Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sklep z kosmetykami - Drogeria internetowa

Glowskin

Akacjowa 7a/59, Tczew (pomorskie)

W naszej drogerii internetowej znajdą Państwo kosmetyki najpopularniejszych marek. Oferujemy kosmetyki do makijażu, pięlęgnacji twarzy, włosów, ciała oraz akcesoria kosmetyczne. Specjalnie wyselekcjonowany asortyment oraz niskie ceny sprawią, że każdy klient znajdzie coś dla siebie.... więcej »

Dodano 16 maja 2022 11:32

👁 141 (0,69 dziennie)

Wynajem autokarów busów Rombus

Przewozy Autobusowe ROMBUS Jan Sroka

Bosmańska 16, Tczew (pomorskie)

Firma Usługi Autokarowe "ROMBUS" jest firmą rodzinną, której początki sięgają roku 1999. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i licencje do wykonywania zarobkowego przewozu osób na terenie całego kraju i poza jego granicami. Szczególną uwagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi naszych Klientów, więc jeśli jesteście Państwo zainteresowani bezpiecznym i komfortowym przewozem osób zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.... więcej »

Dodano 11 marca 2022 08:39

👁 106 (0,39 dziennie)

Firma Handlowa ADNF

Stanisławskiego 25, Tczew (pomorskie)

Przedsiębiorstwo ADNF działa na polskim rynku od 2002 roku. Zapewnia nabywcom dostęp do wysokiej klasy olejów silnikowych, przekładniowych czy hydraulicznych przeznaczonych do użycia z pojazdami, jak też maszynami przemysłowymi. Firma jest dystrybutorem rozwiązań takich marek, jak Shell czy Fuchs. Posiada też własną linię środków smarnych WORK, która udanie łączy skuteczność, wydajność i atrakcyjną cenę.... więcej »

Dodano 3 stycznia 2022 12:28

👁 104 (0,31 dziennie)

PCP Budowa

Wyczółkowskiego 32, Tczew (pomorskie)

Siedziba firmy PCP Budowa mieści się w Tczewie w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo od wielu lat funkcjonuje w branży budowlanej, proponując swoim klientom wykonanie profesjonalnych posadzek anhydrytowych. Firma indywidualnie podchodzi do każdego projektu, dobierając materiały oraz technologię do zakresu planowanych prac oraz charakterystyki obiektu. Proponuje wykonanie posadzek z betonu półsuchego, wylewek z jastrychu anhydrytowego, posadzek przemysłowych i lekkich betonów. W zakres ofero ...... więcej »

Dodano 8 listopada 2021 12:29

👁 88

Sklep internetowy California Trading

Skarszewska 21, Tczew (pomorskie)

Fornir oferowany przez firmę California Trading to płaty o grubości od 0,1 do 0,9 mm, uzyskiwane poprzez skrawanie płaskie lub obwodowe. Fornir California Trading może być przeznaczony na okleinę fornirowaną sklejkę lub warstwowe drewno prasowane. W ofercie sklepu California Trading jest zarówno fornir naturalny, który powstaje poprzez skrawanie zewnętrznej warstwy drewna, jak i fornir modyfikowalny, który powstaje z naturalnego drewna, a następnie jest barwiony, co pozwala uzyskać usłojenie wyb ...... więcej »

Dodano 24 września 2021 09:57

👁 122 (0,28 dziennie)

Osiedle młode Staniławie blisko Tczewa

Osiedle Młode Stanisławie Necon Deweloper

Stanisława 8, Tczew (pomorskie)

Osiedle kameralnych domów wielorodzinnych w Stanisławiu składa się z budynków trzykondygnacyjnych. Każdy budynek składa się z 9 mieszkań:

Parter- dwa mieszkania o powierzchni od 58 m2 do 84 m2 z ogrodami przydomowymi o powierzchni do 400 m2

Piętro- cztery mieszkania o powierzchniach od 35,5m2 do 47,5m2 z balkonami o powierzchni ok. 5m2.

Poddasze- trzy mieszkania o powierzchniach od 47,5m2 do 54,5m

Na osiedlu powstanie łącznie 16 budynków, które pomieszczą 144 mieszkania.

Dla mieszkańców będ ...... więcej »

Dodano 19 lipca 2021 10:28

👁 113 (0,22 dziennie)

Senior Vitae

Topolowa 2C/6, Tczew (pomorskie)

Senior Vitae to agencja pracy organizująca wyjazdy za granicę dla opiekunów i opiekunek osób starszych. Kandydaci mają pewność, że wszystkie proponowane oferty zostały dokładnie zweryfikowane, a zatrudnienie jest w pełni legalne. Co więcej, agencja organizuje kursy języka niemieckiego, które odbywają się w niewielkich grupach i są dopasowane do umiejętności kursantów. Na firmowej stronie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy oraz zgłosić swoją kandydaturę poprzez wypełnienie formularza ...... więcej »

Dodano 22 czerwca 2021 13:56

👁 181 (0,34 dziennie)

Adwokat Tczew

ul. Słowackiego nr 5/3, Tczew (pomorskie)

Kancelaria Adwokacka Cejrowski (miejscowość Tczew) to punkt dla każdego, kto wypatruje pomocy prawnej w przeróżnych życiowych problemach. Pracujący w kancelarii adwokaci zapewnią doświadczoną obsługę prawną, doradzą, zajmą się sprawą oraz z pełnym zaangażowaniem podejmą się reprezentowania spraw swoich Klientów przed sądem. Jeśli wyszukują Państwo kancelarii adwokackiej godnej polecenia - Kancelaria Adwokacka Cejrowski (miejscowość Tczew) to wyjątkowy dobry adres. Zapraszamy do sprawdzenia stron ...... więcej »

Dodano 9 czerwca 2021 17:19

👁 103 (0,19 dziennie)

Bol-Trans Sp. z o.o. Sp.k.

Kociewska 11, Subkowy, Tczew (pomorskie)

Bol-Trans oferuje usługi transportowe oraz wykonywanie robót ziemnych w bardzo szerokim zakresie. Na zlecenie klientów wykonujemy wykopy, niwelację terenu, wymianę gruntu i nasypy. Realizujemy także roboty drogowe i mechaniczną stabilizację gruntów. Naszą ofertę uzupełniają rozbiórki i wyburzenia obiektów budowlanych wraz z wywozem i utylizacją materiałów rozbiórkowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt taki jak koparki, spycharki, równiarki drogowe, walce i samochody samowyładowcze o ładowności ...... więcej »

Dodano 16 marca 2021 10:43

👁 180 (0,29 dziennie)

Indywidualna praktyka psychologiczna Weronika Labandt

Kasztanowa 21B/1, Tczew (pomorskie)

W gabinecie psychologicznym Aleja Empatia można liczyć na pomoc doświadczonego psychotraumatologa. Oferta obejmuje konsultacje zdalne i stacjonarne oraz różnorodne testy diagnostyczne. Warto zapisać się również na praktyczne warsztaty psychoedukacyjne, które skupiają się na praktycznym ćwiczeniu zdobytej wiedzy teoretycznej. Psycholog zajmuje się między innymi osobami cierpiącymi na depresję, zaniżoną samoocenę, apatię i bezsenność. Możliwe jest wykonanie testów MMPI i badanie ilorazu inteligenc ...... więcej »

Dodano 16 grudnia 2020 14:56

👁 133 (0,18 dziennie)

Strona 1 z 4

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia