Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Tran-Szam s.c.

Kartuska 37, Smołdzino, Słupsk (pomorskie)

Nasza firma Tran-Szam s.c. oferuje wywóz nieczystości. Zajmujemy się wywozem szamba jak i wody ze zbiorników na deszczówkę. Pomożemy naszym klientom w opróżnianiu przydomowych oczyszczalni ścieków. Usługi, które oferujemy są na najwyższym poziomie. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań klientów. Dotrzemy do nawet bardzo trudno dostępnych miejsc. Gwarantujemy pełne zadowolenie i bardzo niskie ceny.
... więcej »

Dodano 7 lutego 2023 13:53

👁 16

Afrodis II Salon Firmowy, Grażyna Maciejewska

Wojska Polskiego 7, Słupsk (pomorskie)

Perfumeriafrodis.pl to sklep internetowy oferujący swoim klientom szeroki wybór perfum oraz kosmetyków. W asortymencie znaleźć można między innymi perfumy Kinetic, Embellir krem czy Menard krem. W ofercie można także spotkać się z produktami takimi jak maseczki, kremy ochronne czy z linią kąpielową. Sklep proponuje również produkty wyjątkowe marek takich jak Valmont i Forlle'd. ... więcej »

Dodano 11 stycznia 2023 10:53

👁 21

GLOBAL SERVICE SP. Z O.O.

Ul. Inwestycyjna 36, Płaszewko, Słupsk (pomorskie)

Nasz sklep WNSP to platforma sprzedaży internetowej gdzie znajdziesz m.in. wkręty, nakrętki, śruby czy podkładki. Oferujemy sprzedaż towaru już od 1 sztuki oraz możliwość zakupów hurtowych - wtedy zapraszamy do skorzystania z zakładki - zapytaj o cenę hurtową. W naszej ofercie oprócz wkrętów, nakrętek, śrub czy podkładek znajdziesz także nogi do mebli, podpórki półek, uchwyty meblowe, filce samoprzylepne, odbojniki, ślizgacze oraz zaślepki. Gwarantujemy dużą dostępność produktów, szybką realizac ...... więcej »

Dodano 6 października 2022 17:17

👁 60

Neque Wear

Marka odzieży sportowej

Bolesława Chrobrego 7, Słupsk (pomorskie)

Neque Wear Polska marka odzieżowa, odzież sportowa dla aktywnych kobiet... więcej »

Dodano 17 sierpnia 2022 22:34

👁 77

Sklep internetowy z odzieżą markową, ubrania | Monotox

Posmykiewicza 76, Słupsk (pomorskie)

Nasz sklep z markowymi ubraniami pomaga naszym klientom stworzyć niepowtarzalny styl. Wybraliśmy kierunek klasyczny, ponieważ jest dość popularny i przy odpowiednim podejściu pozwala łączyć trendy w modzie z ogólnie przyjętą klasyką. Styl w dużej mierze decyduje o tym, jak jesteśmy postrzegani przez otaczających nas ludzi. Nasz sklep internetowy zawiera najnowsze aktualne kolekcje. Możesz kupić dowolny przedmiot w tym koszulki markowe, skarpety firmowe, koszulki z orłem, napapijri kurtki. Zapras ...... więcej »

Dodano 6 sierpnia 2022 10:15

👁 115 (0,49 dziennie)

Chemiczny Olimp Patryk Wiśniewski

Żółkiewskiego 73, Słupsk (pomorskie)

Strona Chemia Maturalna jest prowadzona przez lekarza Patryka Wiśniewskiego. Można znaleźć na niej informacje na przykład na temat budowy atomu do matury, wiązań chemicznych czy też roztworów. Omawiana strona to ciekawa propozycja dla osób, które zastanawiają się na tym, jak zdać maturę z chemii rozszerzonej. Dostępne są na niej również materiały do nauki do Olimpiady Chemicznej.... więcej »

Dodano 3 sierpnia 2022 04:57

👁 97

EKO-BIO Sp. z o.o. Sp.k. Siedziba w Słupsku

Bitwy Warszawskiej 3, Słupsk (pomorskie)

Spółka EKO-BIO z siedzibą w Słupsku, w województwie pomorskim, specjalizuje się w przydomowych i przemysłowych oczyszczalniach ścieków. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze systemu oraz profesjonalne usługi montażowe. Oferujemy ekonomiczne i skuteczne rozwiązania dla właścicieli domów jednorodzinnych oraz zakładów przemysłowych. Biologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków może być bardzo dokładnie dopasowana do konkretnej liczby osób, od 5 do ponad 20 osób. Oferujemy oczyszc ...... więcej »

Dodano 20 kwietnia 2022 12:23

👁 157 (0,46 dziennie)

Ośrodek Kształcenia Kadr ATENA

Atena - Ośrodek Kształcenia Kadr

Filmowa 2/6/A, Słupsk (pomorskie)

Masz wykształcenie wyższe, ale brakuje Ci kwalifikacji pedagogicznych? Boisz się, że w pracy zastąpi Cię ktoś, kto spełnia wszystkie warunki? Nie zwlekaj, jeszcze dziś zgłoś się do Centrum Mediacji i Terapii TSR „ATENA” i zapisz się na studia podyplomowe! Oferujemy naukę na kierunkach: przygotowanie pedagogiczne, oligofrenopedagogika, integracja sensoryczna, logopedia ogólna, zarządzanie oświatą itp. Z nami zdobędziesz wiedzę i obronisz dyplom!... więcej »

Dodano 25 stycznia 2022 23:16

👁 90

Prym

Gdańska 6a, Słupsk (pomorskie)

Firma Prym świadczy usługi asenizacyjne na obszarze Słupska i okolic. Proponuje wywóz i utylizację zanieczyszczeń płynnych zgodnie z aktualnymi przepisami. Firma odbiera nieczystości pochodzące z szamb przydomowych, przydomowych oczyszczalni ścieków, zakładów produkcyjnych, jak również gospodarstw rolnych. Usługi świadczone są w ramach ciągłej współpracy albo jednorazowego zlecenia. Przedsiębiorstwo dysponuje profesjonalnym sprzętem wyposażonym w odpowiednie węże, mechanizmy pompujące oraz ciągn ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2021 13:25

👁 116 (0,24 dziennie)

PROTECTION POŚREDNICTWO FINANSOWO-HANDLOWE PIOTR MICHAŁEK

Słupsk

Gen. Władysława Andersa, 5A, Słupsk (pomorskie)

Sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Naturalne kosmetyki, ekologiczne kosmetyki i wegańskie kosmetyki organiczne, głównie polskich producentów.... więcej »

Dodano 19 listopada 2021 12:35

👁 122 (0,25 dziennie)

Strona 1 z 8

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia