Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Straż Grupa Serwisowa Sp.z.o.o. Sp.k.

Pyzdry

📞 🌐 📧

4 czerwca 2020 13:53
👁 252 (0,26 dziennie)

Firma Straż Grupa Serwisowa Sp.z.o.o. Sp.k. Pyzdry

Straż Grupa Serwisowa Sp.z.o.o. Sp.k.

KONTAKT

Straż Grupa Serwisowa Sp.z.o.o. Sp.k.

Zwierzyniec 2
62-310 Pyzdry, wielkopolskie

NIP: 7891740907

MAPA
O NAS

Straż Grupa Serwisowa Sp.z.o.o. Sp.k. to firma, która działa na terenie Wrocławia od 2002 r. Oferuje ona outsourcing usług BHP. Klienci mogą zlecić wykonanie oceny ryzyka zawodowego wraz z przygotowaniem planu zakładającego wyeliminowanie dotychczasowych błędów oraz przeprowadzenie szkoleń BHP dla stanowisk robotniczych, kadry kierowniczej i pracowników administracyjno-biurowych. Zajęcia prowadzą są przez doświadczonych i komunikatywnych inspektorów.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Straż Grupa Serwisowa Sp.z.o.o. Sp.k. Pyzdry
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Skills4u

Ziemiańska 29, Tychy (śląskie)

Prezentujemy Państwu propozycję firmy Skills4u z siedzibą w Tychach. Świadczymy kompleksowe usługi BHP, a działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2010 roku. Naszą specjalnością jest outsourcing, szkolenia oraz wdrażanie systemów bezpieczeństwa. W pracy przestrzegamy obecnych przepisów i stale śledzimy aktualne wymagania. Zajmujemy się opracowywaniem instrukcji BHP oraz pierwszej pomocy, prowadzeniem rejestrów, oceną warunków pracy, przeglądami sprzętu przeciwpożarowego, prowadzeniem dokumentacj ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2021 14:21

👁 110 (0,2 dziennie)

BHP Kraków, Szkolenia BHP

Alpha BHP Kraków, Szkolenia bhp

Zbrojów, Kraków (małopolskie)

Alpha zajmuje się obsługą w zakresie bhp i ppoż firm. Prowadzimy szkolenia bhp, kursy bhp, szkolenia z pierwszej pomocy, szkolenia ppoż. Kraków to główne miejsce działań bhp, ale możemy pracować na terenie całej Polski. Zakres działań:
Szkolenia wstępne bhp
Szkolenia okresowe bhp
Szkolenia Pierwsza pomoc
Szkolenia ppoż
Szkolenia pierwsza pomoc
Ocena ryzyka zawodowego
Wypadki przy pracy
Plan bioz
Alpha BHP Kraków – Szkolenia bhp Kraków... więcej »

Dodano 6 maja 2012 19:55

👁 3299 (0,84 dziennie)

Usługi i szkolenia BHP

BHP VICTORIA Krzysztof Gromek

Pcim, Pcim, Kraków (małopolskie)

Firma BHP VICTORIA oferuje usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferujemy kompleksową obsługę firm, szkolenia BHP (okresowe i wstępne), postępowania powypadkowe, ocenę ryzyka zawodowego. Świadczymy usługi na terenie Małopolski (Kraków, Myślenice, Mszana Dolna, Wieliczka, Skawina, Dobczyce, Jordanów, Limanowa i inne)... więcej »

Dodano 17 czerwca 2014 12:47

👁 2131 (0,68 dziennie)

Usługi przeciwpożarowe, bhp, szkolenia, transport medyczny, ochrona

STRAŻ GRUPA SERWISOWA MACIEJ BESER

Zwieczyniec 2, Pyzdry (wielkopolskie)

Instalacje pożarowe - opracowujemy dokumentacje, organizujemy szkolenia, wykonujemy oraz zapewniamy obsługę serwisową.

Marka Straż Grupa Serwisowa świadczy usługi 2002 roku. Straż Grupa Serwisowa to eksperci z branży pożarniczej, pracownicy OSP, inspektorzy ochrony przeciwpożarowej oraz sanitariusze medyczni.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. konserwacja hydrantów oraz gaśnic, przegląd klap dymowych, dokumentacja w zakresie PPOŻ, oceny pożarowe, okresowe kursy BHP, kursy pożarnictwa, prywa ...... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2022 10:09

👁 153 (0,51 dziennie)

Szkolenia BHP

ANTIDOTUM Group

Pocztowa, Szczecin (zachodniopomorskie)

Oferujemy usługi szkoleniowe i doradcze z zakresu BHP. Prowadzimy szkolenia ogólne wstępne i okresowe dla każdego rodzaju stanowiska pracy. Piszemy m.in. programy szkoleń stanowiskowych, instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy, oceny ryzyka zawodowego.... więcej »

Dodano 23 listopada 2015 10:04

👁 1044 (0,4 dziennie)

BHP z głową Anna Głowacka

Bartkiewiczówny 94B/7, Toruń (kujawsko-pomorskie)

Oferuje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Wykonuje nadzór bhp w danej placówce oraz szkolenia dla pracowników i pracodawców. W trakcie nadzoru wykonuje wiele zadań, ale najważniejsze z nich to: audyt bhp, ocena ryzyka zawodowego, instrukcja przepisów bhp. Przeprowadzam szkolenia wstępne i okresowe oraz na życzenie organizuje szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie, wejdź na: http://bhpzglowa ...... więcej »

Dodano 24 listopada 2017 14:33

👁 1093 (0,58 dziennie)

Sklep BHP – alleBHP.pl

Cicha 5a/24, Nowa Sól (lubuskie)

Przedsiębiorstwo alleBHP specjalizuje się w sprzedaży produktów z zakresu BHP i PPOŻ. W skład oferty firmy wchodzą m.in. znaki i instrukcje bhp oraz dokumenty HACCP. Posiadamy profesjonalne intrukcje przeciwpożarowe a także oceny ryzyka zawodowego. W naszym sklepie znajdziesz także apteczki pierwszej pomocy, gaśnice, tablice itp. Aktualna oferta firmy alleBHP znajduje się na stronie allebhp.pl... więcej »

Dodano 13 lutego 2020 10:02

👁 352 (0,32 dziennie)

4Optima sp. z o.o. - Usługi BHP 24

4Optima sp. z o.o.

Tadeusza Borowskiego 2, Warszawa (mazowieckie)

Usługi BHP24 to firma gwarantująca najwyższej jakości szkolenia bhp w Warszawie. W swojej ofercie posiadają szkolenia wstępne bhp w formie stacjonarnej, a także szkolenia bhp online. Firma zajmuje się także profesjonalnymi szkoleniami okresowymi bhp dla wszystkich grup pracowników. Kolejną usługą jest obsługa bhp, zajmująca się oceną ryzyka zawodowego czy postępowaniem powypadkowym.... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2022 08:56

👁 89

DB BHP Usługi BHP i P.POŻ

Skrzypczyka 1, Tarnowskie Góry (śląskie)

DB BHP to firma szkoleniowo-doradcza w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasze wysokie kwalifikacje potwierdzają posiadane uprawnienia do wykonywania zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz inspektora ochrony przeciwpożarowej. W zakresie obsługi BHP podejmujemy współpracę z firmami na zasadach outsourcingu. Nasza firma organizuje i prowadzi szkolenia z zakresu BHP i ppoż. dla wszystkich grup zawodowych oraz szkolenia z udzielania pierwszej pomocy prz ...... więcej »

Dodano 5 marca 2021 12:33

👁 120 (0,17 dziennie)