Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

Firmy w katalogu

Sklep z biżuterią

Złota biżuteria - Goldmirk

Harcerska 16E, Bolszewo, Wejherowo (pomorskie)

Goldmirk produkuje unikatową biżuterię z białego i żółtego złota. Jednak w ofercie sklepu można znaleźć również biżuterię zaręczynową, łańcuszkową oraz naszyjniki. Jubiler wykonuje każdy egzemplarz z największą dbałością o szczegóły.... więcej »

Dodano 13 września 2022 08:58

👁 47

Orlex

Jana III Sobieskiego 227, Wejherowo (pomorskie)

Cały czas podejmujemy się nowych inwestycji, ponieważ wiemy, że nasi klienci to osoby, dla których szczególnie liczy się wysoki standard. Idealnym tego przykładem są nowoczesne osiedla, jakie powstają pod naszą opieką. Troszczymy się o to, aby każde takie osiedle było wzorcowo przystosowane do potrzeb osób, które zamierzają zamieszkać na Pomorzu. Ważne jest dla nas także to, aby jako deweloper w Wejherowie wzbudzać zaufanie i stronie Orlex MG systematycznie dodajemy informacje o postępach w real ...... więcej »

Dodano 11 sierpnia 2022 08:56

👁 81

Producent toreb reklamowych

P.P.U.H. MIROPAK

ul. Chopina 7a, Wejherowo (pomorskie)

Jesteśmy producentem ekologicznych toreb reklamowych. Wszystkie nasze produkty wyróżnia wysoka jakość oraz szeroka paleta rozmiarów i wzorów do wyboru. Nasze produkty skierowane są w szczególności do takich firm jak piekarnie, cukiernie, masarnie, punkty gastronomiczne, sklepy, agencje reklamowe czy też urzędy. W skład naszej oferty wchodzą: torby ekologiczne z polipropylenu, torby ekologiczne papierowe, torby bawełniane, torby bawełniane szyte na zamówienie, torby foliowe. Nie boimy się również ...... więcej »

Dodano 1 sierpnia 2022 08:12

👁 76

Gaz Dla Ciebie

Sobieskiego 5, Rumia, Wejherowo (pomorskie)

gazdlaciebie.pl oferuje opcję, która jest znaczącym ułatwieniem kwestii zamawiania gazu ciekłego. Pierwszy portal w Polsce, który oferuje zakup całkowicie online bez wychodzenia z domu, w atrakcyjnych cenach. Co ważne opcja ta obowiązuje na terenie całego kraju. Wystarczy więc wypełnić prosty formularz dostępny na stronie i oczekiwać na nasze zamówienie. Dostawa gazu płynnego online to wygodna i sprawdzona metoda, polecana przez wielu zadowolonych klientów. Strona oferuje również wiele przydatny ...... więcej »

Dodano 2 maja 2022 12:36

👁 184 (0,87 dziennie)

Rebelion Sebastian Dybowski

Szklana 9B, Głazica, Wejherowo (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Rebelion to specjaliści w zakresie rozwiązań związanych z filtrowentylacją, systemów push-pull-pro i wielu innych. Dla zakładów przemysłowych proponujemy systemy, które w efektywny, ekonomiczny i wydajny sposób zapewnią odciąg pyłów, dymów oraz mgły olejowej. Nasze rozwiązania scalają urządzenia różnych marek w spójną całość z jednym sterowaniem. Dzięki temu zapewniamy skuteczne odpylanie, odzysk ciepła, ogrzewanie lub chłodzenie w jednym procesie. Jesteśmy przedstawicielem urzą ...... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2022 09:23

👁 116 (0,52 dziennie)

Skup samochodów Wejherowo

Skup aut Wejherowo

Wojska Polskiego 88, Wejherowo (pomorskie)

Istniejemy w skup aut Wejherowo specjalizacji motoryzacyjnej odkąd 2013 roku wskutek dlaczego posiadamy rozległego próba. Z wykorzystaniem ów czas zaczerpnęlibyśmy stówki czterokołowców skup samochodów Wejherowo używanych znajdujących się w odmiennym stanie, również tych powypadkowych wyszperanych do likwidacji. Gwarantujemy Państwu natychmiastową odpłatę wewnątrz gablota gotówką czy też transferem. Otrzymamy nieautorskiego skup aut Wejherowo autolawety, ze względu z jakiego powodu możemy zarekw ...... więcej »

Dodano 24 marca 2022 10:12

👁 183 (0,73 dziennie)

Import samochodów z Wielkiej Brytanii

Samochody z Anglii

Reformatów 7/2, Wejherowo (pomorskie)

Samochody z Anglii importowane do Polski lub dowolnego innego kraju Unii Europejskiej. Kompleksowa obsługa zakupu, obsługi formalności i transportu aut z Anglii.... więcej »

Dodano 17 marca 2022 15:28

👁 119 (0,46 dziennie)

F.H.U. Denis - chemia importowana

F.H.U. DENIS

Pomorska 1, Wejherowo (pomorskie)

F.H.U. Denis to firma, która od dłuższego czasu zajmuje się importem i sprzedażą wysokojakościowej chemii. Znajdziesz tutaj szeroki wybór, artykułów przydatnych każdego dnia. Mowa tu o środkach piorących, do zmywarek, chemii użytkowej, kosmetykach, szamponach naturalnych i artykułach spożywczych.... więcej »

Dodano 22 grudnia 2021 21:13

👁 97

Topaz s.c.

Niska 14, Wejherowo (pomorskie)

Kopalnia Kruszywa Topaz mieści się w Wejherowie w województwie pomorskim. Firma od wielu lat zajmuje się wydobywaniem i dystrybucją materiałów takich jak piasek, żwir i pospółka. Kruszywo poddawane jest płukaniu bądź sprzedawane jako frakcje sucho siane w formie piasku 0-2 mm, otoczaków, kamieni polnych i pospółki ze ściany czy odkrywki. W zakres oferowanych usług wchodzi także załadunek, transport i rozładunek kruszywa. Firma współpracuje z przedstawicielami branży przemysłowej, budowlanej, jak ...... więcej »

Dodano 22 grudnia 2021 17:59

👁 97

All About Kids

Staromłyńska 1C, Wejherowo (pomorskie)

Przedszkole „All about Kids” jest niezwykłe i dzieci przychodzą tu z uśmiechem. Naszą misją jest prawidłowy rozwój dzieci i dlatego wszelkie nasze działania są skierowane na realizację tego celu. Gwarantujemy bezpieczne otoczenie, pełne miłości, ciepła i zrozumienia. Pozwalamy w tych najlepszych warunkach dzieciom odkrywać świat, bawić się i uczyć. Wprowadziliśmy program edukacyjny oparty na najnowszych metodach nauczenia. Specjalny pakiet zajęć dodatkowych ma zapewnić harmonijny rozwój intelekt ...... więcej »

Dodano 20 grudnia 2021 14:00

👁 115 (0,33 dziennie)

Strona 1 z 8

Pierwsza Poprzednia Następna Ostatnia