Dodaj firmę Zaloguj się Zarejestruj

 

POL-BUS

Usługi Transportowe Usługi Księgowe Anna Waligórska

Siemiatycze

📞 🌐 📧

30 września 2019 09:47
👁 302 (0,19 dziennie)

Firma Usługi Transportowe Usługi Księgowe Anna Waligórska Siemiatycze

Usługi Transportowe Usługi Księgowe Anna Waligórska

POL-BUS

KONTAKT

Usługi Transportowe Usługi Księgowe Anna Waligórska

POL-BUS

Miejscowość Stasin 16a
21-030 Siemiatycze, podlaskie
MAPA
O NAS

Nasza firma zajmuje się przewozem osobowym w Polsce i Niemczech. Naszym klientom oferujemy bezpieczne podróże na trasie Lublin-Monachium. Zapewniamy: spokojną podróż z doświadczonym kierowcą i relaksującą muzykę. Zamówiony kurs rozpoczniemy w dogodnej, wskazanej przez klienta lokalizacji. Oferujemy przewóz rzeczy i paczek. Chętnie podejmiemy się zamówień o charakterze specjalnym, obsługujemy przejazdy indywidualne, grupowe oraz zorganizowane.

OPINIE / KOMENTARZE / PYTANIA

Opinie posortowane są w kolejności dodawania od najstarszych do najnowszych.

Brak opinii. Dodaj pierwszą.

DODAJ OPINIĘ / KOMENTARZ / PYTANIE

Twoje IP: 3.239.76.***

Przedstaw się*

Wpisz opinię / komentarz / pytanie*

Antybot

Wpisz tu słowo "łódź"*

KATEGORIE / BRANŻE
KATALOG FIRM
Firma
Usługi Transportowe Usługi Księgowe Anna Waligórska Siemiatycze
promowana jest w bezpłatnym katalogu firm https://firmy77.pl/
Masz firmę?
Dodaj swoją firmę do katalogu - za darmo i bez rejestracji! W minutę!
PODOBNE FIRMY

Redabus

busy do niemiec pomorskie

Topolowa, Reda (pomorskie)

Busy do Niemiec, Belgii i Holandii wyjeżdżają z Redy w Środy oraz Soboty, natomiast przewozy z powrotem organizowane są w Czwartki i Niedziele. Obsługujemy województwa: pomorskie i zachodnio - pomorskie.... więcej »

Dodano 30 września 2014 19:51

👁 1729 (0,5 dziennie)

Międzynarodowy Przewóz Osób INTER-BUS Artur Szwed

Przewóz osób

Różana, Lublin (lubelskie)

Firma Inter-Bus specjalizuje się w międzynarodowym przewozie osób. Realizujemy usługi na trasie Polska - Niemcy. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy dbają o komfort i bezpieczeństwo pasażerów. Poza przewozem osób i grup, zajmujemy się obsługą transportową wycieczek integracyjnych oraz pielgrzymek. Zakres proponowanych usług obejmuje też sprowadzanie samochodów. Dysponujemy wysokiej klasy busami Mercedes-Benz Sprinter. Posiadamy dokumenty potwierdzające nasze umiejętności.... więcej »

Dodano 19 grudnia 2012 11:27

👁 4035 (0,99 dziennie)

AR-SPEED Busy do Holandii, Belgii, Niemiec

ul. Przemysłowa 10, Werbkowice, Hrubieszów (lubelskie)

AR-Speed - oto firma transportowa, jaka skupia się na przewozach osób z Polski na zachód Europy (Belgia oraz Holandia). Prestiżowe, dobrze wyekwipowane, pożyteczne oraz bezpieczne busy to jest to, czego poszukujesz? Toteż zdecyduj się na doświadczenie oraz punktualność specjalistów z AR-Speed, którzy często organizują przejazdy z Polski do Belgii i Holandii, dowożąc pasażerów pod wskazane adresy - wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa i atrakcyjności propozycji a również zapewniając maksimum kom ...... więcej »

Dodano 10 lutego 2022 06:02

👁 157 (0,21 dziennie)

Przewóz osób do Niemiec, transport do Holandii

Stanisława Bodycha, 120, Warszawa (mazowieckie)

Przewóz osób do Niemiec, transport do Holandii. Przewóz osób z Wrocławia i Warszawy busami do Holandii i Niemiec - busy z Wrocławia i Warszawy do Niemiec i Holandii. Zapraszamy do skorzystania z usług. Więcej o przewozie osób do Niemiec i
Holandii z całej Poslki m.in. Warszawy i Wrocławia: http://www.wojnowski-trans.pl i pod numerem: +48 724-565-429... więcej »

Dodano 5 października 2016 09:12
Aktualizacja 5 października 2016 09:14

👁 1883 (0,7 dziennie)

Flotea

Zamkowa 123, Cieszyn (śląskie)

Flotea - szybka i niezawodna wyszukiwarka międzynarodowych połączeń... więcej »

Dodano 14 lipca 2018 16:42

👁 717 (0,35 dziennie)

Busem do Niemiec

Przewóz autobusowy

Stefanii Pawlak 20, cała Polska, Łęczna (lubelskie)

Jak powiedział niegdyś Mark Twain "Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj." Wybierz się z nami w podróż do Niemiec. Zawieziemy Cię, gdzie tylko sobie zapragniesz, jedynie podaj nam adres. W naszych samochodach poczujesz się jak w limuzynie, klimatyzacja, wysokiej klasy pojazdy, szybkość jazdy, sprawi, jakbyś przekroczył/-a czasoprzestrzeń. Skorzy ...... więcej »

Dodano 25 października 2016 13:20

👁 1402 (0,52 dziennie)

Celtrans Kwiecień Tomasz

CELTRANS Przewozy Kwiecień Tomasz

Wola Trzydnicka, Trzydnik Duży, Lublin (lubelskie)

CELTRANS P.H.U. oferuje mało kosztowne i komfortowe przewozy do Niemiec, Belgii , a oprócz tego Holandii. Przeprowadza usługi transportowe osób, paczek, a również korespondencji, zapewniając swoim kontrahentom obsługę na bardzo wysokim poziomie. Przewóz paczek i korespondencji odbywa się w systemie door-to-door, czyli od nadawcy do odbiorcy. Również firma realizuje przewozy turystyczne, grup zorganizowanych oraz dodatkowo ludzi do pracy, przewozy szkoleniowe, obsługuje różnorodne imprezy okolicz ...... więcej »

Dodano 9 czerwca 2015 10:47

👁 1612 (0,51 dziennie)

Perfect Tour

Perfect Tour - Międzynarodowe przewozy osobowe

Kłodnicka 2/8, Gliwice (śląskie)

„PerfectTour’ jest młodą prężnie rozwijającą się firmą transportową oferują przewóz osób do Niemiec i Holandii, jak i na terenie naszego kraju. Usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak i firmowych, a nasza oferta obejmuje także przewóz paczek.

Naszą firmę tworzy zespół młodych osób, posiadających odpowiednie kwalifikacje w dziedzinie transportu międzynarodowego. Aby móc zapewnić Państwu jak najlepszą, jakość naszych usług, do każdej trasy przydzielo... więcej »

Dodano 6 kwietnia 2016 10:10

👁 1455 (0,5 dziennie)

Busnow sp. z o.o.

Przewozy międzynarodowe

Żurawia 47/49 lok. 210, Warszawa (mazowieckie)

BusNow.pl to innowacyjny system rezerwacji przejazdu za granicę. Dzięki nam nie tylko szybko znajdziesz potrzebny przejazd, ale także jako kierowca zyskasz klientów. Jaką pełnimy rolę w relacji Pasażer – Kierowca? Pośredniczymy w procesie rezerwacji przejazdu online. Z nami w prosty sposób znajdziesz współtowarzysza podróży bez konieczności poświęcania na ten proces cennego czasu.... więcej »

Dodano 23 grudnia 2019 10:47

👁 468 (0,31 dziennie)

AR-SPEED Busy do Holandii, Belgii, Niemiec

ul. Przemysłowa 10, Werbkowice, Hrubieszów (lubelskie)

AR-Speed to profesjonalna grupa fachowców, która specjalizuje się transportem ludzi na trasie Polska - Holandia. Od lat proponujemy usług z aspektu przewozu pasażerów oraz bagaży - kładziemy nacisk na komfort, bezpieczeństwo oraz proponowanie jak najniższych cen za przewóz. Nie ważne, czy jedziesz do Holandii w celach zarobkowych, krajoznawczych lub też w innej sprawie - AR-Speed to firma, do jakiej warto się zwrócić. Tanie, praktyczne i co najważniejsze - bezpieczne przewozy osób do Holandii, p ...... więcej »

Dodano 25 stycznia 2021 09:15

👁 201 (0,18 dziennie)