Dodaj firmę Zaloguj się

Firmy w katalogu

Atlantic Holding sp. z o.o.

Fier

Plac Zwycięstwa 11, Słupsk (pomorskie)

FIER SEAFOOD to firma specjalizująca się w sałatkach z owoców morza, takich jak sałatka z kalmarami, krewetkami, małżami i warzywami, oferując również gotowe dania rybne, np. pieczony filet z łososia. W ofercie znajdują się także świeże ryby, kawiory i szeroki wybór owoców morza, z dbałością o jakość i zdrowotne właściwości produktów. Zamówienia złożone do 9:00 są przygotowywane i wysyłane tego samego dnia, z opcjami dostawy takimi jak InPost Paczkomat, InPost Kurier czy DPD Food. Firma gwarantu ...... więcej »

Dodano 12 marca 2024 09:27

👁 38

Geohydron.pl Sp z o.o.

Korfantego 6/8, Słupsk (pomorskie)

Jeśli oczekujesz ekspertyzy w dziedzinie dronowych pomiarów geodezyjnych, geohydron.pl to firma, na którą możesz liczyć. Nasze zaawansowane drony z kamerami zgodnymi ze standardami BSP gwarantują precyzyjne i dostosowane do potrzeb klienta pomiary geodezyjne. Oferujemy usługi geodezyjne, fotogrametrię niskiego pułapu oraz tworzenie ortofotomap. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak możemy wesprzeć Twój projekt! Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą jeśli oczekujesz najwyższej jakości. Zapras ...... więcej »

Dodano 16 lutego 2024 08:04

👁 25

Freedom Nieruchomości Słupsk

Kilińskiego 45 lokal 14, Słupsk (pomorskie)

Freedom Nieruchomości to wiodąca sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca ponad 120 oddziałów i blisko 700 specjalistów nieruchomości. Dzięki temu mają szeroką ofertę nieruchomości do sprzedaży i wynajmu... więcej »

Dodano 15 stycznia 2024 08:10

👁 34

Kancelaria Notarialna Aleksandra Wichniarek

Kilińskiego 8 lok. 1, Słupsk (pomorskie)

Kancelaria Notarialna Aleksandry Wichniarek znajduje się w Słupsku i wykonuje kompleksowe usługi notarialne. Kancelaria świadczy pełen zakres czynności notarialnych, obejmujących rozległy wachlarz usług, w tym standardowe akty notarialne, ale także specjalistyczne dokumenty, uwierzytelnienia, sporządzanie protestów weksli i czeków czy przygotowywanie aktów poświadczenia dziedziczenia. Wszystkie czynności notarialne są prowadzone zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Dążymy do zapewnienia Klient ...... więcej »

Dodano 4 stycznia 2024 11:23

👁 34

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Dawid Jach

Zygmunta Krasińskiego 6/2, Słupsk (pomorskie)

Obszary Specjalizacji:

Specjalizacje Kancelarii Adwokackiej:

Sprawy Karne - Adwokat Dawid Jach to rzeczowy obrońca w sprawach karnych. Oferuje kompleksową reprezentację, niezależnie od skomplikowania sprawy.

Sprawy Cywilne:

Spadkowe - Pomoc w uregulowaniu dziedziczenia, tworzenie testamentów.
Rodzinne - Rozwiązania w sprawach związanych z prawem rodzinnym, separacje, alimenty.
Gospodarcze - Profesjonalne wsparcie dla przedsiębiorców w kwestiach prawnych.
Rozwody i Podziały Mienia - Indywidua ...... więcej »

Dodano 29 listopada 2023 19:43

👁 39

Akumulatory Specpart Słupsk

Marii Zaborowskiej 16, Słupsk (pomorskie)

Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości akumulatorów.
W naszej sieci sklepów na terenie całej Polski oferujemy akumulatory do szerokiej gamy pojazdów: samochodów i pojazdów ciężarowych, motocykli, skuterów, ciągników i maszyn rolniczych.
„Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży.
Każdy z Was znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb oraz wyciągniętą do Klienta pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu.
Na ...... więcej »

Dodano 27 lipca 2023 09:44

👁 40

Kodental Agnieszka Koczerga

Gabinet Stomatologiczny

H. Pobożnego 4/2, Słupsk (pomorskie)

Zapraszamy do naszego profesjonalnego gabinetu stomatologicznego!

Czy marzysz o zdrowym i pięknym uśmiechu? Nasz zespół doświadczonych stomatologów jest gotowy, aby Ci w tym pomóc! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podstawowej profilaktyki, leczenia zębów czy też kompleksowej rekonstrukcji uśmiechu, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Dlaczego warto wybrać nasz gabinet stomatologiczny? Przede wszystkim, stawiamy na wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Nasz personel ...... więcej »

Dodano 27 czerwca 2023 12:33

👁 78

EcoClean doradztwo

Rejestracja BDO

aleja Henryka Sienkiewicza 20/304, Słupsk (pomorskie)

"Obsługa dla firm w pełnym zakresie BDO, KOBIZE, Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami. Rejestrujemy firmy w BDO, składamy sprawozdania BDO, prowadzimy ewidencję oraz wystawiamy Karty Przekazania (KPO). Obsługujemy stacjonarnie oraz zdalnie klientów na terenie całej Polski. Przygotowujemy sprawozdania opakowaniowe, odpadowe w bazie BDO. Weryfikujemy Państwa obowiązki, przeprowadzamy audyty. Doradzamy i przejmujemy obowiązki. Jesteśmy ekspertami w zakresie obsługi systemu BDO, wniosek o wpis d ...... więcej »

Dodano 1 czerwca 2023 07:35

👁 37

Tran-Szam s.c.

Kartuska 37, Smołdzino, Słupsk (pomorskie)

Nasza firma Tran-Szam s.c. oferuje wywóz nieczystości. Zajmujemy się wywozem szamba jak i wody ze zbiorników na deszczówkę. Pomożemy naszym klientom w opróżnianiu przydomowych oczyszczalni ścieków. Usługi, które oferujemy są na najwyższym poziomie. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań klientów. Dotrzemy do nawet bardzo trudno dostępnych miejsc. Gwarantujemy pełne zadowolenie i bardzo niskie ceny.
... więcej »

Dodano 7 lutego 2023 12:53

👁 92

Afrodis II Salon Firmowy, Grażyna Maciejewska

Wojska Polskiego 7, Słupsk (pomorskie)

Perfumeriafrodis.pl to sklep internetowy oferujący swoim klientom szeroki wybór perfum oraz kosmetyków. W asortymencie znaleźć można między innymi perfumy Kinetic, Embellir krem czy Menard krem. W ofercie można także spotkać się z produktami takimi jak maseczki, kremy ochronne czy z linią kąpielową. Sklep proponuje również produkty wyjątkowe marek takich jak Valmont i Forlle'd. ... więcej »

Dodano 11 stycznia 2023 09:53

👁 63

Strona 1 z 8

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia