Dodaj firmę Zaloguj się

 

Adwokat Poznań - Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

Adwokat Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

Poznań

📞 🌐 📧

19 maja 2021 17:30
👁 343 (0,32 dziennie)

Firma Adwokat Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka Poznań

Adwokat Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

Adwokat Poznań - Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

KONTAKT

Adwokat Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

Adwokat Poznań - Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

ul. Libelta 27 lok. A9
61-707 Poznań, wielkopolskie

NIP: 6641987061

MAPA
O NAS

Potrzebujesz dobrego adwokata w Poznaniu? Skuteczny adwokat z wieloletnim doświadczeniem Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska zaprasza do swojej kancelarii adwokackiej w Poznaniu adwokat-sepiolo.pl. Adwokat Dr Iwona Sepioło-Jankowska to skuteczna pomoc prawna w sprawach rozwodowych, karnych, cywilnych. Obsługa i pomoc prawna osób fizycznych, przedsiębiorców i spółek.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Adwokat Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka Poznań
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Lazer & Hudziak Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A. - Adwokat Warszawa

Pańska 98/105, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli zależy Ci na rozwiązaniu sprawy związanej z błędem medycznym, koniecznie zgłoś się do nas. Kancelaria Lazer & Hudziak Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A dokładnie przeanalizuje Twój problem i doradzi optymalne wyjście z sytuacji. Współpracujemy zarówno z pacjentami, jak i lekarzami z miasta Warszawa. Zobacz, jak przedstawia się aktualna oferta naszej Kancelarii i sprawdź w jakich sprawach może pomóc Ci nasz adwokat. Jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się wypracować najkorzystniejsze ro ...... więcej »

Dodano 29 października 2020 23:40
Aktualizacja 30 października 2020 09:21

👁 133 (0,1 dziennie)

Rodzinne Prawo

Adwokat Łódź

Al. T. Kościuszki 40 lok. 10, Łódź (łódzkie)

Rodzinne Prawo - Adwokat z Łodzi - oferuje pomoc w zakresie obsługi prawnej, dotyczącej spraw rodzinnych, takich jak adopcja, alimenty, rozwód, podział majątku. Jeśli jesteś w potrzebie - skontaktuj się z nami - więcej informacji na naszej stronie internetowej na którą zapraszamy.... więcej »

Dodano 28 października 2021 12:27

👁 102 (0,11 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aneta Majowska

ul. Krakowska 8, Tarnowskie Góry (śląskie)

Adwokat Aneta Majowska. Profesjonalna i wykwalifikowana pomoc prawna w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, karnego, spadkowego, odszkodowawczego, ubezpieczeń społecznych jak również znajomość prawa niemieckiego.... więcej »

Dodano 4 lipca 2018 01:27

👁 971 (0,46 dziennie)

Kancelaria Adwokacka - Remigiusz Gołębiowski

Kancelaria Adwokacka

Dr. Seweryna Sterlinga 27/29, Łódź (łódzkie)

Rozwód nigdy nie jest łatwym krokiem, niezależnie czy winą jest obciążona jedna strona, czy za rozpadem małżeństwa opowiadają się oboje partnerzy. By zakończyć etap w sposób szybki, warto skorzystać z profesjonalnych i kompleksowych porad adwokata od rozwodów z Warszawy. Jako specjaliści gwarantujemy fachowe doradztwo oraz reprezentowanie klienta podczas sprawy rozwodowej i ewentualnego gromadzenia wniosków dowodowych. Wynajmując prawnika mają Państwo gwarancje, że usługa zostanie przeprowadzona ...... więcej »

Dodano 8 listopada 2017 13:25

👁 836 (0,35 dziennie)

Factolex – Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Dominik Marchewka

ul. Słoneckiego 4/24, Kraków (małopolskie)

Adwokat Kraków
Factolex to kancelaria adwokacka mieszcząca się przy ulicy Słonieckiego 4/24, w Krakowie. Założona została przez Dominika Marchewkę, który jest doktorantem prawa oraz adwokatem. Już jako aplikant adwokacki współpracował z wieloma kancelariami prawnymi, dzięki czemu kontynuował wielopokoleniową, rodzinną tradycję. Dominik Marchewka jest profesjonalistą, który może pochwalić się dużym doświadczeniem. Nabył je podczas wieloletniej edukacji oraz dzięki uczestnictwu w wielu konferencja ...... więcej »

Dodano 2 maja 2023 13:00

👁 45

Kancelaria Adwokacka Marcin Szewczyk

Smętka 1/10, Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Adwokat Giżycko to kancelaria prawna zlokalizowana w Giżycku. Kancelaria zapewnia klientom zakres usług prawnych, w tym prawo cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne i administracyjne. Zespół kancelarii tworzą doświadczeni prawnicy, w tym założyciel. Firma rozumie, że sytuacja każdego klienta jest wyjątkowa i pracuje, aby zapewnić spersonalizowane usługi prawne dostosowane do potrzeb każdego klienta. ... więcej »

Dodano 20 stycznia 2023 08:46

👁 55

Adwokat Monika Radomska

Adwokat Świdnica

Plac Grunwaldzki 3/2b, Świdnica (dolnośląskie)

Pani Adwokat Monika Radomska ze Świdnicy zapewnia porady prawne na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w sprawach spadkowych oraz w prawie rodzinnym. Zapraszamy do współpracy!... więcej »

Dodano 26 stycznia 2020 18:47

👁 289 (0,19 dziennie)

ADWOKAT ADAM POPŁAWSKI

KANCELARIA ADWOKACKA

ul. Bogurodzicy 1/3, Szczecin (zachodniopomorskie)

Kancelaria Adwokacka Adwokata Adama Popławskiego w Szczecinie świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Gwarantuje doradztwo prawne, reprezentację przed sądami, sporządza niezbędną dokumentację oraz pomaga w pertraktowaniu umów. Kompleksowa pomoc prawna z takich dziedzin prawa jak rodzinne, karne, cywilne bądź gospodarcze to jedynie część oferty kancelarii. Jako doświadczony mediator adwokat Adam Popławski prowadzi mediacje będące sposobem polubownego zamykania sporów. ...... więcej »

Dodano 24 maja 2021 07:13

👁 142 (0,13 dziennie)

Płatek i Wspólnicy

Kancelaria adwokacka

Stacyjna 1 lok. 21, Wrocław (dolnośląskie)

Wieloletnia tradycja naszej Kancelarii gwarantuje spójność oraz profesjonalizm naszych działań. Świadczymy usługi między innymi z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego czy gospodarczego. Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski.

Jesteśmy profesjonalistami. W naszej codziennej pracy współpracujemy z prawnikami oraz specjalistami z różnych dziedzin z całego kraju. Decyzje podejmujemy tylko i wyłącznie na podstawie sprawdzonych informacji, przez co poziom ryzyka sprowadz ...... więcej »

Dodano 16 lutego 2024 09:33

👁 17

Kancelaria Adwokacka Karolina Stachura

Józefitów 9/4, Kraków (małopolskie)

Adwokat Kraków Karolina Stachura to prawniczka, która specjalizuje się w prawie rodzinny, prawie spadkowym, prawie cywilnym, prawie medycznym oraz prawie karnym. Kancelaria adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawna w zakresie rozwodów, alimentów czy podziału majątku. Jeżeli więc poszukujesz zaufanej kancelarii prawnej, koniecznie sprawdź ofertę ofertę firmy!... więcej »

Dodano 23 maja 2023 02:16

👁 61