Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Prawnik Miłosz Smura

Kancelaria Prawna Miłosz Smura

Poznań

📞 🌐 📧

31 stycznia 2017 19:17
👁 1294 (0,58 dziennie)

Firma Kancelaria Prawna Miłosz Smura Poznań

Kancelaria Prawna Miłosz Smura

Prawnik Miłosz Smura

KONTAKT

Kancelaria Prawna Miłosz Smura

Prawnik Miłosz Smura

Karpia 19a/27
61-619 Poznań, wielkopolskie
MAPA
O NAS

Radca prawny Miłosz Smura dostarcza fachowe doradztwo prawne dla osób prywatnych oraz firm. Jeżeli szukasz solidnego i uczciwego prawnika, który może pochwalić się niebywałą skutecznością, to koniecznie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania nasza kancelaria prawna. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Dla naszej kancelarii służenie zainteresowanym profesjonalną pomocą prawną, to nie tylko codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Kancelaria Prawna Miłosz Smura Poznań
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Adwokat Wasilewski - sprawy karne Poznań adwokat

ul. Grunwaldzka 517C/29, Poznań (wielkopolskie)

Każdy wie, że nieznajomość prawa nie zwalnia od jego respektowania. Dlatego też niezależnie od tego, czy prowadzi się firmę lub instytucję, czy też po prostu jest się osobą fizyczną, zawsze warto mieć kontakt z dobrą kancelarią prawną, która w razie potrzeby zagwarantuje wszechstronną i specjalistyczną pomoc. Jednym z podmiotów tego typu jest Kancelaria Adwokacja Adwokat Kamil Wiśniewski. Oferuje ona szereg usług obejmujących opiniowanie, doradztwo oraz reprezentowanie klientów w trakcie postępo ...... więcej »

Dodano 22 czerwca 2018 12:29

👁 503 (0,29 dziennie)

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Gazda

Jana Henryka Dąbrowskiego 49/14a, Poznań (wielkopolskie)

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Gazda to zespół profesjonalistów z obszaru wywłaszczeń również odszkodować nieruchomości. Jak nikt inny znamy zasady panującego kiedyś dekretu bieruta, który składał deprywatyzacje co świadczyło utratę majątku przez prywatne osoby. My pomagamy odzyskać nieruchomości w etyczny z wspólny z prawem sposobem. Adwokat Poznań to niezmiernie istotna rzecz dla każdego, ponieważ dobrych konsultantów nie istnieje na rynku za wielu. Ustaw na profesjonalizm również umów się z ...... więcej »

Dodano 9 lutego 2018 12:39

👁 679 (0,36 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Mirosława Stryjska

Roosevelta, Poznań (wielkopolskie)

"Kancelaria prowadzona jest w Poznaniu ,w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się obsługą prawną osób indywidualnych oraz firm od 1991 roku.

Zapewniam bezpieczeństwo prawne swoim Klientom i ułatwiam im funkcjonowanie w realiach zawiłych meandrów prawa. Dzięki doświadczeniu zawodowemu z zakresu wielu dziedzin prawa, profesjonalizmowi działania i zaangażowaniu zdobywam zaufanie coraz to nowych klientów.

Jestem Honorową Obywatelką Miasta Atlanty w USA a także Prezydentem Business and ... więcej »

Dodano 9 września 2015 13:13

👁 4091 (1,49 dziennie)

Adwokat Marcin Oźminkowski - Poznań

Kancelaria Adwokacka

Nowowiejskiego 25/3, Poznań (wielkopolskie)

Marcin Oźminkowski to dobry adwokat, który zarządza swoją kancelarię w Poznaniu. Jego specjalizacją są sprawy rozwodowe, prawo pracy, sprawy rodzinne, a także sprawy spadkowe. Zajmuje się również sprawami związanymi z ZUS-em i wypadkami. Jest nieustannie aktywny w stu procentach w każdy przypadek, nikt nie jest mu obojętny. Udziela profesjonalnej pomocy prawnej każdemu, bez względu na stopień złożoności danej sprawy. To dobry adwokat, na którego zawsze można liczyć. Zapraszamy do kontaktu.... więcej »

Dodano 26 lutego 2020 14:58
Aktualizacja 26 lutego 2020 14:58

👁 276 (0,25 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jan Kasjaniuk

Kaancelaria Adwokacka Adwokat Jan Kasjaniuk

Noskowskiego 2/1a, Poznań (wielkopolskie)

Kancelaria Adwokacka założona przez adwokata Jana Kasjaniuka gwarantuje kompleksową obsługę prawną z działu prawa cywilnego, prawa karnego, a także prawa rodzinnego. Posiadająca siedzibę w Poznaniu Kancelaria Adwokacka trudni się sprawdzaniem umów handlowych jak i kontraktów menedżerskich, przygotowywaniem uchwał, jak również opracowywaniem opinii prawnych. Najwyższy standard usług, bogate doświadczenie, jak również konkurencyjne warunki współpracy to cechy, za sprawą których Kancelarii Adwokack ...... więcej »

Dodano 22 kwietnia 2018 16:49

👁 758 (0,42 dziennie)