Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

3 lutego 2011 09:28
👁 1854 (0,42 dziennie)

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ INSTALACJE ELEKTRYCZNE TW PRZEMYSŁOWA \"SIT\"

KONTAKT

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ INSTALACJE ELEKTRYCZNE TW PRZEMYSŁOWA \"SIT\"

Rolna 6
74-200 Pyrzyce, zachodniopomorskie
MAPA
O NAS


Licencjonowana firma funkcjonuje od 2010r na terenie całego kraju, cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Instalujemy bezawaryjny sprzęt, gwarantujemy serwis.


Nasza firma zajmuje się instalacją systemów zabezpieczeń, tv przemysłowej (przewodowo oraz bezprzewodowo) zgodnie z potrzebami klienta. Gwarantujemy profesjonalizm świadczonych usług oraz wysokiej jakości sprzęt, a także serwis. Licencjonowana firma funkcjonuje od 2010r.na terenie całego kraju.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ INSTALACJE ELEKTRYCZNE TW PRZEMYSŁOWA \"SIT\" Pyrzyce
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Montaż anten satelitarnych, naziemnych, prace wysokościowe

FIMOMAR

Sternicza, Bielsko-Biała (śląskie)

Wykonywanie kompleksowych instalacji telewizyjnych:
Montaż i ustawianie anten satelitarnych i naziemnych.
Montaż tunerów DARMOWEJ telewizji naziemnej DVB-T
Prace wysokościowe alpinistyczne i z drabin.
Wykonywanie instalacji telewizji przemysłowej CCTV
Wykonywanie instalacji domofonowych i video domofonowych.
Budowa sieci komputerowych LAN.
Konserwacja i serwisu instalacji telewizji satelitarnej i naziemnej.... więcej »

Dodano 14 stycznia 2012 16:24

👁 2648 (0,66 dziennie)

Monitoring i alarmy

Neo.Net

Warsztatowa, Świdnik (lubelskie)

Neo.Net. działa od 2002 r. w branży IT, systemach ostrzegania i systemach kontroli wykorzystujących sieci internetowe. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Wykonujemy projekty i instalacje w oparciu o nowoczesne i sprawdzone urządzenia. Oferujemy kompleksową informatyzację firm, instalacje CCTV połączone np. z alarmem czy kontrolą dostępu. Zmieniamy monitoring analogowy na cyfrowy.... więcej »

Dodano 16 kwietnia 2013 10:29

👁 1994 (0,56 dziennie)

AGENCJA OCHRONY

IMPET OCHRONA SP. Z O.O.

ZAWISZY CZARNEGO, Lędziny (śląskie)

IMPET OCHRONA sp. z o.o. z siedzibą w Lędzinach to profesjonalna firma , oparta na doświadczenia właściciela firmy Krzysztofa Szkarłat zdobytego podczas ponad dwudziestoletniej pracy w branży ochrony.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz bardzo konkurencyjne ceny.

IMPET OCHRONA SP. z o.o z siedzibą w Lędzinach jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wykonujemy i świadczymy pełen zakres usług ochrony osób i mienia oraz zapewniamy kompleksową obs... więcej »

Dodano 29 czerwca 2015 14:41

👁 2655 (0,96 dziennie)

Autoryzowany Zakład Instalacji Alarmowych

Ars- Alarm Autoryzowany Zakład Instalacji Alarmowych

Władysława Bełzy, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Firma ARS-ALARM Artur Sutkowski z Bydgoszczy zabezpiecza elektronicznie domy, mieszkania i biura oraz montuje systemy alarmowe, systemy bezpieczeństwa i autoalarmy od 1991 roku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.... więcej »

Dodano 2 października 2013 10:37

👁 1537 (0,45 dziennie)

EKO BHP Kursy i Szkolenie

ul. Słoneczna 48, Wrocław (dolnośląskie)

Zajmujemy się kierowaniem szkoleń i kursów BHP. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, ponieważ działamy już od 2003 roku. Przez ten okres udało nam się zdobyć wielką wiedzę oraz bardzo dobre kompetencje. Dzięki temu nasze szkolenia są wygodnym, całościowym rozwiązaniem. Mamy rozmaitą ofertę szkoleń BHP mało tego, posiadamy wymagane certyfikaty jak i szkolenia, które pozwalają nam na prowadzenie zajęć.... więcej »

Dodano 11 maja 2018 10:39

👁 600 (0,35 dziennie)

Firma usługowa DDD - Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja

RATECO Łukasz Matusiak

Zamenhofa, Kutno (łódzkie)

Zakład Specjalistyczny RATECO ma przyjemność zaoferować Państwu usługi w zakresie systemu monitorowanego nadzoru występowania szkodników opartego na założeniach HACCP
Zakład nasz specjalizuje się w zwalczaniu szkodników żywności i sanitarnych. Wprowadzany przez nas system nadzoru szkodników oparty jest na procedurach stosowanych w UE. Działamy wykorzystując preparaty odznaczające się wysoką jakością i skutecznością biologiczną z jednoczesnym zachowaniem norm bezpieczeństwa i pr... więcej »

Dodano 3 czerwca 2014 21:57

👁 2272 (0,72 dziennie)

AGENCJA OCHRONY

IMPET OCHRONA SP. Z O.O.

LĘDZIŃSKA 236, Lędziny (śląskie)

Agencja Ochrony Impet Ochrona sp. z o.o z siedzibą w Lędzinach jest firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży ochrony ,dynamicznie rozwijającą się , stawiająca na nowoczesne technologie i zadowolenie klientów. Impet Ochrona działa na terenie całego kraju i świadczy usługi dla dużych firm , zakładów ,kopalń.... więcej »

Dodano 23 marca 2021 12:55

👁 202 (0,3 dziennie)

Eko-Fig

Generała Sikorskiego 16, Międzychód (wielkopolskie)

Przedsiębiorstwo Eko-Fig z Międzychodu w województwie wielkopolskim oferuje kompleksową obsługę w branży ochrony środowiska. Zajmuje się konsultingiem dla klientów prywatnych lub przedsiębiorstw, które planują rozpocząć działalność ingerującą w stan środowiska naturalnego. Można nam zlecić przeprowadzenie audytów, konsultacje, pomiary, stworzenie dokumentacji oraz kontakt z urzędami i nadzór nad wydawaniem decyzji. Pomagamy otrzymać pozwolenie na gospodarowanie opadami, pozwolenie na emisję pyłó ...... więcej »

Dodano 15 września 2021 12:08

👁 127 (0,25 dziennie)

Premium Wrapps

ul. Węglowa 9/11, Poznań (wielkopolskie)

Tuning auta dotyczy nie tylko silnika czy elementów wyposażenia, ale również tego, co widoczne gołym okiem. Jeśli komuś nie odpowiada kolor karoserii lub marzy o bardziej spersonalizowanym, indywidualnym charakterze nabytego auta, może się zwrócić do specjalistów od oklejania folią. Nowoczesna metoda przynosi bardzo udane efekty – chętnie korzystają z niej rozliczne firmy reprezentujące wszystkie możliwe branże. Premium Wrapps może pomóc praktycznie każdej firmie oraz osobie prywatnej.... więcej »

Dodano 3 marca 2020 08:36

👁 157 (0,15 dziennie)

ASTIM systemy zabezpieczeń dla domu i firmy

ASTIM systemy zabezpieczeń dla domu i firmy

ul. Mieszczańska 5/12, Łódź (łódzkie)

Najdoskonalszej klasy systemy alarmowe, monitoring, alarmy przeciwpożarowe, sieci komputerowe, wideomofony lub systemy oddymiania znajdziesz na Astim.eu. Jesteśmy ekspertami w sferze systemów zabezpieczeń oraz ochrony mienia z przeszło 25-letnim stażem. Usługi, które świadczymy są najwyższej jakości, a przy tym ceny na każdą kieszeń. Potrzebujesz bezpiecznie przetrzymywać swoje pieniądze w domu albo firmie? W Astim możesz zakupić również sejf stanowiący doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżą T ...... więcej »

Dodano 13 stycznia 2019 11:42

👁 311 (0,21 dziennie)