Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

7 października 2020 16:07
👁 503 (0,41 dziennie)

Hodowla Psów Rasowych Maxibull

Hodowla Psów Rasowych

KONTAKT

Hodowla Psów Rasowych Maxibull

Hodowla Psów Rasowych

Moraczewo 67
64-130 Rydzyna, wielkopolskie
MAPA
O NAS

Hodowla Psów Rasowych Maxibul zajmuje się hodowlą psów przede wszystkim obronnych. Wychowujemy szczeniaki ras: amstaff, doberman, rottweiler i american bully. Nasza opieka również dotyczy szczepień i innych dodatkowych wymogów.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 44.200.77.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Hodowla Psów Rasowych Maxibull Rydzyna
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

EmPATIO - poradnia psychologiczna

Szybowcowa 50/28, Wrocław (dolnośląskie)

Specjalistyczne usługi w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii i terapii związanej z seksualnością to oferta Poradni EmPatio, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Z pomocy naszych psychologów skorzystać możesz w dwóch lokalizacjach przy ul. Szybowcowej 10/3 oraz przy al. Architektów 50/28. Nie mieszkasz we Wrocławiu lub masz problemy w dotarciu do wskazanych lokalizacji? Żaden problem - możesz skorzystać z oferty konsultacji online lub wizyty domowej.... więcej »

Dodano 12 stycznia 2022 04:23

👁 110 (0,14 dziennie)

„Moje miejsce” praktyka psychologiczna Katarzyna Jankiewicz

Moc Myśli

Rembielińska 19, Warszawa (mazowieckie)

Każdy z nas może czasem przeżywać trudności życiowe. Wypalenie zawodowe, nadmierny stres czy też cierpienie związane z utratą ukochanej osoby, to problemy z jakimi najlepiej zwrócić się do specjalisty. Moc Myśli to gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny w Warszawie oferujący pomoc dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Obszar działania gabinetu to między innymi: trudności w relacjach, zaburzenia lękowe, cierpienie wynikające ze straty albo zmiany życiowej, problemy ze stresem. W ramach u ...... więcej »

Dodano 20 marca 2023 15:24

👁 108 (0,32 dziennie)

Gabinety Szansa - dobry psychiatra Kraków

ul. Kielecka 28/3, Kraków (małopolskie)

Zespół gabinetów psychiatryczno-psychologicznych "Szansa" w Krakowie prowadzi rozległy procedur i porad z dziedziny psychoterapii, psychiatrii i psychologii.
W ramach konsultacji psychiatrycznych pomoc dotyczy nie tylko leczenia chorób psychicznych, lecz również zaburzeń snu i nastroju, lęków i dolegliwości psychosomatycznych. Konsultacje często połączone są z terapią farmakologiczną przy użyciu środków psychotropowych, skierowanych na centralny układ nerwowy.... więcej »

Dodano 22 maja 2018 08:24

👁 447 (0,21 dziennie)

Centrum Pomocy Psychologicznej w Labiryncie Beata Załucka-Gosk

Psycholog

Konwaliowa, Gdynia (pomorskie)

Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, zarówno z klientami indywidualnymi jak i z parami, małżeństwami i rodzinami.

- przemoc w rodzinie

- towarzyszenie w kryzysie

- problemy rodzinne

- sytuacje traumatyczne

- kłopoty z partnerem

- terapia par

- genogram

- samotność

- problemy wieku dojrzewania... więcej »

Dodano 22 września 2013 04:37

👁 1979 (0,52 dziennie)

Artystyczna Stylizacja Paznokci - Anita Maria Wołczyk

Studio Stylizacji Paznokci

Kościuszki, Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

Artystyczna Stylizacja Paznokci, profesjonalna obsługa, 10 letnie doświadczenie w branży, makijaż, manicure, pedicure, tipsy,... więcej »

Dodano 13 stycznia 2013 19:09

👁 2453 (0,6 dziennie)

LPS.pl

lps.pl

Katowicka, Warszawa (mazowieckie)

LPS.PL oferuje pakiet specjalistycznych porad psychologicznych. Funkcjonujemy na wielu etapach i oferujemy kompleksowe spotkania dla osób potrzebujących wparcia, ale i dla studentów kierunków psychologicznych. Nasz team to kompetentni specjaliści z dużą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem: (022) 617-61-64 i do korzystania wszystkich naszych usług.... więcej »

Dodano 17 stycznia 2013 21:23

👁 1576 (0,39 dziennie)

Leczenie depresji - Psycholog Kraków Śródmieście | Gabinety Szansa

Psycholog

Kielecka 28/3, Kraków (małopolskie)

Gabinety Szansa - to zespół doświadczonych psychologów z wieloletnim doświadczeniem i z wieloma sukcesami na koncie.... więcej »

Dodano 28 marca 2019 12:42

👁 349 (0,19 dziennie)

WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU - NATIONAL LOUIS UNIVERSITY z siedzibą w Nowym Sączu

Zielona 27, Nowy Sącz (małopolskie)

Nawet jeśli ktoś ukończył studia i wszedł na rynek pracy, istnieje wiele powodów, aby kontynuować naukę. Dzisiejsi profesjonaliści są nieustannie bombardowani nowymi technologiami, technikami i sposobami myślenia. Żaden przemysł nie jest odporny na zmiany. Zaskakujące jest, że wielu pracodawców i pracowników nie korzysta z możliwości edukacyjnych - decyzji, które mogą być dość szkodliwe dla kariery i rozwoju firmy. Jeśli interesują cię takie opcje jak psychologia, informatyka, zarządzanie, zapra ...... więcej »

Dodano 19 lutego 2022 11:01

👁 94

MEDAN Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej

Wrocławska 38, Jarocin (wielkopolskie)

Przychodnia MEDAN mieści się w Jarocinie w województwie wielkopolskim. W placówce można skorzystać z konsultacji medycznych z lekarzami wielu specjalności. Przyjmuje tu lekarz medycyny pracy, neurolog, okulista, laryngolog, a także psycholog. Wykonywane są badania dla kierowców, które obejmują ogólną poradę, badanie wzroku, testy neurologiczne, laryngologiczne, a także badanie EKG czy inne badania pomocnicze. Przychodnia gwarantuje krótkie terminy wizyt, miłą obsługę i wysoką jakość usług. Zespó ...... więcej »

Dodano 26 października 2021 18:41

👁 156 (0,18 dziennie)

Instytut Wspierania Rozwoju

Żwirki i Wigury 31/2, Kraków (małopolskie)

Jesteśmy zespołem doświadczonych psychologów, terapeutów i coachów z Krakowa, którzy połączyli swoje siły, aby zapewnić kompleksowe wsparcie osobom potrzebującym. Oferujemy konsultacje psychologiczne, psychoterapię, coaching i warsztaty rozwojowe w Krakowie i online. Prowadzimy szkolenia psychoedukacyjne dla firm i szkół z zakresu inteligencji emocjonalnej, komunikacji, zdrowia psychicznego i samoakceptacji. Jeśli szukasz psychologa, terapeuty, coacha lub chcesz wziąć udział w warsztatach rozwoj ...... więcej »

Dodano 22 lipca 2023 14:13

👁 26