Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Ta-Bet

Prudnik

📞 🌐 📧

6 maja 2021 08:38
👁 189 (0,3 dziennie)

Firma Ta-Bet Prudnik

Ta-Bet

KONTAKT

Ta-Bet

Legionów 18/6
48-200 Prudnik, opolskie

NIP: 7551932105

tel: 530844898

www: tabet.pl

e-mail: biuro@tabet.pl

MAPA
O NAS

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Ta-Bet z siedzibą w Prudniku w województwie opolskim. Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się w mechanicznej obróbce betonu. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi frezowanie oraz śrutowanie betonu, jak również przemysłowe zrywanie kafli, młoteczkowanie czy szlifowanie. Zajmujemy się też usuwaniem linii i wykonywaniem nowych oznaczeń na parkingach, stacjach betonowych i w innych obiektach. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i zatrudniamy doświadczonych fachowców, przez co powierzone zlecenia wykonujemy terminowo oraz dokładnie. Nasi klienci mogą także liczyć na atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej tabet.pl umieściliśmy więcej informacji na temat oferty i działalności firmy.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Ta-Bet Prudnik
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

REKMA Sp. z o.o.

Szlachecka 7, Brzezie, Kraków (małopolskie)

Dotyczy Cię problem związany z osiadaniem budynku? Chciałbyś rozwiązać go przy pomocy dylatacji? Firma REKMA Sp. z o.o. zajmuje się nimi od lat, dlatego warto zapoznać się z jej ofertą. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową, na której widnieje dużo szczegółowych informacji o ofercie. Jeśli pojawią Ci się jakieś pytania to możesz skontaktować się telefonicznie: 12 633 59 22 / 12 39 75 220, wysyłając zapytanie mailowe: rekma@rekma.pl, albo odwiedzając siedzibę firmy osobiście przy ulicy Szla ...... więcej »

Dodano 19 sierpnia 2019 20:57

👁 167 (0,13 dziennie)

ARTDIAM S.C. Maciej Gicala, Tomasz Widerski

ul. Potrzask, Kraków (małopolskie)

Misją reklamowanej witryny online jest przedstawienie propozycji zlokalizowanej w Krakowie firmy ARTDIAM. Naczelnym przedmiotem jej pracy jest diamentowe cięcie oraz wiercenie w betonie. Wyszkolona kadra pracowników zajmuje się rozkruszaniem różnego typu nawierzchni budowlanych czy przegród. Szybką pracę umożliwia nowoczesny park maszynowy. Wszystkie stosowane przez firmę urządzenia posiadają niezbędne atesty.... więcej »

Dodano 2 listopada 2012 14:12

👁 1661 (0,44 dziennie)

Profesjonalne ogrodzenia

Płotbud

ul. Kościelna 18, Tarnowskie Góry (śląskie)

Firma PłotBud to ceniona na Śląsku firma, zajmująca się kompleksowym projektowaniem i wykonywaniem ogrodzeń. Ma na swoim koncie dziesiątki realizacji, wykonując zarówno klasyczne proste ogrodzenia, jak również podejmując się stworzenia ogrodzenia nieszablonowego, wymagającego wykonania wielu analiz i skomplikowanych projektów. Warto wspomnieć, iż ogrodzenia stawiane przez PłotBud są trwałe, cechuje je również niezwykle wysoki poziom estetyki.... więcej »

Dodano 5 lutego 2020 12:36

👁 164 (0,15 dziennie)

cięcie, wiercenie w betonie

Everton - cięcie, wiercenie betonu Poznań, Szczecin

Janikowska 36, Poznań (wielkopolskie)

Od ponad 20 lat zajmujemy się usługami związanymi z techniką diamentową. Oferujemy wiercenie w betonie, cięcie betonu, kucie i odwierty. Zajmujemy się także sprzedażą akcesorii diamentowych, w tym wiertnicami HILTI. Swoją działalność prowadzimy na terenie Poznania i Szczecina. Zachęcamy do współpracy firmy budowlane z całej Polski.... więcej »

Dodano 5 marca 2021 10:26
Aktualizacja 5 marca 2021 10:27

👁 138 (0,2 dziennie)

cięcie żelbetu i wiercenie betonu

MM DIAMENT Sp. z o.o.

Żeliwna 36, Katowice (śląskie)

MM DIAMENT Sp. z o.o. to rzetelna firma z Katowic, specjalizująca się w cięciu i wierceniu betonu techniką diamentową. Firma zajmuje się również budową domów jednorodzinnych oraz sprzedażą mieszkań. Posiadany nowoczesny park maszynowy pozwala nam na cięcie betonu, żelbetu, stropów, wiaduktów i innych konstrukcji oraz wiercenie betonu bezwstrząsowo i bezpyłowo. Dzięki doświadczonej kadrze jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane prace rzetelnie i w umówionym terminie.... więcej »

Dodano 27 maja 2016 09:38
Aktualizacja 27 maja 2016 09:39

👁 1070 (0,44 dziennie)

P.P.H.U. JUMAR s.c. Technika Diamentowa

Górnicza 4b, Morawica (świętokrzyskie)

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy P.P.H.U. JUMAR s.c. z Morawicy w województwie świętokrzyskim. Działamy w branży techniki diamentowej, oferując naszym Klientom najwyższej jakości usługi zgodne z obowiązującymi przepisami. Zajmujemy się wierceniem otworów w betonie, wklejaniem kotew chemicznych, cięciem betonu oraz żelbetu, a także frezowaniem, groszkowaniem, szlifowaniem oraz kuciem betonu. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem takim jak młotowiertarki, piły tarczowe ścienne, piły czy wiertnic ...... więcej »

Dodano 6 maja 2021 14:24

👁 163 (0,26 dziennie)

Firma budowlana

cut-tech.cz

Powstańców Śląskich 5/5, Tarnowskie Góry (śląskie)

Jeżeli szukasz najlepszej firmy od robót wyburzeniowych to cut-tech.cz jest rozwiązaniem dla Ciebie! Najlepsi fachowcy zajmą się rozbiórką techniczną każdego budynku. Działamy w sposób szybki i bezpieczny. Nasze kwalifikacje pozwalają na działanie na wielu płaszczyznach. Posiadamy tanią, konkurencyjną ofertę. Sprawdź sam i zadzwoń do nas! Odpowiemy na każe Twoje pytanie i doradzimy w miarę możliwości. Zdecyduj się najlepszą firmę rozbiórkową w Polsce. Zachęcamy do korzystania z naszych sprawdzon ...... więcej »

Dodano 27 czerwca 2019 00:21

👁 216 (0,16 dziennie)

Firma Budowlana

Usuwanie Subitu Szlifowanie Frezowanie Polerowaanie Betonu Łukasz Nowak

Niepołomicka 77, Gdańsk, Gdańsk (pomorskie)

Firma powstała wiele lat temu i zajmowała się głównie usuwaniem subitu i szkodliwych substancji z wszelakich powierzchni. Działalność została rozszerzona do obróbki i szlifowania betonu, przygotowywania wylewek, aż w końcu zakupiliśmy frezarki do tworzenia rowków pod ogrzewanie podłogowe.

W pierwszych latach działalności, usługi były świadczone tylko na terenie trójmiasta, obecnie, dzięki powstaniu odziałów regionalnych, oferujemy obróbkę betonu na terenie całej Polski.

Z biegem lat i zdobywan ...... więcej »

Dodano 21 stycznia 2023 09:46

👁 6

Toruń

Cięcie Betonu Wiercenie Betonu Walentyński Piotr

Na Zapleczu 24, Toruń, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TNIEMY ściany stropy posadzki. Gwarantujemy sprawne i rzetelne wykonanie prac bez hałasu drgań zapylenia bezpyłowo. Tniemy również fundamenty belki nadproża słupy konstrukcje schody balkony tarasy diamentowe bezpyłowe cięcie ścian ściany nośnej cięcie stropu stropy cięcie posadzki betonowej zbrojonej cięcie dylatacji. Diamentowe CIĘCIE Wiercenie Betonu żelbetu pod kotwy montaż osadzanie wklejanie kotwy kotew chemicznych mechanicznych Hilti Fischer Fiszer Cięcie Betonu cena cennik wiercenie w bet ...... więcej »

Dodano 27 września 2016 13:36

👁 1499 (0,65 dziennie)

PCP Budowa

Wyczółkowskiego 32, Tczew (pomorskie)

Siedziba firmy PCP Budowa mieści się w Tczewie w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo od wielu lat funkcjonuje w branży budowlanej, proponując swoim klientom wykonanie profesjonalnych posadzek anhydrytowych. Firma indywidualnie podchodzi do każdego projektu, dobierając materiały oraz technologię do zakresu planowanych prac oraz charakterystyki obiektu. Proponuje wykonanie posadzek z betonu półsuchego, wylewek z jastrychu anhydrytowego, posadzek przemysłowych i lekkich betonów. W zakres ofero ...... więcej »

Dodano 8 listopada 2021 12:29

👁 99