Dodaj firmę Zaloguj się

10 października 2012 13:21
👁 2890 (0,68 dziennie)

WASCO Dariusz Wasylew

KONTAKT

WASCO Dariusz Wasylew

WASCO Dariusz Wasylew

Stary Kraków/Kanin k. Sławna
76100 Sławno, zachodniopomorskie

NIP: 6731124228

MAPA
O NAS

Nasza oferta zawiera między innymi tworzenie projektów domów mieszkalnych, jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, budynków przemysłowych i magazynów. Zajmujemy się także całą konieczną dokumentacją, montażem, po oddanie budynku do użytku. Wnętrze jest polakierowane, dlatego po zakończonych pracach można się wprowadzać. Nasze długoletnie doświadczenie i praktyka pozwala nam realizować indywidualne projekty klientów.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 100.28.2.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
WASCO Dariusz Wasylew Sławno
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

POLDOM

Św. Jacka Odrowąża 15, Warszawa (mazowieckie)

POLDOM - Twój partner w budowie nowoczesnych, energooszczędnych domów!

Jesteśmy wiodącym wykonawcą nowoczesnych domów energooszczędnych, a naszą główną specjalizacją jest budowa domów. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne rozmiary domów oraz poziomy skomplikowania, co może zainspirować Cię w wyborze projektu. Zbudujemy dom oparty o projekt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nasz priorytet to wykorzystanie najnowszych technologii i innowacyjnych materiałów, które pozwalają nam twor ...... więcej »

Dodano 23 października 2023 11:41

👁 37

Poldrewex Agnieszka & Darek Dariusz Krzyżanowicz

Mchówek 1a, Mchówek, Izbica Kujawska (kujawsko-pomorskie)

Tartak POLDREWEX ma w ofercie wysokiej jakości drewno budowlane. Zajmujemy się produkcją więźby dachowej, tarcicy iglastej, palet, sztachet itd. Nasze produkty znajdują nabywców w kraju i poza jego granicami. Obsługujemy zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. W ramach świadczonych usług wykonujemy rozmaite prace budowlane. Korzystamy z najnowszych technologii. Zapewniamy znakomitą jakość produktów i usług przy utrzymaniu wyjątkowo korzystnych cen.... więcej »

Dodano 15 stycznia 2013 08:32

👁 2560 (0,61 dziennie)

GRUPA BIO 3 Laboratorium Bioarchitektury

Bema, Gdynia (pomorskie)

Polecany portal internetowy został założony, by omówić interesującą propozycję Laboratorium Bioarchitektury Grupa Bio3. Polem funkcjonowania usytuowanej w Gdyni firmy jest szeroko rozumiane projektowanie architektoniczne. Zakres cechujących się wszechstronnością usług mieści sporządzanie planów domów z drewna. Zespół doświadczonych architektów gwarantuje nie tylko projekty budowlane lub przetargowe, lecz także świadectwa charakterystyki energetycznej nieruchomości.... więcej »

Dodano 30 października 2012 08:20

👁 2063 (0,49 dziennie)

ITS Sp. z o.o.

Chocimska 11, Białogard (zachodniopomorskie)

Przedsiębiorstwo ITS od 1994 roku zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem domów drewnianych. Budynki powstają z gotowych prefabrykatów, co sprawia, że ich stawianie jest szybkie oraz bezproblemowe. W ofercie znaleźć można domy szkieletowe, pasywne, modułowe, letniskowe, a także więźby dachowe. Stosowana technologia jest niezawodna i doceniana na całym świecie. Przedsiębiorstwo wykonuje zlecenia na obszarze województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i wielu innych miejs ...... więcej »

Dodano 15 października 2021 08:37
Aktualizacja 28 grudnia 2021 13:21

👁 303 (0,31 dziennie)

MG Domy Sp. z o. o.

Uczniowska 13, Warszawa (mazowieckie)

Wysokiej jakości drewno konstrukcyjne można kupić bezpośrednio na stronie internetowej naszej firmy. Z przyjemnością oferujemy niedrogie i korzystne warunki zakupu towarów takich jak wiązary dachowe, dźwigar oraz inne elementy więźby dachowej. Możesz wybrać dla siebie atrakcyjny produkt, wysokiej jakości w dowolnej ilości. Sprzedajemy nasze produkty w konkurencyjnych cenach, które są dostępne dla każdego. Zwracając się do nas, gwarantujemy idealne warunki obsługi i materiały wysokiej jakości do ...... więcej »

Dodano 16 maja 2020 13:31

👁 209 (0,14 dziennie)

Grupa Brawo sp. z o.o.

Czereśniowa 1, Stawiguda, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

W Grupie Bravo działamy z pasją i werwą, nie bojąc się żadnych wyzwań. Jesteśmy młodymi, ambitnymi ludźmi, którzy specjalizują się w budowie domów energooszczędnych i pasywnych. Nasze projekty są dowodem na to, że pomysłowość i chęć do działania mogą przynieść niezwykłe efekty.
Nie czekaj i przekonaj się sam, co jeszcze do zaproponowania klientom ma Grupa Brawo!... więcej »

Dodano 5 czerwca 2023 02:25

👁 59

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

Budujemy domy energooszczędne

Truskawkowa 3, Poznań (wielkopolskie)

Budujemy Energooszczędne Domy Jednorodzinne.
Nasz zespół doświadczonych fachowców wybuduje Twój wymarzony dom - od przygotowania projektu po przekazanie kluczy. Specjalizujemy się budownictwie energooszczędnym, które jest znakomitą inwestycją w przyszłe wydatki i ochronę środowiska.... więcej »

Dodano 19 maja 2020 15:24

👁 268 (0,18 dziennie)

Pherenika Sp. z o.o.

Nowoczesne domy prefabrykowane

Legnicka, Wrocław (dolnośląskie)

Pherenika Sp. z o.o. prefabrykowane domy szkieletowe. Firma realizuje zarówno pojedyncze domy jednorodzinne jak i domy szeregowe, osiedla mieszkaniowe czy domki letniskowe. W naszej ofercie znajdują się doskonałej jakości energooszczędne domy prefabrykowane, budowane w technologii niezwykle popularnej w krajach Europy Zachodniej. Pherenika kładzie szczególny nacisk na najwyższą jakość sprzedawanych produktów i usług.... więcej »

Dodano 18 czerwca 2015 10:19

👁 2252 (0,69 dziennie)

Kasmo Sp. z o.o. - Wiązary dachowe

Jana Kilińskiego 33, Pabianice (łódzkie)

Grupa KASMO zajmuje się kompleksową budową projektowaniem i produkcją prefabrykowanych wiązarów dachowych... więcej »

Dodano 29 listopada 2020 13:14

👁 282 (0,22 dziennie)

Wychowanek Sp. z o.o.

Producent wiązarów dachowych, kratowych belek stropowych oraz drewnianych ścian szczytowych.

ul. Świdnicka 4, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

Spółka Wychowanek Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem prefabrykowanych elementów więźby dachowej, tzw. wiązarów dachowych. W ofercie spółki znajdują się zarówno wiązary przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego, jak i te przeznaczone dla budownictwa przemysłowego i rolniczego. Poza wiązarami kratowymi spółka produkuje także belki stropowe Posi-Joist oraz elementy do wznoszenia ścian szczytowych. Spółka gwarantuje transport zamówionych elementów i ich profesjonalny montaż.... więcej »

Dodano 23 stycznia 2020 18:49

👁 397 (0,25 dziennie)