Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

Przystanek Prawnik Kompleksowa Obsługa Prawna Sp. z o.o.

Siedlce

📞 🌐 📧

24 kwietnia 2023 08:13
👁 77

Firma Przystanek Prawnik Kompleksowa Obsługa Prawna Sp. z o.o. Siedlce

Przystanek Prawnik Kompleksowa Obsługa Prawna Sp. z o.o.

KONTAKT

Przystanek Prawnik Kompleksowa Obsługa Prawna Sp. z o.o.

Kazimierzowska 122
08-110 Siedlce, mazowieckie

NIP: 8212674463

MAPA
O NAS

Przystanek Prawnik Sp. z o.o. to kancelaria reprezentująca zupełnie nowe podejście do obsługi prawnej. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorców, partnerów biznesowych jak i środowiska prawniczego. Wyznaczmy nowe standardy pracy na rynku gospodarczym naszego regionu i całego kraju! Mierzymy wysoko. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie znajdując najbardziej optymalne rozwiązania dla Klientów.

Nasze usługi:

· prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe

· upadłość konsumencka

· wywiad gospodarczy

· odzyskiwanie odszkodowań

· odzyskiwanie nienależnie pobranych opłat bankowych

· windykacja należności

· prawo rodzinne

· prawo spadkowe

· prawo karne

· porady prawne on-line

· porady prawne z dojazdem do klienta

· biuro pisania podań i wszelkich pism

· usługa wynajmu biura wirtualnego

· doradztwo podatkowe

· kredyty walutowe

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Dodano 12 maja 2023 10:46 z IP 70.34.255.***

Andrzej

Profesjonalizm na wysokim poziomie, niesamowici ludzie z indywidualnym podejściem do klienta :)! 10/10!!

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 70.34.255.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Przystanek Prawnik Kompleksowa Obsługa Prawna Sp. z o.o. Siedlce
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

SJ Legal

Ignacego Paderewskiego 12, Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Oferujemy kompleksową pomoc prawną zarówno w przypadku indywidualnych kryzysów, jak i w obszarze prawnego wsparcia projektów i zadań. Nasze usługi obejmują również stałe doradztwo prawne.
Jesteśmy zaangażowani i kompetentni, co zapewnia dostosowanie formy i zakresu naszej pomocy prawnej do konkretnych potrzeb naszych klientów.
Przykładamy dużą wagę do dotrzymywania ustalonych terminów. Utrzymujemy regularny kontakt z naszymi klientami, regularnie informując ich o postępie powierzonych nam spraw ...... więcej »

Dodano 1 czerwca 2023 09:13

👁 5

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kruk

ul. Zwycięstwa 140 lok. 231, Koszalin (zachodniopomorskie)

Serdecznie witam wszystkie wszystkie odwiedzające osoby na stronie mojej kancelarii prawnej. W oparciu o ogromne doświadczenie, skutecznie oferuję swoją pomoc i zyskałem sobie pełne zaufanie bardzo dużej grupy klientów na lokalnym rynku. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej witryny internetowej oraz do dokładnego przyjrzenia się szczegółom, jeśli chodzi o wsparcie, które proponuję. Ze swojej strony zapewniam, że decyzja o współpracy okaże się naprawdę bardzo korzystna. W razie pytań, zachęc ...... więcej »

Dodano 11 kwietnia 2017 16:03

👁 839 (0,37 dziennie)

MIKULSKI & WSPÓLNICY S.K.

Mikulski.krakow.pl

ul. Kielecka 19, Kraków (małopolskie)

Kancelaria radców prawnych Mikulski & Wspólnicy zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, którym potrzebna jest fachowa pomoc prawna. U nas znajdziecie najlepszych profesjonalistów, którzy do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny. Nasza wiedza i doświadczenie poświadczona jest przez LEGAL 500 EMEA oraz Chambers EUROPE. Nasza kancelaria prawna proponuje współpracę jednorazową, jak i jesteśmy w stanie nawiązać z Wami współpracę dłuższą. Proponujemy Wam wsparcie w zakresie takich spr... więcej »

Dodano 25 listopada 2020 13:19

👁 14499 (15,66 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Marta Trela

Planty 16a, Kielce (świętokrzyskie)

Kancelaria adwokata Marty Treli gwarantuje fachową obsługę prawną z różnych dziedzin prawa. Zakres terytorialny działań kancelarii obejmuje przede wszystkim Kielce i okolice. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do podmiotów gospodarczych.... więcej »

Dodano 29 października 2012 11:09

👁 2008 (0,52 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Joanna Jakubowska-Zawada

Lwowska 55, Krzeszowice (małopolskie)

Zajmujemy się w Kancelarii Adwokackiej Joanny Jakubowskiej Zawada w obsługiwaniu klientów firmowych. Realizujemy usługi prawne w szerokim zakresie dziedzin prawa związanych ze spółkami prawa handlowego. Zapewniamy naszym klientom firmowym elastyczne warunki współpracy oraz indywidualne dopasowanie poszczególnych usług prawnych do potrzeb naszych klientów.... więcej »

Dodano 15 listopada 2019 08:16

👁 240 (0,18 dziennie)

amf-biuro-prawne.pl

Warszawska 100, Warszawa (mazowieckie)

Świadczymy pomoc prawną z zakresu prawa upadłościowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu skutecznie pomagamy naszym Klientom częściowo lub nawet w całości umorzyć zobowiązania. Jeżeli zmagasz się więc z długami, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Zapewniamy wszechstronną pomoc w oddłużeniu. Pomagamy przygotować odpowiednie dokumenty, złożyć wnioski, reprezentujemy Klienta podczas sprawy oraz monitorujemy na bieżąco całą sytuację.... więcej »

Dodano 23 grudnia 2020 12:59

👁 114 (0,13 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Hećman

Kancelaria adwokacka

Leszno, Warszawa (mazowieckie)

Podstawowym celem reklamowanego portalu internetowego jest zaprezentowanie profilu działalności stołecznej Kancelarii Adwokackiej, prowadzonej przez Marcina Hećmana. Obszar jej funkcjonowania łączy się z różnymi dyscyplinami prawa. Specjalizacją prawnika jest chociażby prawo karne, administracyjne, karnoskarbowe. W zakresie prawa spadkowego Hećman gwarantuje pomoc w podziale spadku, a ponadto w sprawdzaniu odpowiedzialności za długi.... więcej »

Dodano 21 listopada 2012 09:33

👁 1911 (0,5 dziennie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Milena Nowicka

1 Maja 58R, Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Naszym celem i priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości świadczonej przez nas pomocy prawnej. Tę jakość gwarantuje zespół doświadczonych prawników. Ta strona pozwoli Państwu zapoznać się z zakresem oferowanych przez nas usług i mamy nadzieję, że przekona Państwa do powierzenia nam odpowiedzialnego zadania reprezentowania Państwa interesów. Naszym atutem jest zdecydowanie elastyczność i błyskawiczne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów. Nasza firma stara się zrozumieć potrzeby każdeg ...... więcej »

Dodano 11 lipca 2022 11:07

👁 89

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Binkiewicz

Powstańców Warszawy13, Otwock (mazowieckie)

Kancelaria świadczy usługi zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. W ramach obsługi świadczymy pomoc prawną począwszy od jednorazowych porad prawnych, aż po kompleksowe prowadzenie sprawy aż do prawomocnego zakończenia sprawy.
W ramach kancelarii prowadzimy sprawy o:
• dochodzenie od ubezpieczycieli roszczeń powstałych w wyniku wypadku lub kolizji komunikacyjnej na podstawie polisy OC i AC;
• rozwód, separację;
• alimenty;
• władza rodzicielska;
• zasiedzenie;
• zniesi ...... więcej »

Dodano 29 sierpnia 2022 10:22
Aktualizacja 30 sierpnia 2022 08:52

👁 81

Adwokat Szczytno – Adrianna Banet

Kancelaria Adwokacka

8171792360, Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Jeżeli szukasz adwokata, który zna się na rzeczy i profesjonalnie pojedzie do Twojej sprawy - doskonale trafiłeś. Reprezentujemy klientów w postępowaniu zarówno przygotowawczym, jak i sądowym, a także przygotowujemy pisma procesowe i niezbędne dokumenty. Możesz również skorzystać z porad prawnych. Działamy w branży bardzo długo, dzięki czemu możesz mieć pewność odpowiednio poprowadzonego postępowania. Prawnicy, którzy mają odpowiednie wykształcenie oraz merytoryczną wiedzę skutecznie pomogą w w ...... więcej »

Dodano 16 sierpnia 2021 18:21

👁 136 (0,21 dziennie)