Dodaj firmę Zaloguj się

21 listopada 2022 12:35
👁 71

GREENDENTAL Grażyna Kurzyna Dentysta Pruszków, Klinika Stomatologiczna

KONTAKT

GREENDENTAL Grażyna Kurzyna Dentysta Pruszków, Klinika Stomatologiczna

Stanisława Staszica 1e lok. U8
05-800 Pruszków, mazowieckie
MAPA
O NAS

Serdecznie zapraszam do mojej kliniki stomatologicznej GREENDENTAL, wszystkich Pacjentów, którzy szukają kliniki świadczącej usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie, we wszystkich dziedzinach stomatologii, takich jak protetyka, chirurgia, implantologia, ortodoncja, leczenie kanałowe, stomatologia estetyczna, zachowawcza, dziecięca, higiena, wybielanie. Nasz zespół to dentyści, którzy w przyjaznej, spokojnej atmosferze profesjonalnie i bezboleśnie przeprowadzą leczenie stomatologiczne. Niezależnie, czy potrzebujesz aparat ortodontyczny, licówki, implanty, protezę, czy zrobić pantomogram lub tomografię zębów, czekamy w Greendental- miejscu, w którym najwyższa jakość usług łączy się z atmosferą ciszy i spokoju.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.238.117.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
GREENDENTAL Grażyna Kurzyna Dentysta Pruszków, Klinika Stomatologiczna Pruszków
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

AnnaMED.pl NZOZ Anna Pogorzelska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Anna Pogorzelska

ul. Stalowa 48, Pruszków (mazowieckie)

Profesjonalny zespół AnnaMED.pl leczy kompleksowo i za pomocą najnowocześniejszego sprzętu, dzięki czemu nasza przychodnia zdobyła zaufanie pacjentów, a polecenia sięgnęły nawet poza granice kraju.... więcej »

Dodano 27 kwietnia 2023 10:59

👁 90

PIODENT - Stomatologia Rodzinna

Powstańców 25, Pruszków (mazowieckie)

Pio-Dent, to rodzinna sieć przychodni działających w Wołominie i Pruszkowie od 2000 roku. Nasi lekarze, to ludzie pełni empatii gotowi nieść pomoc pacjentom w pełnym zakresie stomatologii.

Swoją szeroką ofertę kierujemy do najbardziej wymagających pacjentów gwarantując tym samym najwyższy standard świadczonych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej pasji, jaką jest nasza praca, zapewniamy wszystkim pacjentom profesjonalną opiekę w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.... więcej »

Dodano 2 grudnia 2018 18:57

👁 295 (0,15 dziennie)

Gabinet Stomatologiczny Ireneusz Dominiak

Emancypantek, Pruszków (mazowieckie)

Gabinet stomatologiczny do którego Państwa zapraszam jest wyposażony w nowoczesny sprzęt stomatologiczny, który daje możliwość zrealizowania diagnozy oraz leczenia na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie jakie pozyskałem w okresie licznych zjazdów oraz konferencji naukowych pozwoliło mi na profesjonalne wykonywanie usług stomatologicznych. Jako jeden z nielicznych, należę do OSIS i Europejskiego Towarzystwa Implantologicznego, a zarazem rozporządzam certyfikatem umiejętności implantolo ...... więcej »

Dodano 12 listopada 2014 11:58

👁 1796 (0,52 dziennie)

Risorius Stomatologia

Ołówkowa 1e, Pruszków (mazowieckie)

Nasze gabinety zlokalizowane są w Pruszkowie i Żyrardowie. Dbanie o piękny i zdrowy uśmiech to nie tylko dbanie o swoją wizytówkę, ale także dbanie o pewność, że nie zaskoczy nas niespodziewany ból czy długotrwałe leczenie. Dlatego warto regularnie odwiedzać nasze gabinety i pamiętać, że nowoczesny dentysta stara się wykonywać zabiegi całkowicie bez bólu... więcej »

Dodano 3 grudnia 2023 15:42

👁 23