Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Ogarnij Działkę

Winnica Pułtusk

📞 🌐 📧

15 czerwca 2021 10:28
👁 132 (0,22 dziennie)

Firma Ogarnij Działkę Pułtusk

Ogarnij Działkę

KONTAKT
MAPA
O NAS

Ogarnijdzialke.com.pl to firma wykonująca kompleksowe usługi ogrodnicze, porządkowe oraz wysokościowe. Nasze odpowiednie uprawnienia alpinistyczne oraz maszyny pomagają podjąć się zadań specjalnych i potrafimy dotrzeć tam, gdzie nikt inny nie może. Oferujemy profesjonalne porządkowanie działek z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu i maszyn. Posiadamy duże doświadczenie w przygotowaniu działek pod budowę oraz inne inwestycje. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni, którym zależy na poprawie wyglądu terenu zielonego, inwestorzy planujący budowę obiektu oraz zarządzający obszarami leśnymi. Teraz czekamy na Twoje zlecenie.ogarnijdzialke.com.pl

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Ogarnij Działkę Pułtusk
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Agro-Service

Juliusza Słowackiego 14, Oleszyce (podkarpackie)

Agro-Service to wyspecjalizowana firma oferująca usługi dla rolnictwa i leśnictwa. Firma istnieje na rynku od 2007 r. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz bogaty park maszynowy pozwalają na zapewnianie wysokiej jakości usług. W ofercie: karczowanie, koszenie bagien i łąk, rekultywacja gruntów, frezowanie pni, usługi HDS. Wszelkie prace są wykonywane zgodnie z wcześniej ustaloną specyfikacją zlecenia. Firma zapewnia profesjonalne usługi i zgodnie z potrzebami klienta. Szczeg ...... więcej »

Dodano 8 marca 2021 12:50

👁 167 (0,24 dziennie)

Specjaliści leśnictwa i dendrologii

Taxus Arbor

Katowicka 189, Tychy (śląskie)

Taxus Arbor oferują usługi z zakresu dendrologii, arborystyki, leśnictwa, ogrodnictwa i architektury krajobrazu, udowadniając od 1997 roku, że nasza praca to przede wszystkim pasja. Od początku naszej działalności realizujemy założenia sztuki leśnej i ogrodniczej przekazywane z pokolenia na pokolenie. Połączenie specjalistycznej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że zlecenia m.in. na frezowanie i karczowanie pni, wylesianie, pielęgnację terenów zieleni czy wycinkę drzew w Tychach i o ...... więcej »

Dodano 31 stycznia 2022 22:43

👁 107 (0,29 dziennie)

ALPINIŚCI Rafał Kita

ALPINIŚCI Rafał Kita

Piłsudskiego, Stare Babice, Warszawa (mazowieckie)

Podstawowym celem działalności naszej firmy jest świadczenie usług powiązanych z alpinizmem przemysłowym. Proponujemy szereg prac na wysokościach, w tym mycie okien, elewacji każdego typu, czyszczenie silosów, tynkowanie elewacji, reprodukcje gzymsów, konserwacja rynien, odśnieżanie dachów, pielęgnacja drzew. Działamy wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zastosowanie techniki dostępu linowego. Specjalizujemy się również w montowaniu zabezpieczeń przed ptakami. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz soli ...... więcej »

Dodano 24 października 2012 11:12

👁 2735 (0,73 dziennie)

USŁUGI SPRZĄTAJĄCE I OGRODNICZE

Kameleon Usługi Sprzątające i Ogrodnicze

Krótka 7/1, Wrocław (dolnośląskie)

Kameleon Usługi Sprzątające Arleta Japin wykonuje usługi między innymi:
Sprzątanie
Mieszkań, biur, Domów, Lokali Usługowych, Zastępstwo Dozorcze, Odśnieżanie, Sprzątanie Klatek Schodowych, Mycie Okien, Sprzątanie po remontach, Sprzątanie Piwnic i Strychów
Doczyszczanie.
Hal, Magazynów, Kostki Brukowej, Pranie Tapicerki Samochodowej i Meblowej, Mycie Elewacji Prace Ogrodnicze.
Serwis Ogrodniczy, Koszenie traw na działkach,poboczach, wokół domu, Sadzenie drzew i krzewów, Pielęgnacj... więcej »

Dodano 23 sierpnia 2021 11:56

👁 85

Wycinka i pielęgnacja drzew

Nie Ma Lipy

ul. Dolnobrzeska 46B/1, Wrocław (dolnośląskie)

Nie Ma Lipy to firma arborystyczna z Wrocławia, która zajmuje profesjonalną wycinką i pielęgnacją drzew oraz krzewów. Większość prac realizujemy z wykorzystaniem technik alpinistycznych, dlatego możemy pracować na każdym, nawet wyjątkowo trudnym drzewie. Posiadamy profesjonalny sprzęt (m.in.rębak i frezarkę) uznanych światowych marek, co sprawia, że wykonujemy nasze prace kompleksowo. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska.... więcej »

Dodano 8 stycznia 2020 11:55

👁 252 (0,23 dziennie)

Markflor Sp. z o.o. Sp. k.

Cechowa 127a, Kraków (małopolskie)

Szkółka Drzew i Krzewów Marek Gurgul z Krakowa specjalizuje się w produkcji dużych drzew liściastych a iglastych. Na powierzchni ponad 50ha rosną sadzonki drzew oraz krzewów. Znaczny odsetek naszych upraw sadzonek drzew i krzewów jest szczepiony oraz prowadzony w pojemnikach. Daje to gwarancję przyjęcia się roślin w trudnych warunkach miejskich i pozwala na sadzenie drzew w czasie letnim. Prowadzimy eksport roślin do Holandii, Belgii, Ukrainy, Rosji, Uzbekistanu, Kazachstanu, Rumunii, Mołdawii, ...... więcej »

Dodano 7 kwietnia 2021 12:21

👁 121 (0,18 dziennie)

Prace wysokościowe

Virgo Clemens

Włościańska 19, Kraków (małopolskie)

Prace wysokościowe „Virgo Clemens” Wojciech Kozłowski to firma alpinistyczno-konserwatorska obecna na rynku od 2008 roku. Prowadzi prace na wysokości na terenie Krakowa i okolic, a także podejmuje się różnego typu specjalistycznych robót budowlanych. Zapewnia szeroką gamę usług i dba o najwyższe standardy bezpieczeństw... więcej »

Dodano 30 kwietnia 2021 21:35

👁 140 (0,22 dziennie)

Pielęgnacja i wycinka drzew w miejscach trudno dostępnych

ARBOR-PRO

Malużyn 103, Glinojeck (mazowieckie)

Pielęgnacja i wycinka drzew w miejscach trudno dostępnych... więcej »

Dodano 14 listopada 2017 16:57

👁 898 (0,47 dziennie)

EHC Pogotowie Wysokościowe

EHC Karol Zagajewski

Korbutowej, Kraków (małopolskie)

EHC Pogotowie Wysokościowe Kraków.
Jesteśmy firmą, która świadczy usługi wysokościowe. Zajmujemy się również wynajmem podnośników.
W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści ze znajomością stosowania technik alpinistycznych, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem przekłada się na profesjonalnie wykonaną pracę.
Nasze usługi możemy wykonywać 24h/7dni w tygodniu. Jeśli masz jakieś problemu związane z pracami na wysokości, skontaktuj się z nami, z pewnością znajdziemy rozwiązanie.... więcej »

Dodano 17 listopada 2015 13:23

👁 1979 (0,75 dziennie)

Bujok Firma Usługowa Zrywka Drewna Auto Serwis

Bujok Firma Usługowa Zrywka Drewna Auto Serwis

os. Czupel, Wisła (śląskie)

Bujok to przedsiębiorstwo zajmujące się frezowaniem terenu i serwisem samochodowym. Mamy w ofercie szeroką gamę usług, m.in. transport przyczepą wywrotkową, łupanie drewna, sadzenie drzew i koszenie kosami spalinowymi. Jeśli chodzi o auto serwis, nasi fachowcy sprawnie dokonają wymiany filtrów, czyszczenia klimatyzacji , a także wyważania kół. Siedziba naszej firmy znajduje się w Wiśle na os. Czupel 2, nasz numer telefonu to 664 999 677.... więcej »

Dodano 19 lutego 2013 21:00

👁 2353 (0,65 dziennie)