2022 13:09

👁 39

BabyMetka

sklep dla dzieci

Żołnierzy I Dywizji Wojska Polskiego, 2, Rumia (pomorskie)

Internetowy sklep z tekstyliami dla dzieci i niemowląt handmade 100%, który powstał z pasji. W BabyMetka stawiamy na jakość, gwarancję bezpieczeństwa, ale też praktyczność i estetykę. Do wyboru w wielu kolorowych wzorac.... więcej »

Dodano 16 sierpnia 2022 17:00

👁 131 (0,27 dziennie)

P.H.U. Jaks s.c.

Jaks Catering

Dąbrowskiego 6, Rumia (pomorskie)

Jaks Catering jest firmą działającą od wielu lat w branży gastronomicznej i cateringowej. Zapewniają catering placówkom takim, jak żłobki, przedszkola i szkoły. Specjalizują się w zakresie zdrowej żywności i dietetyki. Oferują obsługę cateringową na imprezach rodzinnych typu wesela, chrzciny lub komunie, a także firmowe m. in. bankiety, konferencje i szkolenia. Usługi świadczą w Redzie, Rumii, Wejherowie i okolicach. ... więcej »

Dodano 18 sierpnia 2021 08:35

👁 269 (0,32 dziennie)

System Jersak

Świętojańska 14, Rumia (pomorskie)

Jeżeli szukasz innowacyjnych i skutecznych zamków elektronicznych, to już dzisiaj sprawdź, jak wiele możliwości oferują systemy klucza master key. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu zawsze możesz sprawdzić, kto aktualnie jest w posiadaniu konkretnego klucza, a także kiedy został pobrany lub oddany. Wszystkich niezbędnych informacji na temat naszych depozytorów i wkładek na jeden klucz możesz dowiedzieć się na naszej stronie internetowej systemdkp.pl.... więcej »

Dodano 31 lipca 2021 07:12

👁 122 (0,14 dziennie)

HS Dom sp. z o.o. sp.k

Kosynierów 80D/21, Rumia (pomorskie)

HS Dom to profesjonalny deweloper, który ofertę swoich usług skupia na budowie oraz sprzedaży wysokiej jakości mieszkań i domów w Rumi. Jest to marka z wieloletnim doświadczeniem w tej branży, która od samego początku swojej działalności doskonaliła jakość usług, tak aby spełnić wymagania każdego klienta w stu procentach. Główna siedziba dewelopera HS Dom mieści się w Rumi przy ulicy Kosynierów 80D/21. Pełna oferta wszystkich dostępnych usług oraz więcej istotnych informacji można znaleźć na str ...... więcej »

Dodano 24 lipca 2021 10:12

👁 125 (0,14 dziennie)

Strona 1 z 5

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia