Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Heiztechnik

Kotły i pompy ciepła

Drogowców 7, Skarszewy (pomorskie)

Zaplanuj swoją przyszłość z Kotłami i Pompami Ciepła!

Czy zastanawiałeś się, jak uczynić swój dom bardziej komfortowym i jednocześnie zaoszczędzić na rachunkach za energię? To właśnie Kotły i Pompy Ciepła mogą być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Oto dlaczego warto zainwestować w te nowoczesne rozwiązania:

Oszczędność finansowa: Kotły i Pompy Ciepła pozwalają na znaczną redukcję kosztów ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Dzięki nim zyskujesz więcej gotówki w portfelu i stabilność budżetu domow ...... więcej »

Dodano 12 września 2023 07:03

👁 14

Investment Trading Consulting Sp. z o.o.

Starogardzka 13, Skarszewy (pomorskie)

PremiumBeds to dystrybutor mający w swojej ofercie angielskie modele luksusowych łóżek. Do ich zalet zaliczyć można materac 160x200, charakteryzujący się znakomitym wypełnieniem. Co więcej, łóżka tego dystrybutora cechują znakomite walory funkcjonalne. Pakowna skrzynia na pościel pozwala ją wygodnie pomieścić, zaś estetyka łóżek zachowana jest zarówno w nowoczesnej jak i też eleganckiej stylizacji. To pozwala cieszyć się znakomitymi walorami takich rozwiązań w pomieszczeniach o różnej stylistyce ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2022 12:48

👁 50

Investment Trading Consulting Sp. z o.o

Starogardzka 13, Skarszewy (pomorskie)

Zapewnienie klientom najlepszego wypoczynku podczas snu to cel marki PremiumBeds, mającej w swej ofercie łóżka i materace takich renomowanych firm jak Hästens i Vispring. Każdy dostępny w sprzedaży mebel został wykonany ręcznie z najwyższą pieczołowitością. Do produkcji użyto takich materiałów jak drewno pozyskane z wolno rosnących sosen, końskie włosie o wyjątkowych właściwościach regulujących temperaturę czy wełna z wikunii. Materace bazują na solidnych sprężynach kieszeniowych oraz bonellowyc ...... więcej »

Dodano 25 marca 2021 10:12

👁 142 (0,16 dziennie)

Folplast II

Producent foli przemysłowych

ul. Drogowców 17, Skarszewy (pomorskie)

Producent świetnych folii stretch wykonanych z doskonałych tworzyw sztucznych o precyzyjnie dobranych parametrach. Wykonane na ich bazie produkty charakteryzują się odpornością na rozciąganie. Głównymi produktami naszej firmy są folie stretch, folie biodegradowalne, folia termokurczliwa oraz taśmy samoprzylepne. Wyposażamy w produkty opakowaniowe zarówno rynek lokalny, jak i ogólnokrajowy.... więcej »

Dodano 21 marca 2017 18:25

👁 1462 (0,61 dziennie)