Dodaj firmę Zaloguj się

 

firma czyszcząca

Karcher Poznań 24

Poznań

📞 🌐 📧

30 czerwca 2017 09:05
👁 630 (0,25 dziennie)

Firma Karcher Poznań 24 Poznań

Karcher Poznań 24

firma czyszcząca

KONTAKT
MAPA
O NAS

Firma czyszcząca Karcher Poznań 24 oferuje profesjonalne pranie dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych oraz samochodowych.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Karcher Poznań 24 Poznań
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Clean Space Usługi Porządkowe

Firma sprzątająca

okrzei 14a, Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

Clean Space jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą zapewniającą kompleksowe sprzątanie obiektów takich jak biura, banki, hotele, apartamenty, gabinety, lokale użytkowe, przedszkola, domy, mieszkania itp. na terenie Mińska Mazowieckiego,Warszawy i Siedlec. Jakość wykonywanych usług procentuje stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów.... więcej »

Dodano 28 stycznia 2016 08:12

👁 1840 (0,61 dziennie)

Pranie dywanów, wykładzin i mebli - EMKA Warszawa

ul.Flisa 11, Warszawa (mazowieckie)

Emka Warszawa to profesjonaliści, jacy od lat oferują profesjonalne usługi prania dywanów, wykładzin oraz tapicerek na terenie Warszawy. Stale porządni, punktualni, dokładni w swoich działaniach oraz gotowi na następne wyzwania - wypróbuj sam, jak działamy i jak wiele jesteśmy w stanie zaoferować - więcej wiadomości na witrynie internetowej.... więcej »

Dodano 9 listopada 2019 03:35

👁 1630 (1,0 dziennie)

Chemical Cleaning

Czyszczenie Chemiczne

Juliana Fałata, Bytom (śląskie)

Oferujemy usługi z wykorzystaniem preparatów czyszczących najwyższej klasy, które odgrywają dużą rolę w procesie czyszczenia. Sprzęt oraz środki chemiczne używane przez Chemical Cleaning pochodzą z Szwecji, USA , Anglii i Niemiec, posiadają odpowiednie atesty, zgodność z międzynarodowymi i lokalnymi normami. Są to specjalistyczne preparaty dostępne jedynie dla profesjonalnych firm zajmujących się czyszczeniem różnych powierzchni i utrzymaniem czystości w obiektach. Klientom gwarantujemy brak za ...... więcej »

Dodano 12 grudnia 2012 21:44

👁 2498 (0,6 dziennie)

Profesjonalna firma sprzątająca Bonus

Czyszczenie dywanów i wykładzin, usługi porządkowe

Prostokątna 4A, Gdynia (pomorskie)

Czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki oraz ozonowanie pomieszczeń, to podstawowe usługi naszej firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy z należyta starannością, a dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu, udzielamy poręczenia i gwarancji wysokiego poziomu usługi. W naszej codziennej pracy przyświecają nam zasady: dokładność, przejrzystość, komunikatywność, pracowitość. To właśnie one pozwalają nam świadczyć usługę na wysokim poziomie, zgodną z ogólnie przyjętymi standardami. Bierzemy odpowiedzial ...... więcej »

Dodano 24 lipca 2019 08:13

👁 764 (0,44 dziennie)

Przedsiębiorstwo Usługowe Kamyjka Marcin Gradowicz

Profesjonalna pralnia dywanów Kamyjka

Dzielna 11, Wrocław (dolnośląskie)

Pralnia Kamyjka znajduję się we Wrocławiu, ul. Dzielna 11. Specjalizujemy się w praniu dywanów na wskroś. Każdy dywan jest trzepany, odkurzany, dogłębnie prany w kąpieli wodnej oraz dokładnie płukany. Czas suszenia to kilka godzin. Posiadamy w pełni profesjonalną suszarnie z przemysłowym osuszaczem, wentylatorem oraz nagrzewnicą.... więcej »

Dodano 14 marca 2019 13:25

👁 341 (0,18 dziennie)

Exclean - Pranie tapicerki meblowej

Walerego Sławka 8, Warszawa (mazowieckie)

ExClean to firma oferująca kompleksowe usługi sprzątające. Firma specjalizuje się w praniu i czyszczeniu tapicerki meblowej oraz praniu dywanów i wykładzin. Oprócz tego w ramach usług: sprzątanie mieszkań i domów, sprzątanie klatek schodowych, profesjonalne mycie okien, sprzątanie biur, sprzątanie apartamentów. ExClean doprowadza do porządku także wszelkiego rodzaju meble biurowe czy domowe, fotele itp. Firma do każdego zlecenia podchodzi z dużym zaangażowaniem i świadczy wysoką jakość usług. Za ...... więcej »

Dodano 3 grudnia 2021 14:12

👁 146 (0,17 dziennie)

Pranie dywanów Profart

Szczytowa 11, Lublin (lubelskie)

Od bardzo wielu lat nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług z zakresu czyszczenia dywanów i tapicerek. Posiadamy w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie, dzięki czemu podejmujemy się czyszczenia nawet najbardziej brudnych rzeczy. Dzięki stosowaniu nowoczesnych środków chemicznych oraz posiadaniu odpowiedniego doświadczenia jesteśmy w stanie pozbyć się plam z kawy, flamastrów, wina, jedzenia i wielu innych. Gwarantujemy, że każdy kto powierzy nam swoje dywany będzie zadowolony. Czyszczenie ...... więcej »

Dodano 19 października 2016 05:44

👁 740 (0,27 dziennie)

Pralnia Eko Wrocław

Pralnia Wrocław

Kaliska 10, Syców (dolnośląskie)

Firma Pralnia Eko Wrocław to jak nazwa mówi wrocławska pralnia specjalizująca się w czyszczeniu odzieży, praniu dywanów, dezynfekcji (szkoły, biur, hoteli) oraz ozonowaniem domów. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę w zakresie prania wodnego innowacyjną ekologiczną technologią Wet-Clean oraz czyszczenia chemicznego. Oferujemy również usługę prania dywanów.... więcej »

Dodano 14 lipca 2020 11:38
Aktualizacja 14 lipca 2020 11:39

👁 338 (0,25 dziennie)

pralnia-lublin

Pralnia dywanów Lublin

szczytowa 11, Lublin (lubelskie)

Nasza firma oferuje kompleksową usługę prania dywanów. Pierzemy dywany na wskroś. Oferujemy dodatkowe usługi takie jak: neutralizacja moczu, ozonowanie, trzepanie dywanów automatem trzepiącym, impregnowanie dywanów.... więcej »

Dodano 30 stycznia 2018 13:00

👁 423 (0,19 dziennie)

CEZARY DENISIUK

tanie pranie

Legionowa 21/18, Lublin (lubelskie)

Nasza firma działa w branży już od 1998 roku.
Świadczymy nasze usługi na terenie Lublina, a także okolic.
Posiadamy profesjonalny sprzęt karcher oraz wykorzystujemy tylko sprawdzone środki odplamiające, czyszczące, dzięki którym świadczone przez nas usługi są pewne i dynamiczne.
Pierzemy dywany, wykładziny oraz czyścimy meble skórzane, w tym także tapicerowane.
Doskonale wiemy, że mycie skórzanych mebli to subtelna praca z drogim materiałem, dlatego zawsze wykonujemy ją precy... więcej »

Dodano 17 lipca 2018 13:57

👁 515 (0,24 dziennie)