Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

EL-BOL

EL-BOL

Rejowiec

📞 🌐 📧

24 stycznia 2019 13:09
👁 523 (0,31 dziennie)

Firma EL-BOL Rejowiec

EL-BOL

KONTAKT
MAPA
O NAS

Nasza najważniejsza specjalizacja to montaż instalacji elektrycznych w nowych budynkach na terenie Lublina, czy Warszawy. Modernizujemy również instalacje elektryczne w przemyśle. Realizujemy pomiary okresowe, czy poawaryjne zgodnie z najwyższymi standardami określonymi w prawie budowlanym. Dochodzi do tego pomiar natężenia oświetlenia. Przy większych zamówieniach zapewniamy konkurencyjny system rabatowy (od 100 punktów instalacji).

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.237.31.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
EL-BOL Rejowiec
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

I-Spark Sp. z o.o.

Głuchów 58, Głuchów, Pogorzela (wielkopolskie)

Firma I-SPARK specjalizuje się od wielu lat w kompleksowych usługach elektrycznych i elektroenergetycznych. Współpracujemy z firmami, instytucjami i osobami prywatnymi. Zakładamy instalacje w domach, budynkach wielorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej, w biurach i halach przemysłowych. Wszystkie instalacje elektryczne zrealizowane przez I-SPARK są zgodne z przepisami Unii Europejskiej. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o montaż paneli fotowoltaicznych, rekuperacji, czyli energooszczędnych sys ...... więcej »

Dodano 21 października 2021 08:40
Aktualizacja 21 października 2021 08:44

👁 145 (0,21 dziennie)

ELKO INSTALACJE ELEKTRYCZNE

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

os. Jagiellońskie, Kórnik (wielkopolskie)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą swoje usługi na polskim rynku elektroinstalatorskim od 2009 roku. Podejmujemy się kompleksowego montażu, napraw oraz serwisu instalacji elektrycznych i teletechnicznych zarówno na posesjach prywatnych jak i w obiektach przemysłowo-handlowych. Celem naszej firmy jest oferowanie wysokiej jakości kompleksowych usług z zakresu szereokopojętego elektroinstalatorstwa. Staramy się zawsze oferować najnowsze rozwiązania dobierane odpowiednio do potrze ...... więcej »

Dodano 28 marca 2013 09:04

👁 2396 (0,63 dziennie)

Instalacje Elektryczne Kontakt

Instalacje Elektryczne

Miła 11, Łaziska Górne (śląskie)

Oferujemy szeroką gamę usług elektrycznych.
- Nowe instalacje (projektowanie, dostosowanie instalacji do potrzeb klienta, prowadzenie budowy z zakresu elektryki)
- Modernizacje starych instalacji elektrycznych
- Usługi pomiarowe
- Wiele innych... więcej »

Dodano 28 września 2021 10:38

👁 165 (0,23 dziennie)

Electromar

Electromar - Pogotowie elektryczne

Powstańców Śląskich, Wrocław (dolnośląskie)

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE 24 H - CAŁY WROCŁAW I OKOLICE - NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE. - ELEKTRYK WROCŁAW CAŁĄ DOBĘ

Firma Electromar świadczy kompleksowe usługi w zakresie naprawy , modernizacji oraz instalacji urządzeń elektrycznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dla nas nie jest istotna pora dnia pogoda czy też przeszkody jak korki w mieście lub ból głowy. Zawsze jesteśmy zwarci i gotowi żeby nieś pomoc w nagłych wypadkach. Działamy w pełni profesjonalnie ...... więcej »

Dodano 27 marca 2015 14:33

👁 2046 (0,66 dziennie)

Elektroinstalacje Marcin Molski

Warszawa

Pożarowa 3a / m24, Warszawa (mazowieckie)

Nazywam się Marcin Molski i jestem właścicielem firmy elektrycznej z Warszawy. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi na terenie miasta oraz jego okolic. Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty, uprawniające nas do wykonywania tego zawodu. Wykonujemy zarówno proste zlecenia, typu usuwanie awarii, ale także i bardziej skomplikowanych prac, typu montaż instalacji.
... więcej »

Dodano 21 maja 2023 09:44

👁 33

ELEKTRO-KOMPLEKS Zakład Robót Elektrycznych Zdzisław Sempik

Elektryk

ul. Gajowicka, Wrocław (dolnośląskie)

ELEKTRO-KOMPLEKS Zakład Robót Elektrycznych Zdzisław Sempik specjalizuje się w świadczeniu usług elektrycznych. Firma z siedzibą we Wrocławiu proponuje kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych siły i światła. Wykonujemy przeglądy okresowe instalacji i urządzeń elektrycznych, instalacje odgromowe i uziemiające, roboty kablowe i wiele innych usług. Każde zlecenie realizowane jest przez zespół doświadczonych elektryków, którzy wciąż podwyższają swoje kwalifikacje zawodowe. Dysponujemy wysok ...... więcej »

Dodano 11 grudnia 2012 09:24

👁 2165 (0,55 dziennie)

El-Lux Instalacje Elektryczne

Tęczowa 57/103, Wrocław (dolnośląskie)

Firma „EL-LUX” specjalizuje się w realizacjach instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Nasza pełna oferta zawiera szereg możliwości: wykonanie instalacji elektrycznych w nowych budynkach, wymiana instalacji elektrycznej w domach już zamieszkałych, montaż instalacji oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, produkcja rozdzielnic elektrycznych, modernizacja tablic elektrycznych, wykonanie instalacji alarmowych i monitoringu, montaż domofonów i video-domofonów, pomiary instalacji elektrycznych ...... więcej »

Dodano 22 grudnia 2021 14:07
Aktualizacja 5 stycznia 2022 13:22

👁 93

EUROSYSTEMS

Instalacje teletechniczne

ul. Kijowska 1/9, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Firma EUROSYSTEMS z Bydgoszczy oferuje profesjonalne instalacje teletechniczne i elektryczne. W ofercie znajdują się również systemy alarmowe oraz montaż klimatyzacji.... więcej »

Dodano 16 grudnia 2020 09:47

👁 93

Ar-Raf Instalacje Elektryczne Rafał Kadzimierz

Dunikowskiego 5a lok. 8, Ruda Śląska (śląskie)

AR-RAF to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w zakresie montażu instalacji elektrycznych. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów z dużą wiedzą i doświadczeniem w zakresie instalacji elektrycznych, serwisowania czy pomiarów. Oferta przedsiębiorstwa AR-RAF obejmuje bogaty wachlarz usług od montażu instalacji elektrycznych do usług serwisowych maszyn i narzędzi. Proponujemy instalacje elektryczne, prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, montaż i uruchomienie rozdzielnic elektr ...... więcej »

Dodano 29 września 2021 10:45

👁 162 (0,22 dziennie)

Forbud-2 Mirosław Fornalik

Krzyszkowice 300, Krzyszkowice, Kraków (małopolskie)

Jeżeli poszukujesz rzetelnego elektryka posiadającego niezbędną wiedzę, uprawnienia a także bogate doświadczenie, koniecznie sprawdź ofertę firmy Forbud-2. Na swoim koncie posiadamy setki wykonanych instalacji elektrycznych, odgromowych i innych. Nasze instalacje cechują się bezpieczeństwem oraz nowoczesnością. Rzetelność naszych działań potwierdzają liczne referencje od Klientów oraz certyfikaty. Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu!... więcej »

Dodano 16 lutego 2019 11:20

👁 250 (0,15 dziennie)