Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Centrum Zdrowia

Holify Sp. z o.o.

Poznań

📞 🌐 📧

23 maja 2023 08:12
👁 42

Firma Holify Sp. z o.o. Poznań

Holify Sp. z o.o.

Centrum Zdrowia

KONTAKT

Holify Sp. z o.o.

Centrum Zdrowia

Kutrzeby 16a/105
61-719 Poznań, wielkopolskie

NIP: 7831739094

MAPA
O NAS

Centrum Zdrowia Holify to miejsce, w którym podchodzimy całościowo do dolegliwości naszych pacjentów. Znajdziesz tutaj specjalistów z zakresu fizjoterapii pediatrycznej, uroginekologicznej, ortopedycznej, terapii wad postawy i skolioz, osteopatii oraz dietetyki. Fizjoterapia jest ważną częścią powrotu do zdrowia.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 35.175.201.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Holify Sp. z o.o. Poznań
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

WPRehabilitacja

Gabinet fizjoterapii

Aleja Wojska Polskiego 40b, Pruszków (mazowieckie)

WPRehabilitacja to renomowany gabinet fizjoterapii w Pruszkowie, dedykowany skutecznej rehabilitacji po urazach i kontuzjach. Nasz zespół doświadczonych fizjoterapeutów nie tylko wspiera w powrocie do pełnej sprawności, lecz także edukuje w zakresie profilaktyki, pomagając uniknąć ponownych urazów. Nasza specjalizacja obejmuje rehabilitację kręgosłupa, terapię neuro/logopedyczną oraz Terapię NDT Bobath, co pozwala nam kompleksowo podchodzić do różnych przypadków. Dodatkowo, oferujemy wysokiej ja ...... więcej »

Dodano 9 stycznia 2024 09:53

👁 16

Atlanta Clinic

Karola Miarki 13, Lubliniec (śląskie)

Atlanta Clinic to klinika medyczna oferująca nowoczesne metody leczenia. Głównym trzonem działalności placówki jest ortopedia i traumatologia, gdzie przyjmują wybitni specjaliści w tych dziedzinach. Klinika sprawuje opiekę medyczną nad sportowcami i nad wszystkimi innymi pacjentami ze schorzeniami narządu ruchu. Inne specjalizacje to: dermatologia i wenerologia, kosmetologia, medycyna estetyczna, fizjoterapia i rehabilitacja. Klinika wyposażona jest w nowoczesną i zaawansowaną technologicznie sa ...... więcej »

Dodano 18 listopada 2020 10:20

👁 222 (0,19 dziennie)

Studio Treningu Better Way

Trakt Brzeski 57B, Warszawa (mazowieckie)

Jeśli pragniesz spersonalizowanego podejścia do treningu i uniknąć tłumu na zatłoczonych siłowniach, BETTER WAY to idealne miejsce dla Ciebie. Nasze nowoczesne studio treningowe oferuje przestronną salę o powierzchni 150m2, dedykowaną zarówno dla osób ćwiczących indywidualnie, jak i w małych grupach. Nasz nacisk na indywidualizację i stworzenie kameralnej atmosfery idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług. Z naszym 10-letnim doświadczeniem w treningu sportowym, potrafimy kompleksowo ...... więcej »

Dodano 9 lutego 2024 18:56

👁 8

Synergia - poradnia psychologiczna w Opolu

Koraszewskiego 8-16 Gabinet 405 Domofon 352, Opole (opolskie)

Witamy w Poradni Psychologicznej Synergia - centrum zdrowia psychicznego w sercu Opola!

Nasze usługi psychologiczne są stworzone z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, priorytetem jest dla nas Twój dobrostan. W Poradni Synergia spotkasz doświadczonych terapeutów i psycholgoów, którzy z pełnym zaangażowaniem i empatią pomogą Ci przezwyciężyć trudności emocjonalne, odnaleźć harmonię wewnętrzną i czerpać radość z życia.

Nasza kadra oferuje szeroki zakres usług psychologicznych, dostosowanych ...... więcej »

Dodano 8 lipca 2023 15:42

👁 41

Poradnia Remedium

Staszica 4, Chorzów (śląskie)

Poradnia „Remedium” powstała w 2004 r. aby umożliwić pacjentom POZ jak najlepsze warunki korzystania z opieki medycznej. Przygotowaliśmy przestronne kolorowe gabinety, doskonały sprzęt diagnostyczny i doświadczoną, wykształconą kadrę medyczną.

Pielęgniarki zatrudnione w Poradni Remedium posiadają wszystkie kursy pozwalające sprawować opiekę środowiskową i ambulatoryjną. Świadczymy usługi medyczne w ramach kontraktu z NFZ. Zwiększając ofertę, proponujemy świadczenia odpłatne... więcej »

Dodano 18 grudnia 2015 00:12

👁 2091 (0,7 dziennie)

Mrs. Spine Fizjoterapia

Fizjoterapia

Sobieskiego, 11, Katowice (śląskie)

Fizjoterapia schorzeń kręgosłupa, pourazowa, rehabilitacja kobiet w ciąży i okresie połogu z bólami pleców, fizykoterapia, masaż.... więcej »

Dodano 3 lutego 2017 11:16

👁 636 (0,25 dziennie)

FizjoGO PRO

Ul. Kąpielowa 30, Kraków (małopolskie)

FizjoGO PRO to wyspecjalizowani fizjoterapeuci specjalizujący się w leczeniu bólów i zawrotów głowy, bólów kręgosłupa, stawów i urazów sportowych. Fizjoterapeuci pomagają także w leczeniu rwy kulszowej, barkowej i udowej, zajmują się problemami trzewnymi i zespołem cieśni nadgarstka. Możesz się zgłosić także do FizjoGO PRO także, jeżeli masz blizny pooperacyjne.  ... więcej »

Dodano 19 listopada 2021 06:48

👁 89

KORE Fizjoterapia Specjalistyczna

Centrum medyczne

Plac Zielony 26, Swarzędz (wielkopolskie)

Specjalizacje:
Fizjoterapia, Rehabilitacja, Masaż, Terapia Manualna, Fizykoterapia, Medycyna Holistyczna, Dietetyka

Specjaliści:
Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Rehabilitant Dziecięcy, Dietetyk, Położna, Doula

FB: https://www.facebook.com/FizjoterapiaSwarzedz... więcej »

Dodano 14 czerwca 2015 20:51

👁 1714 (0,54 dziennie)

Lumamed.pl

Lumamed.pl - wszystko dla twojego gabinetu

Bohaterewicza 5/7 lok. 27, Warszawa (mazowieckie)

Strona dostępna pod adresem www.Lumamed.pl jest sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży produktów znajdujących swoje zastosowanie w gabinetach lekarskich, klinikach, salonach kosmetycznych, a nawet gabinetach weterynaryjnych. Wśród asortymentu sklepu znajdziesz całe mnóstwo produktów zabezpieczających użytkownika, takich jak rękawiczki jednorazowe, maseczki i chemia odkażająca. Sprawdź sam!

Andrzej Leśniarek Lumacare
ul. Bohaterewicza 5/7 lok. 27
03-982 Warszawa
tel: 8849977 ...... więcej »

Dodano 28 lipca 2020 20:06

👁 112 (0,09 dziennie)

Fizjo-Clinica

ul. Jerzego Siwińskiego 11, Legionowo (mazowieckie)

Połączenie teorii i praktyki – zaufaj profesjonalistom z Fizjo Clinica. Świadczymy pomoc z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii, osteopatii, logopedii, jak i również dietetyki. W naszej placówce znajdziesz pomoc doświadczonych specjalistów, którzy stale rozszerzają swoje kompetencje. Holistycznie podchodzimy do każdego pacjenta, a na zajęciach stosujemy najnowszy sprzęt. Na naszej stronie znajdziesz dodatkowo bloga z ciekawymi artykułami. Zapraszamy!... więcej »

Dodano 3 września 2021 06:38

👁 127 (0,14 dziennie)